User
Pass
2FA
 
 

Retragere
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2603
Michael.Joseph.Jackson

[King of Pop]



Status: Offline
(since 15-10-2013 09:21)
Joined: 25 Aug 2009
Posts: 1038, Topics: 33
Location: Germania

Reputation: 322.9
Votes: 18

 
Post Posted: 17-03-2011, 21:47:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doresc a mi se retrage accesul. Daca tot nu am facut nimic pe serverul asta,si sunt asa de umplutura,n-are rost sa continui..O zi buna tuturor.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Taz|ManIaK
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-09-2011 07:00)
Joined: 21 Dec 2009
Posts: 385, Topics: 18
Location: Campina

Reputation: 235.8
Votes: 8

Post Posted: 17-03-2011, 21:51:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si tu cand te supara cineva iti strangi jucariile si pleci? -

"Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata"

Daca nu exista electricitatea, am fi fost nevoiti sa ne uitam la televizor pe intuneric
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
okk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 21:07)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 1675, Topics: 21
Location: Pantelimon

Reputation: 101.7
Votes: 17

Post Posted: 17-03-2011, 22:07:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda!Bun.Bravo! -

just mee,just okk


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NeK

[Maniac]



Status: Offline
(since 17-02-2015 21:30)
Joined: 28 Aug 2009
Posts: 1245, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 527.9
Votes: 11

Post Posted: 17-03-2011, 22:11:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

idem ce a zis maniak ! si eu am fst bagat cu tine in aceeasi oala park dar nu ii dau atentie. nobody de la o vreme are o atitudine urata crede ca daca plateste 10 lei pt srv , e al lui.
Daca il intrebi ceva iti da repede raspunsul ca nu e owner , dar pe srv si astea zici ca e profesorul nostru .
Eu ma-m inteles bine cu el de la inceput de la slot cand nu eram sigur cu ceva il intrebam, ma ajuta , imi explica . Dar acum nu stiu ce are parerea mea e ca s-a saturat de noi, de admin.
Eu l-am respectat de la inceput si il respect dar pnm... poate ca are si el niste prbl de familie de sanatate si isi descarca nervi in cs.

Poate ca ar trb sa il intelegem .....-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=LleGeNDa=-

[Maniac]



Status: Offline
(since 28-06-2013 12:57)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 1016, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 454
Votes: 10

Post Posted: 17-03-2011, 22:27:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba mjj... io te`am facut admin,deci ramai pe server... iar ai baut si te apuca necajeala?hai za flit cu figuri de`astea... nu pleci nicaieri... pleci cand ai probleme serioase,nu cand te simti tu inutil,k nu esti... topic closed si treci imediat pe server k e treaba acolo,lasa prostiile -

Mes Que un Club Blaugrana Love Struck

Seviyorum anlasana -

http://www.oleole.com/media/main/images/wallpapers/113487/fcbarcelonamesqueunc_249992.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Taz|ManIaK
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-09-2011 07:00)
Joined: 21 Dec 2009
Posts: 385, Topics: 18
Location: Campina

Reputation: 235.8
Votes: 8

Post Posted: 17-03-2011, 22:28:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

okk ,,,,Tu nu ai de gand sa pleci?

Sa imi zici cand vrei sa iti scot accesul/-


"Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata"

Daca nu exista electricitatea, am fi fost nevoiti sa ne uitam la televizor pe intuneric
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Michael.Joseph.Jackson

[King of Pop]



Status: Offline
(since 15-10-2013 09:21)
Joined: 25 Aug 2009
Posts: 1038, Topics: 33
Location: Germania

Reputation: 322.9
Votes: 18

 
Post Posted: 17-03-2011, 22:30:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu...te respect llegenda...la fel si pe toti adminii...dar chiar nu are rost sa continui,pina mi se va scoate adminul nu voi mai intra in cs.


