User
Pass
2FA
 
 

Retragere danny

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message427
TroouBlee

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2013 10:35)
Joined: 02 Dec 2012
Posts: 11, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 49.8
Votes: 2

Post Posted: 21-12-2012, 10:51:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut! Am decis cu greu si cu teama in sange sa scriu ce este aici : Doresc sa ma retrag! Motivul : Multi playeri imi spun ca nu sunt bun de nimic sunt incompetent nu stiu ce...Dosent Matter eu credeam ca cand voi lua admin sa am si eu o activitate linistita. Multi imi spun ca am cod fiind avand vip ei nu stiu asa si ma anunta de cod si spun ca sunt admin si joc ca prostu` cu coduri toata ziua,si m-am saturat de asta ! Dosent Matter.Atat am avut de spus - !

Pentru ca Romania nu poate creste prin bun simt si responsabilitate!
Uite "usergradu`" meu` -l
l
<>

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Z3nTyVa

[Account disabled]



Status: Offline
(since 16-03-2014 22:16)
Joined: 09 Jul 2012
Posts: 5187, Topics: 27
Location: C-Lung

Reputation: -189.1
Votes: 49

 
Post Posted: 21-12-2012, 11:07:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TroouBlee wrote:
Salut! Am decis cu greu si cu teama in sange sa scriu ce este aici : Doresc sa ma retrag! Motivul : Multi playeri imi spun ca nu sunt bun de nimic sunt incompetent nu stiu ce...Dosent Matter eu credeam ca cand voi lua admin sa am si eu o activitate linistita. Multi imi spun ca am cod fiind avand vip ei nu stiu asa si ma anunta de cod si spun ca sunt admin si joc ca prostu` cu coduri toata ziua,si m-am saturat de asta ! Dosent Matter.Atat am avut de spus - !


Nu vorbi prosti ramai admin nu-i lua in seama pe oameni care vorbesc doar de dragul de a vorbi esti un admin bun si tot la fel un jucator bun si mie imi spun ca am cod deoarece am vip nu-i baga in seama bro. -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Coddy4all

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 18:49)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 454, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.2
Votes: 6

Post Posted: 21-12-2012, 11:12:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

danny..ti-am zis noi..owneri ceva?sau alti admini mai mare in grad ca tine?nu cred..asa k stai linistit si fa-ti treaba cum sti..nu toti ne-am invatat inascuti..RESPINS
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kalwin

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 26-11-2021 23:14)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 1530, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 293
Votes: 18

 
Post Posted: 21-12-2012, 11:17:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ca cand ti-ai dorit asta , noi ti-am acceptat ! bafta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by kalwin, 21 December 2012 09:17



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-07-2024, 16:48:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x