User
Pass
2FA
 
 

[Respins] UNban Me
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message3641
Qu4s3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2017 14:27)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 17
Location: Belgium

Reputation: 172.1
Votes: 3

 
Post Posted: 10-11-2015, 00:58:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci jucam pe war7 frumos pe de_cliff
Ora 00:40 pe 10/11/2015 [acum vreo 10 minute].
Nick : KObalt
IP: dau PM celui care imi spune ca rezolva.
Admini : Nu ii cunosc si nici nu as vrea.

Am zis in chat ''hax'' dupa ce am luat 3HS dar ca pe o gluma si nu am specificat vreun nume sau sa fi continuat cu flame-ul.
Dupa 2 minute BAN. Nu stiu durata, motivul sau cine l-a dar nu a scris NICI un detaliu.

Am mai jucat pe serverele Freakz acum vreo 2-3 ani dar ma lasasem de CS si am zis sa fac o tura sa vad daca mai e lume pe CS 1.6.
Atunci luasem banpe GunGame server CU demo, pe care m-am certat cu toti adminii de pe forum ca nu aveam hack cand ei ziceau nu ca misc tinta ciudat.
Practic stateam la colt cu auto sniper si veneau toti in fata mea si eu trageam. In fine, vad ca pe aici tot abuzul si ''lasa un jucator ca sunt multi altii'' predomina. Comportament care pe mine ma dezgusta enorm din partea adminilor care mai si au tupeu sa zica ca le pasa de comunitate.

20 minute am jucat pe zi vreo 3 zile si am vazut multe banuri de la 50-200 ore pana la perma.
Eu repet ce am spus si la faza cu GunGame. NU joc si nu am jucat vreodata cu coduri CS 1.6 pentru ca joc foarte rar acum si de placere si nu am vazut niciodata vreun interes. Regulile unui server normal le stiu si nu am abuzat pe nimeni verbal in nici un fel. Foloseam aceleasi pasaje si teleporturi ca si ceilalti fara sa abuzez de mapa. *** IT nici macar nu campam ma miscam de fiecare data.

Deci aici vine intrebarea. CARE e problema voastra de iau Ban de aiurea? Si ma astept ori la Ban ridicat ori la o explicatie BUNA la chestia asta pentru ca nici cu DEMO nu jucam bine. K/D ratio negativ, fara antrenament de vreo 2 ani chiar jucam prost.

Deci ori sunteti Admini corecti pe servere care se respecta, ori doar va prefaceti. Sper sa se rezolve ca vad ca ati bagat si Forum Achieves pentru WARNING si stiu cum sa fac rost si de vreo cateva din alea chiar daca nu am avut vreodata.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 10-11-2015, 01:06:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imediat iti spun si motivul il ai aici :


http://www.girlshare.ro/3489027778.5

Trage singur concluzia, iti dau si pontul incepe cu W si se termina cu l. De unde stiai de T acela care desi te luase in prima faza jos si a ramas aproape de locul unde se pune bmb cand ai vrut sa iesi pe geamul de la CT te-ai uitat fix dupa zid stiind ca este acolo.. poate imi explici si mie d eunde stiai ca se afla T exact dupa zid si nu se afla in cu totul alta parte decat dupa acel zid la care tu te-ai dus exact la fix de parca stiai ca acolo e.


Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Qu4s3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2017 14:27)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 17
Location: Belgium

Reputation: 172.1
Votes: 3

 
Post Posted: 10-11-2015, 01:12:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate nu incepe si tu cu trage singur nu stiu ce. Mi-ati dovedin din nou ca nu aveti nici o treaba cu CS-ul si nici macar DEMO-urile nu prea va ajuta cazul vostru fara speranta.

De fiecare data cand dau de cate un jucator bun sau doi si vreau sa joc mai concentrat iau BAN dar nu asa pe Headshots. Iau ban ca dau 20 dmg prin perete.

Si ma gandest cat de tristi ati fi voi TOTI, daca as fi eu in forma cum eram pe vremuri cand jucam doar CS toata ziua in fiecare zi si dadeam HS din instinct.

