User
Pass
2FA
 
 

Retragere BY <<<*_@S@SINU_*>>>
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1017
<<<*_@S@SINU_*&a

[<<<*_@S@SINU_*>>>]



Status: Offline
(since 21-04-2016 14:23)
Joined: 08 May 2015
Posts: 472, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 154.6
Votes: 13

   
Post Posted: 05-08-2015, 08:59:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

R3 ALLOS -
Dupa cum scrie si in titlu ma retrag din a admina sv-ul nostru fr.freakz.ro .
Dece ?

1:M-am saturat de atata prostie in uni oameni .
2:Numai este sv-ul care a fost acum 5+luni ...

Daca am ajuns eu ce-l mai vechi ADMIN sa fiu luat la misto , tras la raspundere de niste helperi , co-moderatori NOI e clara treaba ...
Adica daca dau un slay / kick / ban 5-10 minute la un admin care MA PROVOACA tot eu sunt de vina ... Daca il atentionez odata ca face camp / tb si a 2 oara ii dau slay pentru camp / tb , tot eu iau avertisment / suspend
.

Intradevar ce drq nu stiu sa joc ... De aia am un loc special unde conteaza , in GTR=GAMETRACKER . Acolo se vede cine esti cu adevarat - Si eu am locu meu unde alti doar viseaza . ( http://www.gametracker.com/server_info/FR.FREAKZ.RO:27015/ ) Da-ti in jos la top10 players si vede-ti acolo totul , RANK / ORE . ( Nu ma laud dar eu zic ca am facut destule pe acest server ... )
Daca am ajuns eu sa iau avertisment / suspend pentru un slay la un admin care face turn-back si nu stie nici pe ce planeta traieste e clara treaba ...

Adica sa recunoastem ce ... Sunt eu prost si nu stiu sa joc ... Sunt ce-l mai nou admin ... nici nu am 525 ore pe <<<*_@S@SINU_*>>> ( http://www.gametracker.com/player/%3C%3C%3C%2A_%40S%40SINU_%2A%3E%3E%3E/FURIEN.FREAKZ.RO:27015/ ) locu 2 ce-l mai mult are 350 ore . Sunt admin nou ma ... ce drq , + conturile CLAN alte 150+ ore ... dar ce conteaza ?
Tot sunt pus in aceias oala cu prostii ...
Nu ca cer ceva mai mult ca voi , dar nici sa ma i-a pe mine la misto niste c....ati cu ochi care nici nu trec de 12-15 ani . -
Eu cand fac ceva , dau slay / kick / ban nu dau degeaba - Ca nu sunt prost sau sa ma oftic pentru un joc , ca glumesc eu cu astia buni de pe sv e partea a-2 , dar cum a fost faza si cu Shooter ... face tb , ii dau slay , si tot eu iau suspend ... E CEVA NORMAL LA NOI PE SV ... CE DRQ ....
Nu ma enerveaza ca am luat suspend ca ori cum se ridica automat in 2-3 ore maxim , ma oftica chestia ca au fost mai multi pe server cand i-am dat slay , si-au spus toti pererea si tot eu suspend ...
De... Avem un FOUNDER pe care aleex il crede perfecto ...


C-am asta am avut de spus ...
Spor la joc incontinuare bajetii mei - - uni din voi chiar mi-ati placut cum jucati , cum adminatii , cum intretineti sv-ul -
Sorry pentru ROMAN - Uni din voi nu veti citi tot garantez asta , aia sunt COPII ( ADMINII ) BOMBA ai SV-ULUI .

RESPECT
Hod.Thuanny
Just # PGL
BAJETII DE NOTA 100 -


CIUS ! BY <<<*_@S@SINU_*>>> -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TheBeemer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-10-2015 08:36)
Joined: 31 May 2015
Posts: 438, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 4.1
Votes: 1

     
Post Posted: 05-08-2015, 09:22:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mdea chiar aveam de gand o propunere ca admini vechi sa fie lasati sa folosesca comenzile si pe alti admini care isi bat joc de regulament...e pacat sa vezi niste copii care nici nu stiu ce e ala demo sa se ia in gura cu PGL
Chiar ar trebui facut ceva ca asa pierdem toti admini vechi care chiar tin serverul in picioare
Ma Asasine ai tot dreptul sa fii suparat dar sper sa te razgandesti esti baiat de treaba..si plus ca daca nu mai ai admin chiar no sa ma mai lasi deloc sa ma joc - adminul ala te mai tine ocupat -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Lion0

[Creep]



Status: Offline
(since 12-10-2015 15:31)
Joined: 01 Apr 2015
Posts: 622, Topics: 15
Location: Galati

Reputation: 51.3
Votes: 1

 
Post Posted: 05-08-2015, 09:53:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai ma Asasine nu te lasa - mai ramai pe sv - inteleg ca nu ti a placut decizia aia , dar n ai ce sa ii faci .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
doareu15

[GOLD::::...:::STOP ]



Status: Offline
(since 07-10-2015 17:04)
Joined: 25 Apr 2015
Posts: 587, Topics: 29
Location: Galati

Reputation: 70.3
Votes: 5

   
Post Posted: 05-08-2015, 11:21:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am citit tot merita. Ba eu nu cred - ramai pe server si aia ii vedem noi si ii aranjam. Ce dracu ma pentru niste copii dai cu picioru... nu te stiu asa.

