User
Pass
2FA
 
 

Resto druid ghid (copacul se dezbraca de secrete)
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Cataclysm
Author Message14429
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 24-11-2012, 02:47:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
Scarcrow wrote:

Bugul il stiu ce ceva timp, parca a fost si postat. Cam acelasi spec ca si al meu il foloseste si Cobrel, fara acest talent ... Problema e ca eu nu am observat nicio diferenta intre specul cu si specul fara. Si naiba am jucat druid din iarna anul trecut intruna. Am vazut multi druizi care joaca fara acel punct, si sunt main char, si chiar stiu sa joace, deci nu stiu ce sa-ti spun.

Sa fie main char, eu nu am main char- asta nu e o scuza " e main char" clar stie sa joace.
Du.te la trainer da unlearn si fa cum ti.am zis si o sa vezi cum revine gcd cu punctul dupa rejuve, si cum e fara acel punct.


Cand zic main char ma refer la Cobrel, Drodu, Dixxy si Nero... daca nici eu nu stiu sa joace Thinking il las pe Iannah sa ma invete -)
O sa incerc si cum ai zis tu, doar ca n-am mai intrat in wow de ceva timp, si pana pe 4.3.4 nu revin, nici dupa nu stiu.


P.S. Drodule dai o shaworma pt casuta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-11-2012, 02:53:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scarcrow wrote:
Allybetrayer wrote:
Scarcrow wrote:

Bugul il stiu ce ceva timp, parca a fost si postat. Cam acelasi spec ca si al meu il foloseste si Cobrel, fara acest talent ... Problema e ca eu nu am observat nicio diferenta intre specul cu si specul fara. Si naiba am jucat druid din iarna anul trecut intruna. Am vazut multi druizi care joaca fara acel punct, si sunt main char, si chiar stiu sa joace, deci nu stiu ce sa-ti spun.

Sa fie main char, eu nu am main char- asta nu e o scuza " e main char" clar stie sa joace.
Du.te la trainer da unlearn si fa cum ti.am zis si o sa vezi cum revine gcd cu punctul dupa rejuve, si cum e fara acel punct.


Cand zic main char ma refer la Cobrel, Drodu, Dixxy si Nero... daca nici eu nu stiu sa joace Thinking il las pe Iannah sa ma invete -)
O sa incerc si cum ai zis tu, doar ca n-am mai intrat in wow de ceva timp, si pana pe 4.3.4 nu revin, nici dupa nu stiu.


P.S. Drodule dai o shaworma pt casuta!

Nero?- ia intreaba.l tu pe nero cum sta treaba si vorbim.
Vezi ca are in rapid rejuve de cand e cata pus.
Repet - rapid rejuve merge, si e must have ca talent.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cxze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-02-2013 21:56)
Joined: 12 Aug 2010
Posts: 241, Topics: 29
Location: peste tot

Reputation: -395.3
Votes: 20

 
Post Posted: 24-11-2012, 14:29:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dc casuta dc !?!?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 24-11-2012, 17:34:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa te simti si tu bagat in seama ma -))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zabustak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-07-2013 15:13)
Joined: 15 Oct 2010
Posts: 5, Topics: None
Location: France

Reputation: 68.6
Votes: 2

Post Posted: 05-12-2012, 00:39:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myt42xxx wrote:
Pune niște macro-uri, dacã existã. Gen, Self-Innervate.



Rebirth+Revive
Code:
#showtooltip
/use [nocombat] Revive
/stopmacro [nocombat]
/use Rebirth
/ra Rebirth on %t
daca nu esti in combat casteaza Revive daca esti in combat casteaza Rebirth


Instant Heal
Code:

/showtooltip Nature's Swiftness
/stopcasting
/use Nature's Swiftness
/use [@mouseover, help, nodead][target=player] Healing Touch
daca nu ai pe nimeni in mouseover castea pe targetul curent daca aveti un enemy in target sau nimic atunci devine self cast


Remove Corruption
Code:

#showtooltip Remove Corruption
/cast [@mouseover,help,nodead][target=player]Remove Corruption
daca nu ai pe nimeni in mouseover castea pe targetul curent daca aveti un enemy in target sau nimic atunci devine self cast


Innervate
Code:

#showtooltip Innervate
/cast [nomod] Innervate;
/cast [mod:ctrl, @player] Innervate;
a doua parte care se activeaza prin ctrl+bind e self cast


Safe Tree of life
Code:

#showtooltip
/cast !Tree of Life(Shapeshift); poti sa spamezi butonul cat vrei fara sa-ti faci probleme ca anuleaza Tree of life



Safe Tranquility
Code:
#showtooltip Tranquility
/cast !Tranquility;
poti sa spamezi butonul cat vrei fara sa-ti faci probleme ca intrerupe cast-ul

Posturi unite automat, 05-12-2012, 00:26:47

marilego wrote:
ce tot spui ma omule acolo, innervate da 20% in orice conditie, si de castezi si de nu castezi, crezi ca are vreo importanta, nici n-ai cum sa consumi 20% mana in 10 sec, ca doar nu spamezi regrowth aiurea
sa dai innervate si apoi sa incetezi cast/hot, este o tampenie, n-am auzit de asa ceva nicidoata


eu zic ca nu e asa bine sa dai innervate la 20% pentru ca esti deja low si dupa iar ramai fara mana si astepti inca 3 min pentru mai nimic
parere mea cel mai bine e sa dai innervate cand esti cu mana pe la 45%-60%

Posturi unite automat, 05-12-2012, 00:39:29

devilswork wrote:
Quote:

IMG: http://www.icy-veins.com/images/wow_icon_ability_druid_nourish.jpg Nourish (wowhead link) - Nu are nici o folosiinta, eu nici nu-l am pe bara:)))


Daca ai fi pus spelu in bara si ai fi citit si ai fi vazut ca daca in raid dotu [Rejuvenation] este activ pe 3 targets nourish are cast scazut cu 30 % plus daca targetu are activ pe el [Rejuvenation] healu creste cu 20% deci e chiar folositor nourish .
P.S. Congratz marilego pt timpu petrecut asezand scrisurile astea pe forum.


E the best daca sti sa-l folosesti, am fost la multe raiduri in Dragon Soul si am jucat La Nourish, spam Wild Growth la cd Rejuvenation ~3 target + Nourish + lifebloom @tank si sa vezi minune ca m-am riscat sa-l arunc pe bara in fiecare raid stateam pe locu 3-4 la heal si 90% mana ca healer de rezerva

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marilego

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2019 11:13)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 100, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 244
Votes: 10

 
Post Posted: 06-12-2012, 23:01:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pacat ca sunt cateva persoane care desi nu stiu sa joace clasa la capacitate maxima, comenteaza aiurea si strica topicul
talentele au fost si vor fi subiect de discutie pana in MoP cand efectiv nu mai ai loc de miscare, pana atunci insa fiecare joaca cum doreste, io joc la regen pt ca nu am dps excelent in raid si dureaza destul de mult lupta, iar la lupte lungi nu ma ajuta genesis la fel de mult ca moonglow sau furor
abilitati si stats sunt cam batute in cuie, asa cum sunt scrise in ghid asa se joaca in momentul asta pe freakz 406, cine spune ca se joaca la nourish, spam regrowth, mastery, crit sau innervate sub 70% nu face altceva decat sa induca lumea in eroare si ii rog sa mai invete inainte sa mai comenteze
zabustak, nu vad rostul sa stau la 90% mana, si sa conserv mana castand in continuare nourish, nu joci clasa la potential maxim si pierzi din amuzamentul de a juca Rdruid



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Cataclysm  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 06-05-2024, 06:07:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x