Hai sa-ti spun o poveste. De cand joc eu CS, stiu cum trec gloantele prin pereti. Cam prin ORICE pereti. Si daca toti ati bagat ADDON ca sa arate DMG dat pe ecran, macar sa fiu si eu smecher sa testez prin orice perete cred, ca cine stie poate nimeresc un fraier sau macar aflu unde e.

Pe bune treseste-te. Cum poti sa afimri ca am wall cand nu am omorat pe NIMENI prin perete in ultimele 3-4 mape ci doar am dat cate putin DMG.

Nu stiu ce legatura ai tu cu CS sau cat de bine va cunoasteti dar daca vrei iti dau eu bani sa-l inviti la o bere poate iti da niste sfaturi de ''common sense''.



LATER EDIT

PENTRU CA ACEL TERRO A TRAS IN MINE. Si daca nu ma insel ca nici nu mai tin minte chiar EL m-a omorat. Deci trebuie sa fii chiar noob de tot sa nu faci ce am facut eu stiind ca acolo era cu 3 secunde inainte. Si nici macar nu l-am omorat eu. Adica imi dau BAN pt ca ma UIT dupa colturi sa ma ASIGUR ca nu e inamic. Si toate HS-urile ciudate in 1 glonte care le iau zilnic nu zice nimeni nimic dar eu iau ban ca ma UIT unde era inamicul inainte sa mor.

PE BUNE fara vrajeala si nu fac pe smecheru daca ma crezi. Cand jucam eu CS hardcore, daca luam un glonte saream in sus si reactionam direct cu sunet si semnlul rosu de pe ecran, si de multe ori dadeam HS cuiva care a inceput sa traga in mine inainte sa il vad. Cum sa imi dai ban pe kkturi de genu cand eu stiu ca aveam reflexe de 5x mai bune acum 2-3 ani. Imi pare rau pt tine ca nu ai jucat vreun 1 vs 1 cu mine inainte.

Si normal ca ma duc direct la el daca stiu ca acolo e. Am ochi, cand am murit am vazu rapid ca alti CT trageau in el deci nu avea cum sa plece in 2-3 secunde de respawn. Si nici nu m-as uita asa agresiv dupa colt ca sa mi-o iau din alt unghi daca nu eram SIGUR ca era acolo. Deci nu stiu daca e vorba de skill sau daca va credeti VOI prea buni pt playerii de rand, sau daca ce fac eu in CS e doar o chestiune de ani de experienta, pt ca eu chiar nu va inteleg voua deciziile si banurile astea prostesti. Daca ai decis ca eu aveam coduri cand joc asa prost pei saracii playeri hardcore nu au ce cauta pe freakz ca sunt persecutati cu totii de admini care cred ca ADMIN = sa nu fie cumva vreun player mai bun ca tine pe server ca doar asta inseamna sa fii admin, sa ramai cel mai bun nu?



Last edited by Qu4s3r on 10-11-2015, 01:18:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 10-11-2015, 01:17:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Qu4s3r wrote:
Frate nu incepe si tu cu trage singur nu stiu ce. Mi-ati dovedin din nou ca nu aveti nici o treaba cu CS-ul si nici macar DEMO-urile nu prea va ajuta cazul vostru fara speranta.

De fiecare data cand dau de cate un jucator bun sau doi si vreau sa joc mai concentrat iau BAN dar nu asa pe Headshots. Iau ban ca dau 20 dmg prin perete.

Si ma gandest cat de tristi ati fi voi TOTI, daca as fi eu in forma cum eram pe vremuri cand jucam doar CS toata ziua in fiecare zi si dadeam HS din instinct.

Hai sa-ti spun o poveste. De cand joc eu CS, stiu cum trec gloantele prin pereti. Cam prin ORICE pereti. Si daca toti ati bagat ADDON ca sa arate DMG dat pe ecran, macar sa fiu si eu smecher sa testez prin orice perete cred, ca cine stie poate nimeresc un fraier sau macar aflu unde e.

Pe bune treseste-te. Cum poti sa afimri ca am wall cand nu am omorat pe NIMENI prin perete in ultimele 3-4 mape ci doar am dat cate putin DMG.

Nu stiu ce legatura ai tu cu CS sau cat de bine va cunoasteti dar daca vrei iti dau eu bani sa-l inviti la o bere poate iti da niste sfaturi de ''common sense''.



