User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Alungarea playerilor.

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message576
{il fac pe}

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-07-2016 22:26)
Joined: 16 Sep 2015
Posts: 78, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 23.6
Votes: 1

Post Posted: 07-07-2016, 19:05:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Un titlu adecvat:Alungarea playerilor.
- Numele tau: {il fac pe}
- Numele adminului reclamat: Maria11
- Harta, ora si data faptei reclamate: harta:de_inferno2x2(cam asa era) data si ora: 07-07-2016,in jur de 19:30
- Motivul / Regula incalcata: I-am zis ca nu se descurca ca admin,baga niste mape care vrea sa alunge playeri parerea mea,intr-o zii un admin a bagat awp_india am jucat doar 5 min si a venit ea si a dat vot,a bagat ce era in last d2x2 si dupa a iesit de pe sv,eu stiu ca un admin are cateva reguli cele mai importante zic eu:sa nu bage mape din last,sa bage niste mape care sa intre PLAYERI am scris playeri cu litere mari deoarece admini ca ea mai mult face un rau sv decat un bine,eu unu daca as avea un grad mai mare i-as scoate adminu,deoarece stiu ca sv nu mai este plin de playeri din cauza adminilor,ea imi zice ca nu din cauza adminilor nu mai intra playeri,ci din cauza copiilor de 13 ani....asa zice ea sa ma simt eu,dupa ce o intreb eu: Stii sa adminezi ? ma ia pe mine ca nush sa scriu ca la usp zic usb.Prin aceasta cerere de raclamatie la acest admin eu as avea rugamintea sa i se scoata adminu,stiu ca nu am venit cu un titlu/subiect/motiv bun dar va rog sa imi luati in calcul reclamatia,si sa scapati de admini nepriceputi.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola:imi pare rau ca nu am facut o poza.




Multumesc pentru timpul acordat!



Last edited by {il fac pe} on 07-07-2016, 23:22:40; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maria1997

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-05-2018 14:54)
Joined: 02 Jun 2016
Posts: 191, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 162.1
Votes: 11

Post Posted: 07-07-2016, 19:13:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu daca e de plans sau de ras reclamatia asta.
Esti primul player care imi face reclamatie care a inceput sa ma ia la misto ca nu stiu sa adminez dupa ce ti-am dat gag ca l-ai injurat pe "freakz 01 hai".
Consider ca imi fac treaba foarte bine si pana acum nu s-a plans nimeni de mine.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
{il fac pe}

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-07-2016 22:26)
Joined: 16 Sep 2015
Posts: 78, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 23.6
Votes: 1

Post Posted: 07-07-2016, 19:36:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dar nu stii de ce l-am injutat pe "freakz 01 hai" l-am injurat ca tot ma jignea si el si "bitzone" tu nu ai vazut cand ma jigneau iei cu acest cuvant "but" tu nu le-ai dat gag,dar cand m-am enervat eu mi-ai dat mie gag si lor nu,cand a fost lady pe sv "bitzone" a injurat-o si a zis ca daca viitoare ia ban ,cand m-a jignit el pe mine trebuia sa-i dai ban tu nici gag nu i-ai dat,cand am zis eu ca am mai multa experienta ca tine nu mi-ai zis ca "da plimband masinutele".un owner daca se poate sa raspunda la aceasta reclamatie.Multumesc de intelegere!

