User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Cerere Unban Mozzie

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message426
sweetdaddyd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-10-2014 19:13)
Joined: 25 Apr 2009
Posts: 11, Topics: 4
Location: Iasi

Reputation: 197.4
Votes: 4

Post Posted: 15-08-2014, 20:02:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul : Mozzie
Data + ora: 15.08.2014, in jur de 20:50
Harta: Dust2
Admini online: Nu stiu ce admini erau ca am dat admin_who cu cateva secunde inainte de a lua ban si nu era nimeni
Adminul: Dupa ce mi-a dat destroy (sau ce a fost ala) mi s-a sters tot din consola si nu am putut vedea cine mi-a dat
Motivul : era unul cu numele meu pe server (1)Mozzie, si tot facea misto de playeri, isi punea acelasi nume cu al player-ilor de pe server, in fine, si nush ce me-a zis ala ca in timp ce ii scriam "sugio" a aparut un mesaj de la un admin (dar nush care) in chat in care scria ca cine mai injura are destroy sau ceva de genul, nici nu am avut timp sa citesc tot ca am si dat enter si apoi am luat si destroy sau ce dracu am luat.
Dovada : cred ca pentru ceea ce am zis nu meritam destroy si ban, putea un gag ceva, eu unul nu prea ma atac cand ma supara playerii dar asta facea prea misto cand de mine cand de .si, si de restul care mai erau pe server
Ip-ul: 93.113.185.242

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 15-08-2014, 20:05:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tinand cont ca ai VIP nu cred ca era cazul sa te cobori la nivelul lor si sa injuri. Trimite-mi pm cu nume si pass iar(sa iti pun alta parola).
I-am dat bye specimenului care incerca sa fure nume(oricum nu are ce face dar..)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -P!C@-, 15 August 2014 18:05



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 29-06-2024, 13:41:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x