Eu cred ca ar trebui sa lasi comentariile astea la adresa mea si sa arati ca esti asa cum zici adica "profesionist" dar din raspunsul tau arata putin mai mult "frustarea" ta. Nu te-am denigrat in niciun fel ca sa-mi vb asa. In primul rand ai putin respect ok? in al doilea rand daca tu crezi ca esti nevinovat asteapta si parerea altor admini care iti confirma sau infirma daca aveai sau nu wall si trei la mana incearca sa nu ma mai ataci "subiectiv" ca nu tolerez asemenea comportament... cum poti sa-mi spui tu mie sa invit cs`ul la o bere? Chiar asa obraznic esti ? in fine eu zic sa te abti si sa astepti raspuns din partea altor colegi, pana atunci ramai banat.

O seara buna.


Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Qu4s3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2017 14:27)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 17
Location: Belgium

Reputation: 172.1
Votes: 3

 
Post Posted: 10-11-2015, 01:25:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu astept parearea altor admini. Cred ca nu ai citit tot ce am scris. Acum 2 ani am avut aceiasi vrajeala. Un DEMO de 1.5 minute, cum omor 4 oameni fara sa mor. Si cica asteapta parerea altor admini.


AHA si crezi ca eu ma astept ca amicii tai adminii cu care joci aici de nush cat timp sa vina sa-ti zica tie ''frate invata sa joci ca nu are hack''.

NORMAL ca nu. Ceilalti admini o sa-mi bage aceleasi texte care le-am citit deja acum ceva timp si care chiar ma seaca.

Ma iau de voi asa pt ca nu e prima oara si vad ca nimic nu s-a shimbat. Nivelul de skill si de decizii nu a crescut. BAN-urile tot pe tampenii se dau ca nah, playerii mai vin ei. Si adminii tot mai astepta respect dupa chestiile astea.

Hai sa-ti spun eu ceva. Adminul serveste comunitatea, si nu invers. EU vin sa joc un joc de CS pe un server care am auzit bun, si e treaba ta sa imi faci jocul placut, nu treaba mea sa ti-l fac tie sau sa-ti dau free kills sa fii tu fericit ca Admin. NU pot sa te respect mai mult decat ca nu sunt mai naspa in vorbe cand VOI ma insultati spundand in grup ca am coduri cand nu am jucat NICIODATA, si repet ca sa inteleaga si ceii de mai in spate, NICIODATA! CS cu coduri. Nu stiu cum sa le activez, nu le am in PC pentru ca am jucat acum ceva ani si competitiv si codurile NU ma atrag. Nu stiu cum sa pun altfel problema sa o intelegeti. Dar ori acceptati ca playeri mai buni ca voi exista, ori caut alt server dar SS la posturi tot fac ca si acum 2 ani ca sa le arat la amicii care ma mai intreaba de CS de ce sa NU vina pe freakz.

Sunt obraznic pentru ca daca as fi avut alte experiente pe aici poate as fi fost altfel, nu suntem la scoala ci pe internet. Atata timp cat nu te injur nu cred ca poti sa te legi de ''tonul'' meu din scris. Si nu am vreo obligatie sa iti vorbesc cu Domnu nici daca ai fi Ownerul serverului. Sunt obraznic pt ca am incercat si altfel dar voi nu intelegeti adevarul decat daca e zis sec si concret in fata. Si sunt frustrat pentru ca vad ce oameni au ''grija'' de servere asa populate si ca nu s-au schimbat deloc.

Cica daca CRED ca sunt nevinovat. Nu frate nu asa merge legea. Eu STIU ca sunt nevinovat pentru ca eu jucam in spatele ecranului eu apsam pe taste. Tu vezi doar efectl si INTERPRETEZI cum crezi TU. De asta trebuie 5 admini. Sa dovedeasca tie ca nu sunt vinovat nu sa-mi dovedeasca mie ca sunt. Nu stiu ce principii aveti voi dar deja principuil de regula/pedeapsa nu il stapanesti bine. Cum sa spui as aberati. Deci eu iti garantez 100% cu mana in foc si ouale pe masa ca nu am jucat vreodata cu coduri si tu vii sa-mi spui daca CRED ca sunt nevinovat pentru ca tu ai vazut cum misc eu mouseul dupa colturi.

