User
Pass
2FA
 
 

Remove VIP!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message587
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 09-11-2014, 13:24:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De la un timp acest mihaitu care dupa felu cum se comporta nici poza de buletin nu are....de exemplu dimineata a inceput sa foloseasca in exces comanda "amx_csay" /top15 sa vada toata lumea ca el este pe primul loc in top15 i-am repetat sa termine la care el "Care este problema ta" Normal ca nu a inteles dupa care a urmat kick ca sa nu mai zic de awp care il foloseste mereu, la fel si he'urile de ORC pe hartile mici....nu cred ca este normal....si dupa parerea mea mai umbla si cu putin wall...

(1). http://www48.zippyshare.com/v/67294405/file.html

(2). http://www48.zippyshare.com/v/67294405/file.html

Sper ca acest VIP sa fie scos.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maverick_

[The Maverick]



Status: Offline
(since 08-08-2015 16:05)
Joined: 04 May 2013
Posts: 543, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 271
Votes: 11

 
Post Posted: 09-11-2014, 13:38:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro !

If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
House 3:16
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaitu

[Classic]



Status: Offline
(since 15-07-2017 18:28)
Joined: 28 Feb 2014
Posts: 1272, Topics: 98
Location: Dubai

Reputation: 238.8
Votes: 18

       
Post Posted: 09-11-2014, 17:19:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wall ?E clar ce bun esti la adminat! cat despre /top15 nu scrisesem doar asta scrisesem si /guns changerace.... mai multe ca pleiarii noi sa stie sa foloseasca aceste (comenzi) sunt unii care nu stiu !Eu ajut pleiarii de pe server sa inteleaga niste lucruri tu ce faci ?dai kick ?Mi-ai dat slay de vro 15 ori azi dacu nu mai mult kick.uri nu mai zic si acum am ban 60 minute! L-am vazut pe maverick pe harta acee mica cu orc si pe bunica si am zis sa o folosesc si eu 10 min.Eu cer ca tu sa fii degradat imi spuneai ca daca nu ies dupa sv sa fac nu stiu ce imi day slay-uri si mai tinut in slay 5 min ! iar apoi incepi sa ma jicnesti ! si imi spui si sa plec acasa sa invat pt scoala!bai ''OMULE'' am invatat mai multa scoala decat ai si o sa inveti tu toata viata ta ! te rog sa te termini si sa nu ma mai ameninti ca atunci cand intru pe sv imi faci nu stiu ce .... toata ziua m-ai tinut in cuvinte vulgare aiurea si slay-uri

Omul invata din greseli.
Dar oare când greseste , invata?

~ war3.freakz.ro ~ General #
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 09-11-2014, 19:06:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cuvinte vulgare, in primu rand dovezi ai? Te asigur ca nu, nu ai de dimineata am spus sa nu mai faci abuz de awp si de he (Orc & Smoke) dar tu tot ca tine ai facut, ti-am repetat de nu stiu cate ori, nu a spus nimeni ca nu poti juca cu awp dar la tine limita nu exista....cat despre ban la fel...bunica era pe server cand team avertizat si, la fel nu ai inteles....si cata scoala ai invatat tu ma piticule ca nici poza de buletin nu ai...eu zic sa te potolesti si sa te apuci de invatat ca presimt ca, din cata scoala ai "invatat" tu tare imi este ca o sa ramai repetent si la vara o sa joci cs pe coala alba, si apropo ce comanda e "top15" ma, - "multi nu stiu comanda top15" clar esti lovit rau in freza copilu, cand ai venit pe lume precis doctoru te-a scapat in cap, si mai sunt multi ca tine.


Last edited by Vod@fon3 on 09-11-2014, 19:13:34; edited 2 times in total
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tensor

[cRiTiCaLw0w~]



Status: Offline
(since 16-09-2017 17:19)
Joined: 16 Dec 2010
Posts: 61, Topics: 9
Location: Bucuresti

Reputation: 137.8
Votes: 6

   
Post Posted: 09-11-2014, 19:09:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Minti cu nerusinare mihaitu-le .. de obicei nu ma bag in discutii de genu` dar chiar nu m-am putut abtine, azi cat a stat GsX pe server cam atat am stat si eu, si pe fiecare harta tu jucai human+cloak+polar .. inteleg ca polaru` ala e doar pt admini si vip-uri dar cel putin nu fa abuz de el, iar cu HE-ul de orc exagerezi, au fost harti, inainte sa primesc admin, gen snow, bridge, out in care tu jucai numai orc si jumatate de server te injura ca faceai abuz de HE si cealalta jumatate te ruga frumos sa nu mai dai HE dupa HE.
Sincer nu l-am vazut pe GsX sa-ti dea vreun slay sau sa te "jicneasca" .. nu exagera, daca tot o arzi in corectitudine fi corect pana la capat!

PS: Ai multa scoala ? Pff, la cum scrii cred ca ai picat bac-ul cu brio - Sanatate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JeLLaL

[Never give up!]



Status: Offline
(since 26-01-2022 14:44)
Joined: 29 Nov 2012
Posts: 8774, Topics: 1365
Location: Iasi City

Reputation: 2952.4
Votes: 480

       
Post Posted: 09-11-2014, 20:32:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mihaitu, Franz.. Aici nu ne laudam cu /top15, nu se face abuz de awp si he de orc.

Ai dat dovada de neseriozitate din start.

Iti suspendam V.I.P-ul pentru o perioada nedeterminata.
Ai voie sa faci cerere din nou dupa minim doua luni.
Cand crezi ca vei fi capabil sa iei in serios rang-ul de VIP si acest Server, si sa ai orele necesare. Revin-o cu o cerere si vom decide in privinta ta.

Pana atunci ai Slot.

Close.





GFX Zone!
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by JeLLaL, 09 November 2014 18:33



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 09-05-2024, 08:45:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x