User
Pass
2FA
 
 

[Respins] Cerere vip/grunts - SylvyuGoogle
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Admin request
Author Message2604
SylvyuGoogle

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2018 19:45)
Joined: 04 Jul 2015
Posts: 218, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: 104.8
Votes: 6

Post Posted: 28-07-2015, 23:06:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick [fara cuvinte indecente/vulgare/obscene]: SylvyuGoogle
2. Varsta: 21 - (11/02/1994)
3. Vechimea pe server Gametracker: http://www.gametracker.com/server_info/93.119.24.64:27015/top_players/?query=SylvyuGoogle
4. Motivul cererii: Nu stau sa-mi bat capul cu oameni precum Z.E.U.S. Ma jigneste pe server, eu nici macar nu l-am bagat in seama si i-am spus ca pe viitor sa se faca ca nu ma vede, sa-si vada de treaba lui si tot eu primesc ban (nu stiu de la cine, oricum bataie de joc). Imi zice el mie ca ma laud cu scorul si ca doar la asta sunt bun. Daca eram doar la asta bun nu mai aveam aceasta lista de codati pana acum => https://forum.wow-freakz.com/Codatii-lu-SylvyuGoogle-t372845.html si stie si el ca sunt nr.1 pe orice harta si de asta se oftica cand zic "ce scor am? ca nu vad". Daca nu intelege gluma sa-si vada de treaba lui, in orice caz nu vorbisem cu el, ci cu je!! care a inteles gluma si ma si acuza de cod -). Dar de.. nu ai cu cine. In concluzie doresc sa cobor de la Blood Guard la Vips sau Grunts, ca sa nu poata juca altcineva cu numele meu si sa-mi vad linistit de joc, fara sa-mi mai bat capul si sa ma implic, ca o fac degeaba si mai sunt si luat de prost.
5. Accepti clauzele prevazute in Regulamentul serverului war7.freakz.ro ?: Desigur!


Multumesc pentru tot!


Hoþ de mic


Last edited by SylvyuGoogle on 28-07-2015, 23:39:24; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0bYko

[freakz.ro EnErgy;x]



Status: Offline
(since 06-12-2015 15:13)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 421, Topics: 27
Location: Mars

Reputation: 139.1
Votes: 6

 
Post Posted: 28-07-2015, 23:35:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

silviu parca nu ai tu mai 21 de ani ci 14 ... te-ai certat cu zeus si deja faci cerere de down ?

Eu va-m spus ca va dau kick si nu va-m dat ..in schimb ai primit ban pe 10 min sa te linistesti ... iti faci treaba destul de bine si nu trebuie de la o mica cearta sa faci astfel de concluzii...

Asa ca fa-ti treaba mai departe si fii baiat la locul tau ..

Contra !!

Seara buna !!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SylvyuGoogle

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2018 19:45)
Joined: 04 Jul 2015
Posts: 218, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: 104.8
Votes: 6

Post Posted: 28-07-2015, 23:42:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt baiat la locul meu, nu e prima oara cand ma jigneste si face misto. L-am lasat, l-am lasat dar cat? In seara asta nici macar nu l-am bagat in seama si incepe el cu gura mare. Nu accept ca un agarici sa ma ia pe mine la misto (smecheras la tastatura ce se crede el). I-am spus destul de clar sa nu mai caute anturaj cu mine si tot continua. Ca eu nu-s bun de nimic, ca nu-mi fac eu treaba si ce rahat mai mananca el. De ce cu toti m-am inteles bine si cu el nu? Ce vrea el sa demonstreze nu stiu si nici nu ma intereseaza. Am spus de la bun inceput ca doresc doar sa ajut, nu stau pe server pentru a primi o functie anume. Dar cand vad atata bataie de joc si 0 respect, mai bine renunt si doresc doar sa joc linistit, atata tot!

Macar de ar avea cu ce sa faca misto de mine, dar din pacate il fac la toate capitolele!


Hoþ de mic


Last edited by SylvyuGoogle on 29-07-2015, 00:08:28; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 28-07-2015, 23:54:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asemenea discutii intre voi ca si colegi nici nu ar trebui sa existe.. e doar un joc tratati ca atare.
O sa vb cu el si am sa-i spun sa te lase in pace si sa nu-ti mai vb asa dar incercati sa fiti o echipa sa va ajutati si sa fitit multumiti atat voi cat si playerii de pe server.
Cu certurile nu ajungeti nicaieri, e totul un joc.


Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
stupu

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-04-2021 19:43)
Joined: 05 Feb 2014
Posts: 1515, Topics: 117
Location: Peste tot

Reputation: 239.1
Votes: 29

   
Post Posted: 29-07-2015, 00:30:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

contra! motivele de mai sus



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MangloPici

[Veteran]



Status: Offline
(since 19-11-2023 23:34)
Joined: 27 Jan 2013
Posts: 1845, Topics: 109
Location: Pitesti/Bucuresti

Reputation: 402.9
Votes: 78

     
Post Posted: 29-07-2015, 01:51:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai sa intru eu pe sv sa vedem cine e nr. 1.
ON: Alegerea ta, dar daca pleci pe un asa motiv, greu te mai intorci si mie imi miroase ca vrei sa te dai in centru atentiei. Daca eram in locul tau si cu motivu tau, ceream down si aia era.


Skype: snopps.stef
Steam: Phvne
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SylvyuGoogle

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2018 19:45)
Joined: 04 Jul 2015
Posts: 218, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: 104.8
Votes: 6

Post Posted: 29-07-2015, 02:09:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MangloPici wrote:
Stai sa intru eu pe sv sa vedem cine e nr. 1.
ON: Alegerea ta, dar daca pleci pe un asa motiv, greu te mai intorci si mie imi miroase ca vrei sa te dai in centru atentiei. Daca eram in locul tau si cu motivu tau, ceream down si aia era.


Ti se pare ca am cerut altceva in afara de down? Dar am dat si explicatia. Nu am zis ca plec, vreau doar sa joc linistit, sa nu ma mai implic.

Si te astept pe server sa vedem cine e nr.1 -


Hoþ de mic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MIT 29`

[``Th3 TaTTOoIsT`` ]



Status: Offline
(since 29-11-2019 17:34)
Joined: 26 Mar 2010
Posts: 2912, Topics: 40
Location: Here, there, everywhere ..

Reputation: 1767.7
Votes: 123

 
Post Posted: 29-07-2015, 04:41:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b0bYko wrote:

.in schimb ai primit ban pe 10 min sa te linistesti ...!



Tu ai dat banul? Si daca da, cunosti regulamentul serverului?
Daca nu te sfatuiesc sa il citesti cat de curand posibil.


Silviu, spune-mi data , ora si harta the pe care s-a produs incidentul asta. Deocamdata nu vei primi down.



Code:
* Last result: 76 hit(s), 7073 damage >> head: 38 chest: 13 stomach: 4 leftarm: 15 rightarm: 5 leftleg: 6


Ura Ramane Cel Mai Sincer Sentiment , Pana In Prezent.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Undead Zeus

[#ICanShowYouTheDevil]



Status: Offline
(since 01-09-2016 23:30)
Joined: 17 Jun 2015
Posts: 42, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 40.9
Votes: 4

Post Posted: 29-07-2015, 06:06:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi vad numele pe aici, cer permisiunea sa-mi exprim punctul de vedere.

Quote:
Macar de ar avea cu ce sa faca misto de mine, dar din pacate il fac la toate capitolele!


Pai stai asa, cine pe cine jigneste? Ai spus ca te-am jignit, ca mi-am batut joc de tine, ca am facut misto de tine, ca nustiuce...
Pai hai sa vedem cu ce mi-am batut eu joc de tine. Noaptea dau mai mereu de tine, conduci cu scorul pe harti iar dupa zici pe u@ "ce scor am? Ca nu vad". Ei bine, tipul asta de lauda a ta ma enerveaza, nu e gluma cat e lauda de-a dreptul.

In al doilea rand, imi amintesc bine pe cs_deagle, cand te-am intrebat daca stii sa schimbi o harta calumea si dupa regulament, mi-ai raspuns numai cu "Eu sunt un smecher", "Fac ce vreau", "Nu imi pasa" si chestii de genul.. Tot eu te luam la misto, nu-i asa? Mhm.

In al treilea rand, azi tot eu te-am jignit? No no. Ti-am reprosat ca iar te lauzi aiurea, ca deobicei. Nu cred ca eu te-am numit pe tine "Ratat", tu mi-ai aruncat jignirea asta mie -. Je, kakarot, cine mai era on, au vazut chestia asta pe u@.

Si da, eu inca am ramas cu fixul ca tu nu stii sa schimbi o harta dupa regulament. Inca nu mi-ai schimbat parerea.

MIT 29, harta de_dust2 sau o derivata din ea, in jur de ora 23:00. Daca e sa se verifice log'ul pentru chat se va vedea cine pe cine jigneste.
Eu sincer m-am saturat de cersit de atentie si lauda din partea lui Sylvyu..

P.S.: Zici ca esti nr1 pe toate mapele la toate orele, te-am vazut impotriva lui YaZmat pe de_alexandra. Mhm.
P.P.S.: Ma jignesti pana si in reply'uri. Tot vina mea este si acum pentru limbajul tau.