Du-te Youtube poate vezi niste video-uri smechere si sa te intrebi atunci oare aia cum fac asa ceva fara coduri ca pt tine pare inuman sau imposibil nu stiu dar nu te inteleg.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 10-11-2015, 01:37:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand ti-am scris mai sus daca aveai bun simti citeai si asteptai raspuns din partea altor admini. Doi la mana esti aici datorita noua celor care avem grija de serverul asta nu sa vi tu un simplu jucator si sa sari cu pretentii si sa ne explici tu noua cum stam treburile, esti aici datorita implicarii ownerilor acestui server si nu a playerilor, voi sunteti aici sa jucati , in acelasi timp sa respectati si Regulamentul serverului nu sa vi tu acum sa-mi spui mie " Adminul serveste comunitatea, si nu invers. EU vin sa joc un joc de CS pe un server care am auzit bun, si e treaba ta sa imi faci jocul placut, nu treaba mea sa ti-l fac tie sau sa-ti dau free kills sa fii tu fericit ca Admin" De unde si pana unde ai tu dreptul asta sa-mi vorbesti mie asa? daca nu iti convine te poftesc sa stai "afara" si sa joci unde vrei tu ca nu te tine nimeni legat, asa ca te rog frumos ori astepti raspuns si cu asta incheiem discutia aici ori daca nu ramai banat oricum nu rezolvi nimic asa.. din contra vrei respect? cu atitudinea pe care o ai cu siguranta vei avea tot "Respectul" pe care il cersesti si cu asta incheiem discutia.

Numai bine.


Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Qu4s3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2017 14:27)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 17
Location: Belgium

Reputation: 172.1
Votes: 3

 
Post Posted: 10-11-2015, 01:47:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai omule. Eu vin cu pretentia sa nu imi iau ban de AIUREA. Pentru ca asta e treaba ta. E usor sa zici ca ai banat codati si ca esti admin bun daca jumate din jucatorii banati nici NU aveau coduri NU?

Daca aveam bun simt poate scoateai. Ti-am zis lasa vrajeala. Am mai citit aceleasi texte uite-te la posturile mele trebuie sa fie undeva cele de pe WAR5 acum muult timp. Si sunt exact aceleasi texte si dau exact aceleasi raspunsuri.

Adica acum daca it zice cineva ca nu am coduri, tu imi lasi ban-ul pt ca nu ti-am vorbit RESPECTUOUS dupa ce mi-ai dat ban de aiurea fara explicatii fara nimic.

Adica raman cu ban pt ca nu te pup in cur ca esti Admin FOOOARTE bun?? Ca DA am pretentii de la un server asa vechi si cu asa mult staff si jucatori?

Si sa-ti fie clar eu nu cersesc respect. Eu ti-am zis ca tu nu meriti mai mult respect. Acel respect pe care TU mi-l cereseai cu un post inainte. Din punctul meu de vedere ma poti ura de moarte. Dar nu iti da dreptul sa-mi dai ban fara sa fi facut ceva contra regulilor. Si da tot iti spun ce ai de facut ca Admin pt ca asa am facut si tura trecuta si voi chiar vad ca incuracati rolurile... Va vedeti prea de sus si credti ca playerii trebuie sa va pupe picioarele si sa va ''respecte'' obilicatoriu.

Ma poftesti afara. Astea sunt scuze si vrajeli de BIMBO ca sa iti justifice tie un ban care NU are nici o treaba. Eu iti vorbesc asa dupa banul respectiv STIIND cat de PROST am jucat cand l-am primit. Nu vreau afara. Eu vreau sa joc aici cu multi playeri dar cu admini mai putin plini de ei. Vreo problema? Adica eu tre sa intru pe server sa ma uit la care e admin, sa-i salut in parte si sa le zic saru'mana?

Nu frate Admin asta e ca un JOB pentru tine. Si nu tre sa te pupe nimeni pentru ca il faci. Tu l-ai ales. Macar ai decenta si fa-l BINE. Nu arunca cu ban-uri ca sa-ti faci tie quota.

Ai exact acea mentalitate de care ziceam ca ''las ca dau ban ca playeri mai vin altii chiar daca pleaca asta'' si asta e desgustator si nesimtit din partea cuiva responsabil de o comunitate.