===> Respecta si vei fi respectat !!!!! <===




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Rafael437

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2015 14:31)
Joined: 12 Apr 2015
Posts: 153, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 26.3
Votes: 3

Post Posted: 05-08-2015, 11:27:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu aș vrea sã te retragi deoarece ești cel mai cinstit admin pe care îl știu dar ești și cel mai bun tovarãș dacã tu chiar vrei sa te retragi este decizia,eu sper ca intr-o zi sa revii pana atunci te-am pupat bro:*
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sir69
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-09-2015 18:57)
Joined: 16 Apr 2015
Posts: 1099, Topics: 33
Location: Targoviste

Reputation: 208.1
Votes: 36

   
Post Posted: 05-08-2015, 11:27:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toti sunteti la fel (nu conteaza ca tu ai 1000 ore si el are 10) si eu cand am intrat pe serverul asta acum cateva luni ...nu cunosteam pe nimeni ,am inceput sa fac reclamatii ,sa vada lumea ca am un cap pe umeri si nu ma poate lua nimeni la misto pentru ca toti ma luau la misto (diferenta intre grade ,el GOLD ,eu player "incepator")
Faptul ca te retragi dupa toata treaba aia ,imi demonstreaza ca atunci cand spuneai "copii virgini" te refereai la tine si eu aveam o vechime pe server ,aveam vre-o 200-250 ore cand aveam inca GOLD si cand dadeam comenzi pe alti admini ,aveam dovada ! Nu dai fara dovada niciodata ,vorba lui aleex "Il ierti prima oara ,dar a doua oara il f*ti" pentru ca a doua oara ai sa ai dovada.
Iti mai las topicul deschis pana diseara sa ai timp sa-ti iei bun ramas de la toti adminii.
P.S: Te refereai la mine cand ai spus "De... Avem un FOUNDER pe care aleex il crede perfecto ... "
Nu sunt perfect ,doar ca respect anumite circumstante si un regulament ,v-am spus foarte clar ca aici nu fac diferenta intre voi ,pe FB/SV glumim ,dar cand vine vorba de FORUM si de un regulament foarte bine implementat...aici se schimba foaia.


FURIEN.FREAKZ.RO & ZOMBIE.FREAKZ.RO

Pagina Furien: http://facebook.com/frfreakz
Pagina Zombie: https://www.facebook.com/zmfreakz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
<<<*_@S@SINU_*&a

[<<<*_@S@SINU_*>>>]



Status: Offline
(since 21-04-2016 14:23)
Joined: 08 May 2015
Posts: 472, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 154.6
Votes: 13

   
Post Posted: 05-08-2015, 12:08:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sir69 wrote:
Toti sunteti la fel (nu conteaza ca tu ai 1000 ore si el are 10) si eu cand am intrat pe serverul asta acum cateva luni ...nu cunosteam pe nimeni ,am inceput sa fac reclamatii ,sa vada lumea ca am un cap pe umeri si nu ma poate lua nimeni la misto pentru ca toti ma luau la misto (diferenta intre grade ,el GOLD ,eu player "incepator")
Faptul ca te retragi dupa toata treaba aia ,imi demonstreaza ca atunci cand spuneai "copii virgini" te refereai la tine si eu aveam o vechime pe server ,aveam vre-o 200-250 ore cand aveam inca GOLD si cand dadeam comenzi pe alti admini ,aveam dovada ! Nu dai fara dovada niciodata ,vorba lui aleex "Il ierti prima oara ,dar a doua oara il f*ti" pentru ca a doua oara ai sa ai dovada.
Iti mai las topicul deschis pana diseara sa ai timp sa-ti iei bun ramas de la toti adminii.
P.S: Te refereai la mine cand ai spus "De... Avem un FOUNDER pe care aleex il crede perfecto ... "
Nu sunt perfect ,doar ca respect anumite circumstante si un regulament ,v-am spus foarte clar ca aici nu fac diferenta intre voi ,pe FB/SV glumim ,dar cand vine vorba de FORUM si de un regulament foarte bine implementat...aici se schimba foaia.



