User
Pass
2FA
 
 

Retragere definitiva

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message466
R1Sk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2020 20:24)
Joined: 13 Aug 2017
Posts: 41, Topics: 7
Location: United Kingdom

Reputation: 45.2
Votes: 1

     
Post Posted: 30-11-2019, 23:59:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna tuturor , am decis sa ma retrag definitiv din comunitate plus sv ..multumim pentru munca depusa nu am apucat sa platesc nimic ma bucur ....nici nu mai doresc sa am de aface mai sunt sv de relaxare accesul meu oricum nu mai e grad etc ..il puteti da lui Irlandezu e activ mereu cat exista wall ...atat bafta ma bucur ca am cunoscut cativa dintre voi va doresc mult succesc - sper sa fie cineva sa puna la punct sv-ul pacat era odata cum trebuia sa fie ,, scuze nu se accepta e clar ..imi pare rau ca nu am venit la timp cat sa facut tam tam sunt foarte ocupat nu sunt pensionar. Cu bine !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sirwin26

[Sinner * SirWin26]



Status: Offline
(since 16-05-2020 11:55)
Joined: 09 Oct 2014
Posts: 999, Topics: 35
Location: Palermo

Reputation: 578.9
Votes: 12

   
Post Posted: 01-12-2019, 18:05:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut Risk,esti in perioada aia a luni?
Nu de alta dar nu inteleg dece reactionezi asa!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiNNN3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2019 18:49)
Joined: 15 Jan 2019
Posts: 44, Topics: 1
Location: Italy

Reputation: 22.1
Votes: 2

Post Posted: 02-12-2019, 20:26:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CE AI MA RISK TEI LOVIT LA CAP ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 days ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 04-12-2019, 10:44:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vreau sa se mai arunce acuzatii fara dovezi .
Discutasem ceva cu tine, dar vad ca degeaba .
Astept cu zilele raspuns de la tine pentru doua reclamatii, banuiesc ca tot de wall si a doua.
Puteai avea bunul simt si respectul sa incerci sa dai de noi sa ne explici , nu sa apari nemultumit ca nu mai ai acces . Sunt pe putin 3 cai de comunicare , care nu necesita calculator si pe care le folosesti 100% si la munca .
Nu asa se face . Nu banam doar ca nu facem fata unui jucator . Nu banam putinii jucatori fideli castigati in ani si cu multe boosturi .
Irlandezu e unu din cei mai vechi jucatori de pe sv. A mai fost vizat, dar nu banat fara dovezi .
Serverul asta a avut admini multi, de calitate superioara, care postatu demo si aveau cel putin 10 de raspunsuri in 20 de minute .
La ora actuala vad banuri date fara dovezi .
Nici nu vreau sa ma gandesc cat de nedrept erai cu jucatorii daca ajungeai owner.

Hai sa ai noroc si bafta in ceea ce faci si nu uita ca nu gradul si accesul sunt inportante, ci persoanele cunoscute .
Nu amesteca viata reala cu cea virtuala .
Virtual e doar un joc pe care ai fost pedepsit ca ai meritat .
Reali suntem toti pe care i-ai cunoscut si clar nu avem ceva personal cu tine si nici nu te-am marginalizat.
Sper sa intelegi ideea .



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 24-04-2024, 14:56:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x