Bine in schimb ca te gandesti mult si bine la tine si la RESPECT (pe care repet ca NU ti l-am cerut ci ti-am zis ca cu banul asta m-ai jignit si nu meriti mai mult) decat daca deciziile tale sunt cu adevarat bune. Oare te-ai uitat la demo ala sau asa rapid o data si gata ca tu oricum ai mereu dreptate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 10-11-2015, 01:47:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Qu4s3r wrote:
Nu astept parearea altor admini. Cred ca nu ai citit tot ce am scris. Acum 2 ani am avut aceiasi vrajeala. Un DEMO de 1.5 minute, cum omor 4 oameni fara sa mor. Si cica asteapta parerea altor admini.


AHA si crezi ca eu ma astept ca amicii tai adminii cu care joci aici de nush cat timp sa vina sa-ti zica tie ''frate invata sa joci ca nu are hack''.

NORMAL ca nu. Ceilalti admini o sa-mi bage aceleasi texte care le-am citit deja acum ceva timp si care chiar ma seaca.

Ma iau de voi asa pt ca nu e prima oara si vad ca nimic nu s-a shimbat. Nivelul de skill si de decizii nu a crescut. BAN-urile tot pe tampenii se dau ca nah, playerii mai vin ei. Si adminii tot mai astepta respect dupa chestiile astea.

Hai sa-ti spun eu ceva. Adminul serveste comunitatea, si nu invers. EU vin sa joc un joc de CS pe un server care am auzit bun, si e treaba ta sa imi faci jocul placut, nu treaba mea sa ti-l fac tie sau sa-ti dau free kills sa fii tu fericit ca Admin. NU pot sa te respect mai mult decat ca nu sunt mai naspa in vorbe cand VOI ma insultati spundand in grup ca am coduri cand nu am jucat NICIODATA, si repet ca sa inteleaga si ceii de mai in spate, NICIODATA! CS cu coduri. Nu stiu cum sa le activez, nu le am in PC pentru ca am jucat acum ceva ani si competitiv si codurile NU ma atrag. Nu stiu cum sa pun altfel problema sa o intelegeti. Dar ori acceptati ca playeri mai buni ca voi exista, ori caut alt server dar SS la posturi tot fac ca si acum 2 ani ca sa le arat la amicii care ma mai intreaba de CS de ce sa NU vina pe freakz.

Sunt obraznic pentru ca daca as fi avut alte experiente pe aici poate as fi fost altfel, nu suntem la scoala ci pe internet. Atata timp cat nu te injur nu cred ca poti sa te legi de ''tonul'' meu din scris. Si nu am vreo obligatie sa iti vorbesc cu Domnu nici daca ai fi Ownerul serverului. Sunt obraznic pt ca am incercat si altfel dar voi nu intelegeti adevarul decat daca e zis sec si concret in fata. Si sunt frustrat pentru ca vad ce oameni au ''grija'' de servere asa populate si ca nu s-au schimbat deloc.

Cica daca CRED ca sunt nevinovat. Nu frate nu asa merge legea. Eu STIU ca sunt nevinovat pentru ca eu jucam in spatele ecranului eu apsam pe taste. Tu vezi doar efectl si INTERPRETEZI cum crezi TU. De asta trebuie 5 admini. Sa dovedeasca tie ca nu sunt vinovat nu sa-mi dovedeasca mie ca sunt. Nu stiu ce principii aveti voi dar deja principuil de regula/pedeapsa nu il stapanesti bine. Cum sa spui as aberati. Deci eu iti garantez 100% cu mana in foc si ouale pe masa ca nu am jucat vreodata cu coduri si tu vii sa-mi spui daca CRED ca sunt nevinovat pentru ca tu ai vazut cum misc eu mouseul dupa colturi.

Du-te Youtube poate vezi niste video-uri smechere si sa te intrebi atunci oare aia cum fac asa ceva fara coduri ca pt tine pare inuman sau imposibil nu stiu dar nu te inteleg.



