User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Aimer

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message766
SkiLLeT

[[- Ping~_~Pong-]]



Status: Offline
(since 05-08-2018 12:19)
Joined: 11 May 2011
Posts: 2336, Topics: 60
Location: Turnu Magurele

Reputation: 177.7
Votes: 77

         
Post Posted: 30-01-2015, 17:38:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : Aimer
Nick-ul celui reclamat : Florin salam 2015
Motiv : Abuz de comenzi !
Dovada : http://postimg.org/image/46rumx4rn/
Poate nu se fac reclamatii pt gag / slay dar nici nu accept asa ceva din partea unuia care a primit admin de o zi si incearca sa faca pe seful cu mine ! + ca i-am cerut explicatii si ma ignora ca nu se ridica nimeni la nivelul sau de "salam"
M-am uitat prin regulament si nu vad sa scrie pe undeva ca incercarea de a vinde un cont de steam se pedepseste !


LoveOne wrote:
Adminului care a dat ban: Skillet Jupanu' numaru' unu cel mai tare si mai parfumat si stilat sef, bo$$ din Romania si interlopul numaru' UNO!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adelina12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2017 18:24)
Joined: 23 Jun 2014
Posts: 323, Topics: 7
Location: United Kingdom

Reputation: 240.4
Votes: 10

 
Post Posted: 30-01-2015, 18:32:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Daca un jucator intra si face reclama pe chat unui site sau server, se va folosi "amx_ban jucator 1000 spam


In regulament scrie ca nu este voie sa faci reclama la vreun site sau server. Si asa, asta nu e motiv de reclamatie, un gag primit pe o perioada de 2 minute..Daca chiar vrei cred ca link-ul asta te poate ajuta -. https://forum.wow-freakz.com/Vanzari-Cumparari-Steam-f3594.html



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SkiLLeT

[[- Ping~_~Pong-]]



Status: Offline
(since 05-08-2018 12:19)
Joined: 11 May 2011
Posts: 2336, Topics: 60
Location: Turnu Magurele

Reputation: 177.7
Votes: 77

         
Post Posted: 30-01-2015, 20:36:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am facut spam nici nu am facut reclama la vreun site sau server !

Singurul motiv pentru care mi-a dat gag a fost fiindca in opinia lui crede ca eu as incerca sa dau teapa, asta a fost raspunsul pe care l-am primit ! Printr-un absurd sa spunem ca are dreptate ( clar nu are ) care-i problema lui ca dau eu teapa sau nu ?!

Nu-mi pasa mie de gag-ul primit, putea sa fie si de 30 de minute dar sa mi-l dea pe merit nu cand vrea el !


LoveOne wrote:
Adminului care a dat ban: Skillet Jupanu' numaru' unu cel mai tare si mai parfumat si stilat sef, bo$$ din Romania si interlopul numaru' UNO!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 30-01-2015, 21:02:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu era motiv de gag. Iar în poza pusã nu am vãzut sã fi fãcut reclamã la vreun site.

EDIT : De acum când vedeți cã cineva dorește sã vândã ceva trimite-ți-l pe forum. Dați gag numai dacã face spam cu anunțul.



Last edited by Cariga on 30-01-2015, 21:38:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 30-01-2015, 21:15:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este nou, a gresit, este firesc sa se greseasca. Poate a crezut ca faci reclama sau ceva ce nu e demn pentru a ne pata imaginea servarului. Parerea mea.

aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
florinsalam2015

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-11-2015 12:39)
Joined: 03 Jan 2015
Posts: 142, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 66.7
Votes: 2

Post Posted: 31-01-2015, 12:28:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aimer , daca aveai bunul simt puteai sa pui toata discutia nu doar ceea ce iti convine tie .
Pe server era si bUghi si poate confirma cele spuse de mine , ai intrat nu doar ieri pe server si am trimis mesaje cu "Vand cont steam 5 euro" , ti-am spus foarte frumos sa postezi pe forum si sa nu mai faci SPAM . Ti-a zis si el sa taci si sa nu mai postezi pe server , ai mai scris pe amx_page cateva vorbe de duh si ai iesit , sa schimbat mapa si ai intrat iar , dar astea sunt deja detalii ... Idee este in felul urmator ai dat mai multe mesaje cu "Vand steam " , ti-am spus foarte frumos sa postezi pe forum si ti-am dat gag 2 mintute.
Daca tu poti sa judeci o persoana sau sa o cataloghezi "salam" doar dupa nick-ul de pe CS , spune multe despre tine . Nu ma intereseaza ca esti mai vechi ca mine in aceasta comunitate insa eu am incercat sa fiu corect cu toata lumea.
Apoi ai venit cu tot felul de argumente de cartier , baietesti , cum vrei tu sa o iei , sa iti scot gagu , ca am si eu admin de 2 zile si sufar .
Nu sufar de absolut nimic , te-am ignorat total , ti-am dat gag 2 minute si ti-am spus foarte frumos sa postezi pe forum asa numitele vanzari , pentru ca foarte multi incearca sa dea tepe pentru 5 euro pe Cosmote / Vodafone / etc .

O zi frumoasa sa ai si data viitoare fii mai calculat in vorbe .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SkiLLeT

[[- Ping~_~Pong-]]



Status: Offline
(since 05-08-2018 12:19)
Joined: 11 May 2011
Posts: 2336, Topics: 60
Location: Turnu Magurele

Reputation: 177.7
Votes: 77

         
Post Posted: 31-01-2015, 13:50:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca superiorii au raspuns si au spus ca gag-ul a fost dat pe nedrept tu de ce continui sa o ti pe a ta ca ai facut ce trebuie !? Si faza cu iesitul, AM PRIMIT GAG FIINDCA incercam sa rezolv problema unui gag dat pe nedrept cand tu faceai pe indiferentul !
O singura data am postat ieri ca vand steam si joi la fel, dar vad ca tu faci din tantar armasar fara sa ai macar o picatura de dovada !
Si am postat fiindca nu toti playerii de pe sv au cont pe forum sa vada cine vinde si cine nu !

Cum am mai spus, nu e problema ta ce fac eu cu contul meu, daca vreau sa dau teapa sau nu, e strict problema mea, eu ma risc deci rugamintea mea este ca tu sa-ti vezi de treburile tale ! Te ignor ma ignori


LoveOne wrote:
Adminului care a dat ban: Skillet Jupanu' numaru' unu cel mai tare si mai parfumat si stilat sef, bo$$ din Romania si interlopul numaru' UNO!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 31-01-2015, 14:39:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Data viitoare nu mai da gag pentru faptul cã cineva anunțã cã dorește sã vândã ceva, decât dacã face spam. Dacã dorești îl trimiți pe forum la secțiunea piațã, dacã nu atenționeazã-l sã nu mai scrie pe server și gata. Gag-ul nu este necesar având în vedere cã nu a înjurat, jignit sau a fãcut reclamã la alte servere.
Închid topicul. Dacã un owner dorește sã mai adauge ceva îl rog sã o facã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cariga, 31 January 2015 12:39



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 08-05-2024, 15:25:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x