User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Ce trebuie sa fac ca sa ma pot juca si eu linistit fara sa dau la toti poze ????

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints
Author Message851
SillentAsassin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2018 11:03)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 7, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 2

Post Posted: 04-09-2013, 19:36:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intru si ma joc pe un singur server, war6.freakz.ro, intru rar, cam la 2-3 zile cate o ora doua... din care jumate din timp tre sa tot dau poze ?
E o moda sau ce-i cu asta ?
Mai nou, nici nu apuc sa vad ce vrea ca ma trezesc si banat.
Ce e de facut ? Nu sunt asa priceput la uploadat chestii, si pe forum aici nu am optiune de upload. cum sa fac ?
Daca tot vreti poze scrieti pe undeva la oameni ce si cum sa faca ca sa priceapa si sa vi le dea !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 04-09-2013, 20:12:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru inceput ai putea respecta modelul, te inteleg si stiu cum este sa fii stresat cu asa ceva, dar cand un admin iti face poze ii dai un ID de mess si ii dai pozele facute. Daca nu se pot trimite pe mess le uploadezi undeva gen http://www.zippyshare.com/ si ii dai link-ul respectiv pe mess, dar daca nici asa nu se poate din motiv ca "nu vad link de la tine" s-au intamplat cazuri "vrajeli" admin-player / player-admin in care trebuie sa fie un vinovat in ceva intri aici pe forum, faci un topic apasand pe butonul si dupa model sau nu depinde unde il faci pui acel link si se va rezolva.
Macar spune ce admini iti faci "probleme" sa stim ce si cum, nu cred ca-ti da nimeni ban nevinovat, faci tu ceva...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SillentAsassin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2018 11:03)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 7, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 2

Post Posted: 04-09-2013, 20:20:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N1gHtMaR3 wrote:
Pentru inceput ai putea respecta modelul, te inteleg si stiu cum este sa fii stresat cu asa ceva, dar cand un admin iti face poze ii dai un ID de mess si ii dai pozele facute. Daca nu se pot trimite pe mess le uploadezi undeva gen http://www.zippyshare.com/ si ii dai link-ul respectiv pe mess, dar daca nici asa nu se poate din motiv ca "nu vad link de la tine" s-au intamplat cazuri "vrajeli" admin-player / player-admin in care trebuie sa fie un vinovat in ceva intri aici pe forum, faci un topic apasand pe butonul IMG: http://forum.wow-freakz.com/templates/daFreakz/images/lang_romanian/post_x.gif si dupa model sau nu depinde unde il faci pui acel link si se va rezolva.
Macar spune ce admini iti faci "probleme" sa stim ce si cum, nu cred ca-ti da nimeni ban nevinovat, faci tu ceva...


Multumesc frumos de raspuns, http://www27.zippyshare.com/v/25185080/file.html aici sunt pozele alea sper sa se rezolve o data pentru totdeauna. Nu folosesc nici un fel de "coduri" am pus jocul curat de pe site, si asta e tot. Joc binisor, si unii se supara... ast anu am ce sa le fac. Din cate stiu eu nu e interzis sa joci bine. de la ora 20 am intrat si eu sa ma destind putin si uite ca am facut rost deja de o ora de nervi !

am intrat cu nickul meu SillentAsassin pe serverul CS war6.freakz.ro, nu am habar cum il cheama pe cel ce m-a banat pentru ca NU AM APUCAT SA-I VAD NICKUL prea bine ca m-a si banat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 04-09-2013, 20:29:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lasa-mi mesaj domnule cu nick si pass pe forum ai acel buton sub mesajul meu "PM"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by freakz*pamflet, 04 September 2013 18:32



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints  


The time now is 10-05-2024, 10:01:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x