Si ma rog oare de ce te ei in gura cu noi? Nu era normal de a face o cerere pentru unban dupa care automat urma si un raspuns, si din cate vad ti-a explicat Marduk de la A la Z + un demo de toata frumusetea....mai asteptam si de la ceilalti colegi parerile lor, si ai rabdare fara romane si cum a "crapat Ion Creanga" ai rabdare pentru o decize concreta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 10-11-2015, 01:57:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spre "fericirea" ta draga Koblat tin sa te anunt ca eu nu ma enervez si nu ma atac asa cum o faci tu fiindca altfel ti-as fi vorbit pe masura, dar nu o fac si sti de ce? Fiindca ti-am dat prea mare importanta incat te-am lasat sa scri ceea ce ai de zis dar vad ca deja ai intrecut orice limita cu "atitudinea" ta stralucita si de tot profesionalismul de care ai dat dovada. Arata-mi si mie cand ti-am cerut eu tie sa ma saluti? arata-mi tu mie cand ti-am cerut x chestii pe care tu le-ai specificat acolo ( imi e rusine de rusinea ta sa le reproduc dupa tine) ... Daca aveai o gandire cat de cat normala cum majoritatea cei de aici o au ai fi tacut din gura si ai fi asteptat un RASPUNS daca tu crezi ca esti asa nevinovat de asta ti-am si lasat topiculd eschis ca sa posteze si alti coelgi aici dar se pare ca ma obligi sa inchid acest topic si sa iti recomand cu placere sa joci pe oricare alt server dar aici nu ai ce cauta. Noi adminii nu slujim jucatorii sa stam sa va aceptam pe toti cu sau fara coduri ( inc azul tau) ca tot spui ca esti curat si o susti atat Mr.Dreptate dar nici sa vi tu sa-mi spui mie ceea ce ai scris mai sus.. chiar nu ai putin bun simt ? nu vezi ca ai scris totul mult prea SUBIECTIV si total OFF-TOPIC ?. Mai bine te rezumai strict la problema ta de UNBAN sau RECLAMATIE nu sa scri asemenea aberatii care sunt doar in mintea ta.

Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Qu4s3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2017 14:27)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 17
Location: Belgium

Reputation: 172.1
Votes: 3

 
Post Posted: 10-11-2015, 02:04:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mi-a explicat nimic.
Mi-a zis ca am wall, si mi-a vorbit de cum vorbesc. Dar de faptul ca EU i-am explicat ca MEREU trag putin prin perete ca test si ca joc la sunet si ca ma folosesc de DMG aratat pe screen in mod istet.....nu a zis nimic despre toate astea. Cred ca pentru el tocmai a descoperit un cu totul alt stil de a juca CS.

Din punctl meu de vedere nu a zis mare lucru interesant. Pe bune uitati-va la posturile mele pe War5. Aceiasi poveste. Aceleasi posturi lungi. Aceiasi admini care orice si oricum leai explica nu inteleg. Si da era normal sa urmeze si un raspuns. Dar problema e ca stiam deja cand postez care va fi raspunsul. Ca repet, nu e prima oara, si am fost acosta cu aceiasi aroganta si atunci, asa ca raspund cu aroganta.

De aia ma iau in gura cu voi ca altfel nu se poate. Nu stiu cati oameni va trebuie sau ca de ''frumos'' e demo ala. Stiu ca aveam scot de caca. Trageam stramb, dar in schimb ca orice jucator care se respecta, ma UITAM dupa fiecare COLT. Ca daca esti in Real Life in situatia de genul crede-ma si tu ai trage prin toti peretii decat sa mori.

Deci da daca vi se pare ca sunt prea direct sau vreti mai mult zaharel printre cuvinte nu ati dat de persoana buna.
Si in fond. Asta inseamna sa faci o plangere. Nu sa va dau totul cu zahar si cafea si sa imi accept ban-ul nedrept.

Eu va zic clar: NU imi pasa de respect pe un joc cand voi dati ban-uri atat de jignitoare. Puteti sa aduceti si 15 admini sa zica acelasi lucru. EU NU joc codat. NU aveam coduri in acel meci si nici in vreun altul. VREAU ban-ul scos pentru ca SUNT nevinovat, de aia am postat aici. Destul de clar?

Si nu tac din gura si inghit argumentele voastre de ban aberante ca nu-s nici caine nici. Daca ma rezumam la problema de UNBAN ziceai. ''Da ramai cu ban pt ca am demo Bye''.

