User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Cerere unban xBytzu

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message691
xBytzu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-08-2014 11:44)
Joined: 19 Sep 2012
Posts: 39, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 85.4
Votes: 3

Post Posted: 16-10-2012, 21:59:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:xBytzu
Adminului care a dat ban:Namles
Ip-ul tau :-
Data si ora(sa putem verifica logurile):10:35
Motivul banului:Deci era un zm intro camera si namles sa bagat in camera sal ia apoi Warning apoi eram si eu si el vroia sa iasa era warning in fat nu lam vazut .. sa zicem ca am facut block ... apoi a 2 runda mia dat slay si iam zis bha ,doamne si apoi am zis copiii ..... copii pot sa ma atribui la multe lucruri si daca era o jignire imi dadea gag nu ban permanet - ..Doamne oameni buni daca aveti boala pe mne imi dati gag sa vedeti ca nu o sa mai spun nimic .....Pt ca nu pot ...- Deci eu nu vr sa ma cert cu voi stiu ca sunteti uniti dar daca 1 admin greseste normal ar fi trebuit pedepsit ....Cum am fost si eu ...Asa lasati sv pe mana adminilor si ei daca fac dinastea se duce sv de rapa ...
http://imageshack.us/a/img845/5479/snapshot0000ks.png
Am dat edit ca ora am scriso din greseala 110:30

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
namless

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2020 19:40)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 376, Topics: 14
Location: In mintea ta

Reputation: 79.7
Votes: 7

Post Posted: 16-10-2012, 22:42:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai facut bloc intentionat, eu la fel ca si celalalt ct intrasem in camera ptr armura, cand a venit zm teai pus in fata usii cu mine si celalalt ct in respectiva camera(zm_cpl_mill_kamp era harta) Pentru asta tiam dat slay... o comanda des folosita pentru block, desi pe un serv populat pedeapsa e 300 min ban
Dupa asta, ai facut ceea ce faci tu mai bine, ai comentat.
Nu sunt genul de om care sa judec... dar tu reusesti zii de zii sa demonstrezi ca nu ai ce cauta pe acest server. Daca cu vreun admin iti permiti glume sau un comportament diferit, fata de mine am rugamintea sa pastram totusi o nota de bun simt.
Banul permanent a venit pentru acest topic : http://forum.wow-freakz.com/cerere-deblocare-cont-xBytzu-t178750.html

Pana cand in consiliu owneri vor decide soarta contului tau, de cate ori te prind iti dau ban, iar daca exagerezi cu retry vei primi tot arsenalul.
O seara placuta!



* Life is just a slow way to die*
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AdItZzA''
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-02-2016 23:45)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 8452, Topics: 154
Location: In capitala plina de tigani.

Reputation: 306.8
Votes: 230

Post Posted: 16-10-2012, 22:52:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Namless a procedat corect,zi mersi ca nu ai luat ban.Inchis.


Dum spiro, spero

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AdItZzA'', 16 October 2012 20:52



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 28-06-2024, 13:44:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x