Update @ 07-07-2016, 20:36:25

La misto eu nu te iau,poate ca sunt primu player ca iti face reclamatie din cauza ca mi-a ajuns pana in gat sa vad admini ca tine.Nu aduc aici jigniri sau altceva,nu de plictiseala am facut aceasta reclamatie ci din adevar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 07-07-2016, 22:17:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai asa ca intervin si eu in reclamatia asta deoarece ma simt un admin nepriceput si care alunga playeri.
Frate treaba sta asa:
In primul rand nu am vazut niciodata un admin pe server care sa faca in asa fel incat sa se goleasca serverul...deci titlul asta e deja exagerat.
Ai avut si tu admin..o perioada scurta...dar ai avut. Ai vazut si tu ca nu ete asa usor sa faci totul pe server..mai ales cand esti singur si mai sunt si 20 de playeri pe server. Nu poti sa vezi tot ce se vb pe chat. Te mai uiti pe un eventual codat..esti atent la ce face ala acolo...nu in continuu cu ochii la chat. Te mai joci si tu..ca dor nu intri sa faci politie cu playeri pe server.
Stai ca eu am ramas fixat pe asta...cu " Alungarea playerilor" Cum adica ma?? Fa-ma sa inteleg. Tu nu ai vazut cat se chinuie un admin sa ii multumeasca pe toti...cat se complica cu diferite eventuri sau mai stiu eu ce. Sa stii ca noi nu facem eventuri ca sa ne distram noi...ci ca sa mentinem cat mai multi playeri pe server. Dar se pare ca cei care nu stiu vorbesc..
In al doilea rand TU ai probleme destul de mari legate de comportament. Nici unui admin nu ii place sa fie luat la misto de un pusti de 13 ani care nu stiu cine se crede. Eu cel putin..de multe ori te surprind cum te certi sau injuri pe cineva..sau nu mai stiu eu ce. Tu ai intotdeauna ceva de comentat. Bine frate vorbeste..adica scrie ca dor nu iti cere nimeni bani. Dar incearca sa nu mai jignesti playeri..si incearca sa nu ii mai proovoci ca sa te injure ei. Cum a fost faza de pe india astazi. Te injura ala..eu ii dau gag...il injuri si tu..iti dau gag si tie...si tot tu sari cu gura mare ca cica trebuia sa i dau gag mai repede ca sa nu apuci tu sa l injuri. Ai zis ceva gen..de ce mi-ai dat gag...eu ti am raspuns pentru ce...si tu...da ce stau pana ii dai tu gag. Spune si tu ma..hai mai ziceam daca ii dadeam dupa vreo 10 secunde sau cv gen...dar a durat maxim 5 secunde sa i dau gag. Era si Maria on cand s a intamplat asta...de asta am si mentionat asta ca altfel nu mai trezeam morti. Te mai gandesti sa mai atati lumea si cand e nervoasa...ca dor na..ce se poate intampla?? M-ai facut sa mi dau gag 9999 ca sa nu zic vreo prostie..ca dupa aveai un motiv intemeiat sa faci reclamatie. In cele din urma m-am enervat si am iesit..Maria stie despre ce vorbesc.
Si in al treilea rand...am vazut ca iti place " sa dai ordine la admin" adica sa i spui ce sa faca..si daca nu face sari cu gura mare ca adminul este nepriceput. Daca Maria este nepriceputa...ea de ce mai are admin si tu nu??
Acum vorbind la modul cel mai serios..incearca sa renunti la fazele de genu...nu o sa te ajute cu nimic in viata. Este foarte bine sa fii incapatanat...dar vezi sa analizezi situatia din toate punctele de vedere. Invata sa respecti pe cel de langa tine..fie ca are grad mai mare sau mai mic decat tine. Crede-ma ca daca o sa faci asa si in viata nu o sa ajungi prea departe. Acum cred ca zici...da cine se mai crede si asta..stie el depre viata?? stie el sa mi zica ce sa fac??
Si ca sa nu mai trebuiasca sa ti raspund mai tarziu o fac acum. Am 17 ani sunt un copil mai mare ca sa zic asa...dar sa iti spun o chestie..in astia 17 ani am trecut prin atatea chestii cat probabil nu o trecut unu de 30.
Acu sa revenim la subiect...nu inteleg de ce ai facut aceasta reclamatie..sau cum s o numi ea. Eu o vad mai mult ca pe un act de a atrage atentia asupra ta.
Hai sa inchei ca deja am scris un roman aici...dar tine cont de ce ti-am spus si nu o sa iti para rau.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 08-07-2016, 01:06:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

{il fac pe} ma uimeste aceasta reclamatie,tinand cont ca ai avut si tu admin,si te intreb oare de ce nu mai ai admin? din motiv ca esti competent? din motiv ca ai dat dovada ca stii sa adminezi? Nu,cu siguranta nu,stii destul de bine ca si mine si twt si cei care te-au vazut ce fel esti. Sincer daca eram in locul tau m-as fi gandit de 10 ori inainte de a face o reclamatie unui admin.
Ca sa nu mai lungesc acest post,nu iti zic decat sa ai mare grija,o jignire sau o injuratura daca mai vad din partea ta catre un jucator/admin iti garantez ca vei fi pedepsit de mine. Remediaza-ti comportamentul fata de jucatori/admini si totul o sa fie bine.

In atentia adminilor: cand vedeti o jignire/injuratura din partea lui vreau sa fie pedepsit conform regulamentului,gag/kick/ban,si vreau sa ma anuntati si pe mine printr-un post la consiliu ca a jignit/injurat.
In legatura cu admini: avem admini competenti,nu avem admini care doreste alungarea jucatorilor,din contra,ei doresc sa atraga jucatori,dar din cauza unor jucatori care nu au pic de respect si jignesc/injura ca la mahala multi jucatori se duc pe alte server-e,motiv: nu le plac acei jucatori cu limbaj de mahala. In traducere libera admini isi fac treaba cat de bine pot,fac tot posibilul sa aiba grija de server,de jucatori,etc.
Topic inchis.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Your Angel, 07 July 2016 23:09



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 28-04-2024, 01:01:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x