User
Pass
2FA
 
 

[Respins] Problema eterna a block-ului

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Technical Problems
Author Message414
MrGreenRob

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2015 12:08)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 17, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 26.1
Votes: 1

Post Posted: 08-07-2015, 10:35:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Problema eterna a block-ului care starneste o gramada de certuri/nelamuriri pe server,atat pentru cei noi cat si pentru cei cu experienta.Atunci cand un jucator vine peste tine,ai lm-ul pus si tu pur si simplu nu ai de ales decat sa il lasi sa intre,nu conteaza cati sunt,tu trebuie sa-i lasi sa intre ca altfel,aduc amenintari cum ar fi "te spun adminului" ; "ne vedem pe forum" etc. ,asta nu mi se pare normal. In primul rand,eu imi consum banii pe lm,si cum o gramada care nu stiu sa joace,avand in vedere ca i-ai lasat sa intre,nu te lasa sa-ti iei lm-ul ceea ce este o chestie de lipsa de respect.In al doilea rand,eu ma duc intr-un loc cu gandul ca zombie o sa atace si o sa fac credite.Ei bine,asta este o problema foarte mare,atunci cand intr unul sau mai multi playeri peste tine,si spatiul este foarte stramt,tu nu apuci sa faci la fel creditele,glontul care trece prin om si ajunge la zm da damage injumatatit,rareori sunt sanse sa dai damage-ul stabilit.Doresc sa nu mai fie o regula aceea de a nu mai face block,avand in vedere argumentele care le-am adus mai sus.Sper sa fie luata in considerare problema de care ne plangem zi de zi pe server ! Astept raspunsuri.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BeBe;x

[>>>Mannschaft]



Status: Offline
(since 18-02-2018 12:03)
Joined: 20 Nov 2013
Posts: 5051, Topics: 154
Location: Echtilion

Reputation: 892.7
Votes: 149

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-07-2015, 10:54:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu, nu se scoate nimic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BeBe;x, 08 July 2015 08:54



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Technical Problems  


The time now is 08-05-2024, 03:47:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x