NU..Asta e o plangere. Invatati sa analizati DEMO-uri sau lasati-va de treaba asta. Nu mai interpreta fiecare miscare de mouse cum AI VREA TU sa fie defapt ca sa iti iasa ban-ul.

Va atac subiectiv si la persoana pt ca asta meritati. Degeaba incerci sa dai dovada de maturitate. In momentul cand ai spus ''ca tu CREZI ca esti nevinovat'' ai dat-o complet in bara. Si nu trebuie sa ma accepti cu atitudinea mea. Asa cum am spus asta e doar reactia la ban. Pe server nu vorbesc mai deloc si nu ma iau de nimeni si cu siguranta nu cer explicatii sau sa dau directive. Aici insa am facut o plangere si spun tot ce am de spus ca poate intr-o zi o sa se schimbe cate ceva. Ca sa spui ca nu am ce cauta pe server pentru ca fac o plangere agresiva contra ta fiindca mi-ai dat ban aiurea insemna ca o iei personal. Pe server sunt un om de treaba si fara pretentii. Dar nah.....iar cu argumente de 2 bani de vorbesti de off-topic dar de wallu meu nu ai explicat prea multe decat o minoritate dupa un colt care nici nu am inteles ce ai gasit suspect acolo dar nah.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexandrub

[fanu]



Status: Offline
(since 06-10-2017 09:22)
Joined: 04 Nov 2014
Posts: 10597, Topics: 988
Location: Rãdãuti, Suceava

Reputation: 591.2
Votes: 763

 
Post Posted: 10-11-2015, 02:18:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca tu imi explici cum naiba de fiecare data cand te uiti prin zid in directia in care te uiti e mereu adversar, esti n1. despre ce sunet e vorba pe cliff cand tu esti in baza iar adversarul e la distanta uriasa de tine? Cum se face ca mereu ai tendinta sa te uiti prin zid, si cand te uiti e adversar mereu acolo?


REP GRATIS!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qu4s3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2017 14:27)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 17
Location: Belgium

Reputation: 172.1
Votes: 3

 
Post Posted: 10-11-2015, 02:21:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru ca am jucat deja pe mapa aia. Si stiu cam UNDE sunt adversarii. Nu stiu daca ti-ai dat seama dar in sine spot-urile nu prea se misca. Si da, chiar daca MI SE PARE ca e cineva acolo eu ma voi intoarce..si voi trage.. CA SA FIU SIGUR...pt ca mai bine el decat EU. Thats CS.

Deci chiar nu stiu cum altfel sa-ti explic. Daca aveam coduri poate ma chinuiam sa le ascund...sa fiu discret...E server respawn...Inamicii sunt mereu pe acolo..Asa ca eu ies si trag. La cate RANDOM HS am dat prin perete doar incercand....fara sa aud sau sa am vreo idee ca e cineva si uite ca era...ma astept la orice...si incerc de fiecare data.

Adica ma uit la zid ca daca ii vad o particica din mana sau cap sa pot trage repede. Si asa nu mai am reflexe ca inainte. In plus mai si urasc mapa aia si mi-o iau la greu. Eu nu stiu cum de trebuie sa ma chinui eu sa conving ca nu am coduri cand aveam scor DE CACA. Abia faceam kill-uri si trebuia sa campez ca sa omor 2-3 oamnei la rand ca altfel daca miscam sau ieseam din baza muream.

Daca aveam coduri nu le aveam macar pt un motiv....Nu stiu sa fac rank...sau score....sau macar XP pt clasa. Deci chiar nu va iteleg cum luati voi deciziile astea. De celalt admin zice ca nu are timp sa stea sa fie atent dupa fiecare player dar aveti timp sa cautati noduri in papura la un mic DEMO cand se vede foarte clar ca jucam NASPA, doar ca trageam prin perete. Poate voi nu stit stilul asta de CS, poate nu ati dat nici un kill prin perete. Dar mie nu mi se pare anormal. Si pe mape mai vechi gen Nuke, Dust/2, Assault etc, sunt atat de obistnuit cu vieza de mers si optiunile drumurilor ca pot trage prin perete IN AVANS....Inainte sa iasa cineva pt ca stiu ca S-AR PUTEA sa vina pe acolo, si as vrea sa stiu daca chiar vine.