Last edited by Michael.Joseph.Jackson on 17-03-2011, 22:41:09; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 17-03-2011, 22:32:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce misto acoperire...Nu sunt profesorul nimanui nu platesc pentru sv si nu este al meu...de asta raspund ca nu sunt owner ca nu sunt proprietarul sv'ului. Nu sunt singurul co-owner pe sv si nici singurul owner...m'am saturat sa fiu co-onwer sa va ajut ... si apoi sa va vad cum va bateti joc de mine...azi am zis ceva un admin a aprobat...de parca ce zic eu e minciuna. Cand am venit pe sv dupa sesiune (am zis de nenumarate ori si repet) vreo cativa admini au zis sa fac curat la admini ca fac poze in timp ce joaca ca pun pe adminii mai slabi sa faca demo/poze ca ei joaca etc. Acuma ca toti isi fac treaba ma iau peste picior... Imi place uite sa fie mai usor Maniak te rog eu scoatemi adminu si dami slot pe ReVoLvE...si ajut adminii doar cu comenzi...redirecte aveti voi grija plugine la fel. M'am plictisit sa ma intreb mereu ...bai ce sa fac ...nu mai merg redirectele ne trebuie plugin nou etc. Am si eu viata trebuie sa o traiesc m'am saturat sa intru in cs si sa ma trezesc cu mesaje de la n admini sa imi zica aceeasi poveste sa imi zica daca pot sa ii ajut. De asta cred ca toti adminii au id'ul meu. Eu citesc offline messages da ei nu trimit...inainte sa intru in cs intru pe mess si pe forum nici o problema sa ma relaxez...nu se poate ca in cs toti se gasesc ca au ceva de discutat cu mine. M'am plictisit punetiva si voi in locul meu.

Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
okk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 21:07)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 1675, Topics: 21
Location: Pantelimon

Reputation: 101.7
Votes: 17

Post Posted: 17-03-2011, 23:21:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intelegetil ma pe micha ...este la pubertate si el -) !Nu pleaca nicaieri va spun eu.Rezolv eu prob asta cu el

@cateodata nob are dreptate, acuma daca ar fi sa ma iau de cate ori m-am certat eu cu el cred ca eram demult plecat!Pana mea NOb daca ai nevoie de ceva sa te ajut cu ceva la mn poti apela!L-am intrebat si pe orhan daca vrea sa ma ocup de forum sau admine ...si a spus ca deocamdata sunt admini care deja fac asta!Calmati-va ca doar numai sunteti copii!

@Taz sa imi dai si mie passu de la rcon ca vreau sa modific si eu ceva p'acolo -))))


just mee,just okk


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CaL!N

[Bericã]



Status: Offline
(since 27-07-2013 12:32)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 146, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 112.8
Votes: 2

Post Posted: 17-03-2011, 23:22:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok nobody am inteles dar nush dc u ma iei pe mn la misto cand eu nush ce tiam facut sa te comporti asa cu mn nu am nevoie sa ma respecti dar nici sa ma iei la misto inteleg ca sunt mai mic decat tine dar asta nu este un motiv sa faci misto de mn si inca cv cum adica nu fac nimic pt server yo nu tin redirecte,nu fac demouri,nu dau banuri?normal ca u nu crezi ca nu fac nimic pt server pt ca nu am avut timp am admin de putin timp dar nush dc nu vrei sa imi dai o sansa
te inteleg ca e stresant dar dmn......
sper sa se clarifice lucrurile

______________________
CaL!N a fost aici

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 17-03-2011, 23:32:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De unde aveti aluzia asta? Cand am zis ca nu va faceti treaba? Vreau doar sa fiu lasat in pace daca nu ma stresati nu ma eliberez pe voi...miercuri si joi lasatima in pace cele mai stresante zile de la facultate!!! Am grija de redirecte doar taceti iar pe forum daca va zic ceva nu va zic cu gand rau ci doar sa fiti atenti.

Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Michael.Joseph.Jackson

[King of Pop]



Status: Offline
(since 15-10-2013 09:21)
Joined: 25 Aug 2009
Posts: 1038, Topics: 33
Location: Germania

Reputation: 322.9
Votes: 18

 
Post Posted: 17-03-2011, 23:32:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chiar imi cer scuze,dar de data asta nu ma mai intorc....indiferent de ceea ce zic altii,eu stiu ca acum nu am fost vinovat si am fost atacat toata ziua...eu nu intru sa vad cum incep sa fiu criticat pe [email protected] sa nu vad discutiile de acolo,si sa-mi vad de joc...
Eram pe byca,nu vorbisem deloc,si se incepe cu " gen micha,nek..",apoi imi zice "nu e nimeni atat de bun cat sa se planga dupa el"- eu nu vreau sa cersesc atentie,compasiune etc.. "daca vrei sa pleci , pleaca" mi se zice....am postat anuntul retragerii si se incepe "micha iti bati joc de mine si de sick,ai luat adminul fara nici'o cerere si m-am certat cu sick din cauza ta"...Intai mi se zice sa plec,apoi ca imi bat joc de altii...chiar nu are rost,sunt scarbit de ce se intampla. Si nobo,ma jur pe ce am mai sfant ca nu revin asa cum ai spus tu "Cand revin lucrurile la normal ai sa vrei sa revii".... nu revin frate.Eu vam respectat pe toti,nu cred ca m-am luat de niciunul (poate de unii,dar atunci cand am fost provocat si stiam ca am dreptate)...daca sunt inutil nu are rost sa continui,tin ocupat un acces ce poate fi dat unui admin care face mai multe,e spre binele serverului plecarea unui admin ce nu face nimic,si inlocuirea acestuia cu cineva mai bun. Nu vreau nici slot,ci sa fiu simplu player. Cand mi se va retrage adminul,atunci voi intra,pina atunci nu joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 17-03-2011, 23:37:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu ti'am zis daca vrei sa pleci...si apoi ti'am zis pentru ca ai postat. Doar ti'am zis ce ai facut. Si cum am scris mai sus sunt 2 zile in care doresc sa nu fiu bagat in seama deci nu cer prea multe. Daca ma bagati cred ca o sa patiti ca micha...plecati pentru ca va "sacai". Nek a cerut ca sa ii zic "problemele" cu tine am avut o discutie ieri... si am ramas cu impresia ca te credeai perfect...asa cum nu e nimeni.

Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 18-03-2011, 10:33:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oh si mai doresc sa spun ceva... eu cand o sa reincep sesiunea iar o sa lipsesc vreo 3 saptamani... si nu cred ca adminii vor fi cum ar trebui sa fie cand eu sunt plecat ...cum zicea Clubb ...adminii se comporta frumos in fata mea. Daca eu sunt "personajul negativ" adminii se vor grupa impotriva mea si asa se vor intelege mai bine. Lucru cu care sunt total deacord ...dar pentru asta trebuie sa fiu cel rau. La unele persoane nu le convine asta gen micha care ... nu am zis nici o data ca nu isi face treaba... care daca el nu se gandeste si nu intreaba...i'am spus doar partile rele. El era primul care mi'a zis de fiecare admin unde greseste cand am revenit din sesiune. Se enerveaza c'est la vie...dar el continua. Si il doar adevarul din cate se pare. Nimeni nu e inutil (poate anumite persoane gen Maniak:P) si nu am zis ca iti faci treaba doar am zis lucrurilor pe nume... cand pleci lucrurile merg mai departe doar ti'am zis ce sa intamplat cand ai revenit atunci si ce se intampla daca pleci.

Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mik3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2021 20:21)
Joined: 10 Apr 2007
Posts: 230, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 389.8
Votes: 17

Post Posted: 18-03-2011, 12:09:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai ca deja o dam in diverse si in altele ......concluzia MICHA bagatzi mintile in cap si TRECI pe server - nu asculta ce zice lumea eu asta si in viata MEA sociala si vad ca merge
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by rkoNobody, 18 March 2011 15:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 27-04-2024, 15:36:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x