Prietene nu-mi poti spune tu mie sa fiu la egal cu unu care are admin de cateva zile / o saptamana .
Dece sa fac reclamati pentru un tb / camp , sau ca mi-a zis ala du-te naibi / drq ? ce ii faci ? A DA II DAI AVERTISMENT / SUSPEND 1-2 zile asta ti se pare tie de speriat prietene ?
Dece ma cred eu mai sus ca alti cum spui tu , pai prietene eu am muncit sa ajung unde sunt acum , am pierdut sute de ore pe cand alti doneaza 5-10-15 euro si au ce am si eu fara munca , fara efort si vrei sa le stiu si frica nu ?
La cata munca si efort am depus eu pe sv sa nu am dreptul sa atentionez niste adminii incepatori este chiar o prostie prietene , in fine .
Cand spuneam copii virgini ma refeream la mine ? Pai scuza-ma prietene nu eu sunt ala care plange dupa fete si pune melodi triste pe facebook -
Inainte sa zici ceva de mine ca sunt nu stiu cum uitate in oglinda bosule ca nu stiu daca ai vazut cum arata un vagin de aproape , daca intelegi la ce ma refer -
Cand am spus de founderul perfect normal ca era vorba de tine de cine vreoiai ? de Hod ? Respecti circumstantele si regurile nu ? Dar cand injurii pe CHAT , nu pe u@ si vede toti si atunci le respecti nu ? Cand te pui colt si stai acolo cate 20-25 de secunde si acolo respecti regurile nu ?
Hai ma omule las-o naibi de treaba ... pe sv toti tari in gura pe forum bisericutze .... De aia ma si retrag toti sunteti cu 2 fete ....
In fine ti-am mai zis n-am nimic cu tine dar cand te vad atat de .... N-am facut acest topic sa fac polemici cu tine , cu nimeni , l-am facut sa-mi iau ramas bun de la ce-i care merita . -
Spor cu sv-ul vei avea nevoie .

Diseara dupa ora 00:00 poti sa inchizi topicul .

Respect by <<<*_@S@SINU_*>>>





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sir69
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-09-2015 18:57)
Joined: 16 Apr 2015
Posts: 1099, Topics: 33
Location: Targoviste

Reputation: 208.1
Votes: 36

   
Post Posted: 05-08-2015, 12:24:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce legatura are ceea ce fac pe FB cu ceea ce fac aici? Faptul ca sufar dupa o fata nu e' nimic ...si la 50 ani poti sa suferi dupa o fata ,nu asta diferentiaza "virginii" de "maturii" ,nu stii ce am facut cu fata aia ,nu stii prin cate am trecut ,ce faceam si toate chestiile care la anii mei nu cred ca sunt potrivite ,sufar...so what ?!
Sunt "copil" ,nu e' logic ? -
N-am chef sa fac off topic ,salut.


FURIEN.FREAKZ.RO & ZOMBIE.FREAKZ.RO

Pagina Furien: http://facebook.com/frfreakz
Pagina Zombie: https://www.facebook.com/zmfreakz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
InSp1r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2015 20:34)
Joined: 26 Jul 2015
Posts: 411, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 59.7
Votes: 3

Post Posted: 05-08-2015, 12:32:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bafta asasine -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
djpetri21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2015 19:31)
Joined: 28 Mar 2015
Posts: 316, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 2

Post Posted: 05-08-2015, 12:59:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://postimg.org/image/x0b4rznzx/
Asasin primeste suspend pentru un slay si asta nu primeste suspend pentru kick , frumos asa (Y)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
T1nTa.

[Silver Member]



Status: Offline
(since 27-03-2016 09:11)
Joined: 11 Jul 2015
Posts: 200, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 7.5
Votes: 3

Post Posted: 05-08-2015, 13:03:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut asasine si o sa incerc.sa vorbim mai multi admini ca uni dintre noi (cei mai vechi) sa poata aplica comenzi pe admini mai noi asa pleaca tot cate unu dintre noi.
Sper sa te rentorci esti un admin bun
Sir las-o mai moale cu suspendul era un admin de nota 20 nu cred ca merita...pt un copil de 11-12 ani asa o sa cada sv-ul



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
djpetri21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2015 19:31)
Joined: 28 Mar 2015
Posts: 316, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 2

Post Posted: 05-08-2015, 13:05:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa o tina tot asa cu suspend si remove , ca o sa ramana cu copii de 12 ani - Doar pentru niste amarati de euro .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bladecs

[Field Marshal]



Status: Offline
(since 13-09-2015 15:27)
Joined: 14 Jun 2015
Posts: 454, Topics: 29
Location: Ploiesti

Reputation: 28.3
Votes: 9

     
Post Posted: 05-08-2015, 13:34:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai uitat de Dolce .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TeQuiLLa123

[Freakz * GaBy]



Status: Offline
(since 10-11-2015 08:14)
Joined: 25 Apr 2015
Posts: 496, Topics: 13
Location: Jud.Vrancea

Reputation: 52.2
Votes: 2

 
Post Posted: 05-08-2015, 14:14:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@s@sine - imi pare rau ca te retragi din sv nostru..

Y!M: gaby_gabucu
Skype: Boy Karate
Cãsuþa vocala: Gaby
Grad: BRONZE
Admin: FURIEN.FREAKZ.RO



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Blue*Cosmin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2015 12:40)
Joined: 22 Jun 2015
Posts: 471, Topics: 33
Location: Italy

Reputation: 14.5
Votes: 4

   
Post Posted: 05-08-2015, 14:37:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si daca tu pleci eu lu cine i mai dau un hs?- bafta.

Server:Furien.freakz.ro


Y!M: cosminstan80
Skype: cosmin_alexandru1
Grad: Platinum Member


Respect By Blue

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Sir69, 05 August 2015 14:39



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 09-05-2024, 16:49:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x