User
Pass
2FA
 
 

Retragere admin.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message728
<rKo> | TaZ

[Mentally Unstableeee]



Status: Offline
(since 14-08-2013 13:30)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 394, Topics: 9
Location: Campina

Reputation: 110.8
Votes: 7

Post Posted: 23-08-2012, 22:39:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Renunt la admin doar ca sa nu mai vad ce prostii mai vorbiti voi pe admin chat .

O sa recitesc regulamentul ca probabil nu il cunosc destul de bine si unde mai trebuie adaugat cate ceva o sa imi fac timp maine sa il "revergorez" si probabil nu o sa va convina.

Am sa raman doar moderator pe forum si am sa ma ocup special de toti admini sa respecte regulamentul fara nici o exceptie.Nu sunteti mai presus cu nimic fata de un player care vrea sa joace linistit.

Am destula vechime pe sv asta incat am pretentia sa nu fiu luat la misto si calcat in picioare de unii din voi (aici fara nici o aluzie la ella) se stiu ei.

Toate regulile care au fost puse si masurile care s-au luat au fost din cauza voastra ,a adminilor,iar acum va plangeti ca de ce se intampla asa. Cand a-ti fost liberi sa face-ti ce vreti fara sa fiti trasi la raspundere a fost bine iar acum cand nu se mai poate e rau.

Voi face-ti sa fie si mai rau.



Ps: Nu renunt ptr ca sunt las si nu vreau sa raspund in fata voastra, renunt ptr ca m-ati inrait foarte mult si o fac in favoarea voastra.


"Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
C3ach1

[Creep]



Status: Offline
(since 05-09-2014 23:46)
Joined: 22 Mar 2010
Posts: 605, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 126.9
Votes: 14

Post Posted: 24-08-2012, 11:07:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai ce-a mai mare dreptate cu afirmatia asta
Quote:
Am destula vechime pe sv asta incat am pretentia sa nu fiu luat la misto si calcat in picioare de unii din voi (aici fara nici o aluzie la ella) se stiu ei.
si cand am ripostat mi-ati dat 7 zile de suspend , si ma certam cu tine din cauza la pupincuristi cum ai zis si u eu nu am jucat de 3 ani sa ma ia unu peste picior care dabia a facut 1 luna pe servar



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Turbo^prvrs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2013 17:47)
Joined: 20 Jun 2012
Posts: 88, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 66.5
Votes: 3

Post Posted: 24-08-2012, 12:29:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Off: C3ach1, poti sa joci de 100 de ani pe server, daca incalci regulile, platesti, mai simplu de atat nu pot sa-ti spun. Vechimea pe server nu-ti ofera "drepturi speciale", poate doar un grad mai avansat de admin. Pot sa fiu si de o zi pe "servar", daca tu esti admin de 2 ani nu inseamna ca poti sa-mi dai gag, ban, llama, fara motiv. Pana una alta, nu e "servarul" tau, si exista un regulament. Traiasca "servarul"!

On: TaZ, n-are sens sa renunti la admin, tot timpul administratorii sunt mai mult sau mai putin huliti. Chiar si deciziile "gresite" pe care le iei, sunt sigur ca nu le faci intentionat, sa te razbuni pe cineva. Hai s-o lasam mai moale, e doar un joc pana la urma.

PS: De obicei problemele astea se discuta cel mai bine live.. la o berica, ceva. Oricum, eu d-abia astept sa-l cunosc pe C3ach1, dar mai ales pe Deea - Asa ca puneti mana si aranjati un meeting va rog, asa, ca-ntre colegi de cs.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by <rKo> | West, 24 August 2012 10:58



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-06-2024, 11:12:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x