When you see me, when you don't!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-07-2015, 07:01:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

contra ori ramai slot ori incetati cu altfel de discutiii nu da bine si e urat sa va certati dintr-o prostie. pt a ajuta serveru nu ar trebui sa existe altfel de discutiii si ar trebui sa verificati in log-uri sa se vada cine a gresit si sa se treaca la masuri ca altfel cearta asta de copii va dura mult si bine

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]


Last edited by goguletz BIRGAOANU on 29-07-2015, 09:23:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
vIEzure

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 03-08-2018 15:42)
Joined: 31 Jan 2013
Posts: 4338, Topics: 1134
Location: United Kingdom

Reputation: 1492.8
Votes: 1174

   
Post Posted: 29-07-2015, 07:15:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bun venit la gradinita,silviu.
am fost si eu odata on cand,nu a intrebat playeri de harti,nu ne-a intrebat nici pe noi,nu a intrebat de demo,iar cand i-am cerut socoteala pt ce a facut,mi-a raspuns :vrei sa te intreb si cand mananci?si mi-a spus direct,vreau down.
la fel si bonjansky.cand le atragi atentia,se supara si cer sa ramana fara admin.
chiar daca primeste down,cand se va juca si va vedea ca e plin de codati,oricum le va face demo -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Twixxxx

[Dl. Twixuleanu]



Status: Offline
(since 20-09-2018 07:51)
Joined: 02 May 2013
Posts: 1907, Topics: 37
Location: Baia Mare

Reputation: 509.3
Votes: 51

     
Post Posted: 29-07-2015, 08:36:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

L 07/28/2015 - 23:45:32: ADMIN kakarot: ban SylvyuGoogle for 10 minutes (Reason: chill)

A procedat corect. Silviu, mai usor cu jingnirile ca nu suntem pe camp, iar daca nu iti mai doresti admin, nu te tinem cu forta.


Death... is only the beginning


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Endless.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2016 10:55)
Joined: 30 Oct 2014
Posts: 76, Topics: 24
Location: Iasi

Reputation: 73.6
Votes: 2

     
Post Posted: 29-07-2015, 08:37:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu exact ce si cum s-a intamplat dar din cele citite mai sus eu va spun sa va calmati cu certurile voastre de copii mici.Nu inteleg de ce Sylvyu vrea down,nu e asa de greu sa fii admin,e o treaba destul de usoara si frumoasa sa lucrezi cu colegi ca cei de pe War7.


vIEzure wrote:
chiar daca primeste down,cand se va juca si va vedea ca e plin de codati,oricum le va face demo -

Aici viezure are dreptate. Macar cu accesu` la blood mai ii da un quit/kick pana se calmeaza ala si nu mai intra pe
server.

Deci Contra! Zic sa ramai la Blood si sa te impaci cu Zeus sau sa va faceti ca nu va vedeti daca chiar e asa grav.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SylvyuGoogle

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2018 19:45)
Joined: 04 Jul 2015
Posts: 218, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: 104.8
Votes: 6

Post Posted: 29-07-2015, 11:25:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singura ta vina Z.E.U.S este ca aseara trebuia sa ma asculti ce ti-am spus mai acum ceva timp "fa-te ca nu ma vezi si totul e ok". Dar na, tre' sa te bagi tu cu mine in seama aiurea si sa ma calci pe nervi.

Am dat si eu de 2, 3 ori vot fara sa intreb de preferinte si demo si sariti in cap. Asta a fost la inceput cand nu stiam procedura serverului si sincer sa fiu nici nu m-am uitat pe forum la tutorial Blood, am zis ca un vot amarat il pot da. Mare greseala ce am facut, sariti-mi in cap acum, omorati-ma. Dar de atunci si pana acum faptele bune nu se vad.
Imi spune mie ca nu sunt bun de nimic, ok. Sunt nr.1 (-) si m-am ocupat si de codati si am ajutat cum am putut eu mai bine => https://forum.wow-freakz.com/Codatii-lu-SylvyuGoogle-t372845.html - Ce vrei mai mult de atat de nu sunt bun de nimic? Vrei sa vin sa-ti dau cu aspiratorul prin casa? Sa-ti fac curat? Ce nu-ti ajunge de nu-ti ti gura si te bagi ca musca in lapte in vorba cu mine? Ok, nu sunt. Vreau Vip sau Grunts si sa-mi vad de treaba mea.