Iti zic altfel: Hai un match 1v1 2v2 sau 3v3 pe fy_snow. Si te ANUNT deja ca o sa trag prin pereti si nu cu WALL, ci cu instinc si experienta. Petru ca daca tu pe snow nu tragi prin pereti inseama ca sunt mai bun. Orice calibru peste SMG-uri trece usor prin pereti. Inclusiv Deagle, AWP si Auto-snipere. Si daca tot am on-screen dmg sa imi arate unde esti cand te nimeresc, pei eu te omor doar prin pereti daca nu esti atent. Nu am wall, dar cu DMG on-screen pot sa improvizez un wall usor. Acelasi lucru il faceam inainte pe orice server war3ft cu BloodMage. Cand iei bani inseamna ca nimeresti, deci continua sa tragi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 10-11-2015, 02:41:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Serios Alex, Mard nu are rost, el este cu decizia lui iar noi cu a noastra si asa nu ajungem nicaieri, ba din contra lungim mult prea mult treaba si nu are rost....asteptam si parerile celorlalti si vedem cum si ce fel.

@Qu4s3r asta asa din bunul simt, si gandeste-te ca e un forum public "Recplica" ta este egala cu 0 daca vrei sa te ei in gura cu noi este problema ta cuvintele tale impotriva ta nicidecum impotriva noastra....ok e parerea ta ai rabdare si se va rezolva intr-un fel sau altu, si un sfat mai usor cu, cuvintele de genu, daca asa crezi tu ca e corect e problema ta, dar o poti face mult mai elegant, nu de a te lua in gura cu noi, deja ai 1- dar asta tine de bunul simt si de felul in care ai fost crescut, inainte de toate uita-te la defectele tale si la vorbele tale, pentru ca asa cum vorbesti asa primesti, asa defecte ai asa defecte ti se vor arata indiferent ca sunt mai "dure" sau nu dar moneda e aceiasi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qu4s3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2017 14:27)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 17
Location: Belgium

Reputation: 172.1
Votes: 3

 
Post Posted: 10-11-2015, 03:16:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cuvintele mele sunt reactia la banuri date de aiurea. Din cate stiu nu se da ban pe defecte si pe caracter. Daca ce spun eu e egal cu 0 atunci situatia e mult mai grava decat am crezut. De ce mai este forum sau plangere daca trebuie doar sa astept sa se uite 5 persoane la acelasi DEMO si sa-mi spuna toti aceleasi chestii?

Eu am explicat cum si de ce joc asa. Daca nu va place ideea scoateti DMG on-screen.

Oricum degeaba astept 5 admini sa-mi spuna toti ca nu e posibil sa tragi prin pereti si sa tragi bine sau sa prezici positia inamicului.

Cat despre defectele mele poti sa mi le arati ca nu ma supar dar nu vad ce legatura are cu CS.

Stiu in schimb ca sunt foarte arogant. Dar aroganta e pe meritate. E un fel de incredere de sine + nepasare. Fii sigur ca nu as fi la fel de arogant daca am vorbi de un joc sau un subiect care nu l-as cunoaste de loc.

Avand in vedere ca stiu ce zic si sunt aici sa ma apar ar fi bine totusi sa luat in considerare ce spun. Daca doar cititi pe jumate si retineti doar 2 linii care va shocheaza mai tare atunci toata ideea de Unban/Reclamatii nu mai are sens. Mai ales ca TREBUIE sa ma explic din cate vad pentru ca daca nu ma explic nu intelegeti, si daca ma explic prea respectuos ma luati de prost.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Twixxxx

[Dl. Twixuleanu]



Status: Offline
(since 20-09-2018 07:51)
Joined: 02 May 2013
Posts: 1907, Topics: 37
Location: Baia Mare

Reputation: 509.3
Votes: 51

     
Post Posted: 10-11-2015, 11:48:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai postati aiurea, caci nu are rost. Vreau pareri asupra demo-ului si nimic mai mult.

L.E. - E curat. Ultima faza a fost sunet, iar precedentele nu sunt faze de wall. Jucatorul urmareste un tipar, se uita mereu in aceleasi locuri.


Death... is only the beginning


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by MardukNo1, 12 November 2015 13:45



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-04-2024, 20:20:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x