User
Pass
2FA
 
 

Recuperare parola.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive
Author Message1187
saOSiN^N

[old player.]



Status: Offline
(since 12-08-2012 21:55)
Joined: 31 Jul 2010
Posts: 190, Topics: 48
Location: Romania.

Reputation: 97.7
Votes: 8

Post Posted: 11-08-2012, 16:37:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, acum aproximativ un an am incetat sa joc zm.freakz.ro si am imprumutat parola unui prieten, dupa ce am citit regulamentul am observat :
Quote:
Nu iti poti vinde contul! Conturile sunt proprietatea zm.freakz.ro si iti este pus la dispozitie pe o perioada de timp nedeterminata pentru a te juca si in acelasi timp pentru a evita complicatiile care pot aparea din punct de vedere al securitatii.
. Acum cateva zile am vorbit cu acel prieten si l-am intrebat daca mai stie contul de pe joc zm.freakz.ro , el a zis ca nu mai stie parola dar in schimb o stie pe cea de pe forum. Si acum incerc sa aflu parola de la contul de pe joc, daca se poate cumva. Multumesc anticipat. Am trimis si unora din moderatori acest mesaj.

PS: Imi cer iertare pentru problemele facute inainte ,in caz ca au fost unele. Nu de mine, ci de prietenul meu.


Started bangin` in 2003.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anaKonda

[Nuj ce caut aici]



Status: Offline
(since 03-06-2018 10:24)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 1273, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 44.7
Votes: 35

Post Posted: 11-08-2012, 16:43:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scipioaa wrote:
De azi 15.10.2011 nu se mai schimba parola la nimeni ... daca nu sunteti in stare sa va protejati parolele nu suntem noi de vina ... nu pot sta zilnic sa schimb parolele timp de 1 ora ca voi sunteti neglijenti .

Update !!!

Din cauza nenumaratelor probleme de astazi 8.11.2011 parolele nu se mai dau chiar daca stiti si mailul cu care a-ti inregistrat nick-ul ... au fost nenumarate neplaceri la diferite nume rezervate si in consecinta am luat aceasta masura .



Pa pa cont.

Oricum aveai lvl 1 pt. ca sa dat rr, poti incepe cu alt nume.


Buna, Specii sunt regii, nu uita pls!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 11-08-2012, 16:44:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avand in vedere ca ai jucat acum 1 an, toate conturile s-au resetat la 0 prin luna martie daca nu ma insel, poti incepe cu alt nick , dar daca neaparat vrei sa joci cu acest nume, vb cu ownerii ,dar din cate a scris Scipio in acest topic nu prea cred..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *salam*, 11 August 2012 17:12



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive  


The time now is 04-05-2024, 10:27:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x