Normal ca te jignesc si te iau peste picior din moment ce ti-am spus sa nu ma mai bagi in seama (si nu e prima oara cand iti zic) si tot tu cauti anturaj cu mine. Ma aduci in stare sa te jignesc si sa te fac in tot felul cand te vad asa (evident cu bun simt, ca asa sunt eu baiat finut si te fac: rahatel, mucos mic etc.)
Azi-noapte Z.E.U.S ai uitat dupa ce ai dat vot ca ai schimbat harta odata, sa de doua ori in minutul 35 cu scuza ba ca ai gresit numele, ba ca nu stiu ce. M-am legat eu de asta? Fiecare om greseste, nimeni nu s-a nascut invatat! Sau cand un alt admin a scris o harta gresita la vot si din 4 s-au dat decat 3, i-a taiat cineva capul? Dar de, cand gresesc eu sariti in sus. Daca comunici nu inseamna ca cersesti atentie. Daca stau sa ma gandesc bine tu te plangeai ca vrei UP mai repede, ca te-ai saturat de Blood. Pana sa iei Blood erai altfel, cand te-am cunoscut doar ca un simplu jucator la 12-1 noaptea pe server. Dar na, functiile te mai schimba -. Ai uitat cand eram amandoi pe la 3-4 dimineata pe fy_pool_day si m-ai pus sa stau spectator sa vad daca se vede aim-ul ca nu stiu ce cfg bagasei, ai uitat copilasi? Chiar vrei sa zic tot? Si-mi spui tu mie ca cersesc atentie si nu stiu sa schimb hartile. Stai linistit ca am invatat procedura cu hartile, in caz de nu stiai. Eu cand gresesc recunosc, dar tu? Recunoscti ceea ce am spus mai sus? Logic ca nu. Daca ti se ia functia plangi, in schimb eu joc linistit -.
Cu ocazia asta mi-am facut si o parere a unora dintre "colegi" sa zic asa, frumos -. Multumesc pentru tot inca odata.


Si aseara cu Yazmat pe de_alexandra ce vrei sa zici? A murit de 6 ori si de vreo 4 l-am luat numai eu. Imi veneau adversarii cu undead level 10, bubuiau in baza langa mine si voiai sa ii iau pe toti? Eu cand zic "sunt nr.1" , "ce scor am? ca nu vad" o zic la misto, sa mi destind atmosfera, tu acum imi cauti adversari? -). Dar daca nu gandesti, ce sa-ti cer. Oricum sunt nr.1 si stii asta -). Bine macar ca ai recunoscut singur ca, conduc toate hartile pe primul loc -.

Adevarat Endless, este frumos sa fii admin si sa te ajuti cu, colegi. Dar cu asa "coleg" care spre exemplu cand gresesti, in loc sa zica fa asa si nu asa, el sare cu gura mare, nu esti bun de nimic.
Spre exemplu cum a procedat Kakarot. La inceput eu dadeam vot cu amx_votemap si mi-a spus frumos sa dau cu amx_vote etc etc. El de ce poate si Z.E.U.S nu? E din sula de print? A gresi e omeneste, a face pe viteazul e prostie!

NU INTELEG DE UNDE ATATA URA. CA NU V-AM GRESIT CU NIMIC PERSONAL. Dar na... (poate ca sunt nr.1 si d-aia -). Iar sa destind atmosfera, dar unii sigur o iau pe urmele lui Z.E.U.S si se dau impotriva mea ca am figuri si nu stiu mai ce -.
Daca nu comunici, nu socialiezi, nu glumesti si etc. nu ajungi nicaieri. Parerea lui Z.E.U.S mai bine stai tacut in monotonia ta ca daca deschizi gura cersesti atentie. Ce minte poate sa aiba, raman uimit -. In fine, nu stau eu sa-i dau lectii de viata, daca nu i-a dat cine a trebuit!

Eu cand gresesc doresc sa fiu ajutat, nu sa fiu luat la intrebari si sa fiu jignit pentru greseala comisa. E logic, daca am gresit inseamna ca nu stiu, deci rostul intrebarilor dupa greseala facuta nu isi mai au rostul. Asta cred, ca ne dorim cu totii!


Hoþ de mic


Last edited by SylvyuGoogle on 29-07-2015, 12:08:36; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 29-07-2015, 17:32:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spoiler:

doar o parte ca e mult de pus.
Bun, daca nu va intelegeti va ignorati, e cel mai simplu asa, de asemenea daca un coleg este deranjat de anumite lucruri nu le mai faceti pentru ca intotdeauna vor aparea discutii de genul si vor degenera in scandaluri ca acum. Respecati-va intre voi chiar daca nu va vorbiti, fiti maturi! Nu trebuie sa renunti pentru chestii de genul, va ignorati si aia e.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by MardukNo1, 30 July 2015 09:36



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Admin request  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 06-05-2024, 09:33:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x