User
Pass
2FA
 
 

Regulament

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message6634
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 12-09-2007, 23:45:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am decis sa fac o categorie separata pentru jocurile de pe forum, am vazut ca pe majoritatea ii incanta asa ceva.
Le-am unit toate aici, am mai deschis si eu cateva, fiecare joc are regulile lui pe care va rog sa le citit cu atentie inainte sa va apucati sa il jucati.

Cateva reguli generale:

  1. Fara certuri, flame-uri, offtopic
  2. Daca vreti sa inventati un joc, deschideti pur si simplu topic nou dar cu conditia sa precizati regulile jocului intr-un mod inteligibil
  3. Pastrati decenta
  4. Nu puteti posta intr-un joc daca nu au postat alti 2 useri de la ultima voastra postare
  5. Nu dati QUOTE la un raspuns de dinaintea voastra, chiar si in cazul in care acel raspuns este al vostru, folositi doar optiunea: POST REPLY.
  6. In cazul in care unul sau mai multi useri de dinaintea voastra nu respecta regula jocului respectiv, nu ii mai atrageti atentia prin QUOTE sau activandu-i casuta vocala sau prin orice alta metoda. Folositi functia REPORT.


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook


Last edited by Shocker on 21-12-2009, 16:19:12; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-11-2014, 02:18:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am inchis jocurile JALNICE, astea de acum, desi-s destul de putine la numar, sunt destul de amuzante/interesante, celelalte erau jalnice si nu mai erau jocuri... "LA CE ORA AI MERS LA BAIE AZI?"...
In plus, de azi inainte, doar moderatorii pot deschide topics aici. O sa pun pe cineva (maine, sper) sa ia in grija sectiunea asta, vorbiti cu el daca aveti vreo idee

LE - Posibil sa redeschid unele din ele, insa voi rescrie regulile topicurilor in cauza.



I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 12 September 2007 21:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-04-2024, 13:36:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x