User
Pass
2FA
 
 

[Respins] Reclamatie admin deloc competent

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message646
SpeedKilll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2016 14:18)
Joined: 13 Nov 2012
Posts: 181, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 33.6
Votes: 12

Post Posted: 16-01-2016, 23:39:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick admin : Ganja
Nick meu: gabi
Ora ,data :acum 5 minute
Harta:de_nuke_rarea
Motiv:incompetent,mi'a dat *** pentru un bind( bindul nu era reclama)
Dovada:
] bind j
"j" = "say C.C.A Hook Exceed Final"

Voi toti adminii de pe server ii aveti asa sau eu sunt mai special si ii nimeresc pe toti desteptii ? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 16-01-2016, 23:40:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca esti tu mai special:)) Asteptam pe ganja cu o dovoada,si app,nu ne baga pe toti in aceeasi oala.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ganja*

[Shameless]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 10 Apr 2010
Posts: 13651, Topics: 135
Location: Bucuresti

Reputation: 812
Votes: 155

Post Posted: 17-01-2016, 00:17:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NBK Snap ti-a dat ***, nu eu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ssQ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2019 22:39)
Joined: 31 Jan 2014
Posts: 297, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 344
Votes: 9

Post Posted: 17-01-2016, 01:58:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand iti scrie in dreptul postului tau "[RESPINS]Cerere unban SpeedKill" aia inseamna ca s-a dat o rezolutie nevaforabila tie, autorului postarii, adica ce ai cerut nu ti s-a dat.
Adica ai ramas cu ban gabi.

Uite aici in postul tau, deshis de tine, a venit ownerul si a scris asta:

Quote:
Dacã faci un demo așa lung cum naiba te aștepți sã mã uit așa repede la el. Rãmâne cu banul, are cod. Fã demo-urile calumea nu le mai lãsa jumate de orã iar la sfãrșit sã prinzi.


https://forum.wow-freakz.com/Respins-Unban-t404895.html

Deci snap, a aplicat regulamentul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<NBK>Snap

[[The ProFesSioNaL]]



Status: Offline
(since 29-03-2018 11:42)
Joined: 20 Feb 2010
Posts: 1929, Topics: 47
Location: Tg Mures

Reputation: 375.4
Votes: 16

Post Posted: 17-01-2016, 04:08:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cornelox wrote:
Cred ca esti tu mai special:)) Asteptam pe ganja cu o dovoada,si app,nu ne baga pe toti in aceeasi oala.


SpeedKilll wrote:
Nick admin : Ganja
Nick meu: gabi
Ora ,data :acum 5 minute
Harta:de_nuke_rarea
Motiv:incompetent,mi'a dat *** pentru un bind( bindul nu era reclama)
Dovada:
] bind j
"j" = "say C.C.A Hook Exceed Final"

Voi toti adminii de pe server ii aveti asa sau eu sunt mai special si ii nimeresc pe toti desteptii ? -


Da eu am dat *** pentru ca m-am enervat sa tot te vad intrand pe server cu aimul ala ce ai esti la mine in lista de codati am cerut de nenumarate ori sa ti se dea ban odata sa nu mai iintri azi ai primit ban definitiv sau pana serveru se va restarta adica cand se scot toate banurile...
nu vreau sa mai intri cu aimu ala e greu de inteles? imi strici tot chefu de adminat cand vad pe unu cu steam ca joaca murdar.. nu a fost nici o greseala.. banul e pe merit cautati alt srvr unde te lasa sa joci asa cu aimu ala ... daca esti bun nu ai nevoie de coduri sa avansezi in rank sau kill headshot sau mai stiu eu ce .. iati casti bune un mouse bun si joaca linistit ca nu o sa ai probleme de genu asta... chiar daca e greu sa tragi bine inveti.. restul deaia joaca asa ca se distreaza nu se frustreaza cand dau si ei pelanga..e doar un joc .. care au ceva experienta in domeniu joaca foarte bine .. si nu codeaza invata sa joci corect ... si da dupa ce ei si ban intri pe server joci si vad ca si iti bati joc de mine "say C.C.A Hook Exceed Final" cu asta ramai tu ! m-am saturat sa tot dau de tine sincer esti un om calumea ca se poate vb cu tine dar joci murdar ..!
war4 si restul serverelor te asteapta aici ramai cu ban !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 17-01-2016, 04:15:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A fost banat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cariga, 17 January 2016 02:16



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 29-06-2024, 02:05:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x