User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] MOTIV?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1226
r.b.d

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2017 19:44)
Joined: 14 Nov 2012
Posts: 334, Topics: 62
Location: Suceava

Reputation: 84.2
Votes: 9

 
Post Posted: 03-11-2014, 20:04:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau: a$u
Nick admin :Faydwer
Harta / ora / data: 21.48:16 11/3/2014
Motiv : Luat la misto .
Dovada (obligatoriu):
Nu faci mare branza cu comportamentu asta :/ . Nu o sa ai playeri nici o data in felu asta
Daca stai prost cu nervi . Roade Ciupa Ciups -
Faydwer a$u

Posturi unite automat, 03-11-2014, 20:04:09

1. Nu abuzati de comenzi, utilizati-le cu cap;
2. Atunci cand un ADMIN urmeaza sa fie inactiv trebuie sa estimeze perioada in care va lipsi si sa anunte un Owner despre asta, in caz contrar va primi downgrade;
3. Fara conflicte serioase Admin - Admin, Player - Admin sau invers, cei care vor isca astfel de conflicte vor suporta consecintele;
4. Inainte de a lua o decizie, consultati-va cu ceilalti Administratori ai serverului pentru a lua decizia cea mai corecta;
5.Nu folositi in exces amx_say/ amx_tsay/ amx_slap;
6. Schimbarea hartii se face doar in cazul in care aceasta a fost supusa la vot prin comanda "amx_vote" sau "amx_votemap" si s-au scurs cel putin 20 de minute din harta curenta;
7. Daca intrati cu alt nume aveti aceleasi drepturi si indatoriri ca un player obisnuit;
8. Nu shareuiti contul cu nimeni, cei care sunt prinsi ca si-au dezvaluit parola altor persoane vor fi sanctionati;
9.Comenzile "***" si "amx_wreck" se executa exclusiv asupra codatilor. In niciun caz nu le folositi cand cereti id-ul cuiva in vederea predarii screenshoturilor;
10. NU AVETI VOIE SA IMPUNETI PROPRIILE VOASTRE REGULI!; (downgrade/remove)
11. Vizitati zilnic sid.freakz.ro (Freakz Subforum), participati la discutiile care au loc si votati in diversele sectiuni de voting precum sectiunea de cereri acces/slot/admin etc;
0. Reciteste regulamentul si asigura-te ca l-ai inteles integral.
____________________________________________
Ai citit regula 10 -

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 03-11-2014, 20:05:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am zis si iti mai zic: CINE ESTI TU SA MA IEI PE MINE LA ROST?
(ADMINS) a$u : tu stai si dormi Stau degeaba spec? Serios?
Prietene nu stau prost cu nervii, dar dastia ca tine... intalnesc zilnic.
Imi vorbesti pe un ton, de parca tu esti owneru si eu sunt un fraier... mi-ai zis sa ma uit pe ala, m-am uitat, am facut demo cand pe tine te durea mana. L-am banat dar ochii tai nu vad asa ceva in chat.
Pe viitor tineti tupeu acasa cu mine prietene.
Nu o sa am playeri? Pai decat ca tine mai bine nu am deloc, ii prefer pe aia care ii duce capu cat de cat si poti schimba o vorba cu ei nu ca tine.
Sa te rezolve cine ti-a dat adminu.
Mai continui cu harfe ieftine, prelungesc banul la permanent.

Edit: Pardon tu NU ai citit regulamentul prietene vezi si la playeri ca tu nu ai grad de admin, ai vip, deci practic nu indeplinesti gradul de admin si esti tot la acelasi stadiul cu playerii.
Code:
Ownerii sunt mai presus decat toti din punct de vedere ierarhic, astfel orice tentativa de jignire/nerespectare a spuselor lor se pedepseste dupa cum considera Ownerul in cauza (de la Gag/Kick/Ban de cateva minute pana la Ban permanent).



Last edited by Faydwer on 03-11-2014, 20:17:50; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cosmin1705

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2015 13:26)
Joined: 28 Oct 2014
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 03-11-2014, 20:16:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asu,sa recunoastem,meritai acel ban.......
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 03-11-2014, 20:25:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene tu la cerere ai zis:
Code:
Accepti regulamentul serverului sid.freakz.ro? - DA/NU, nu exista partial - Da

Deci nu vad unde l-ai acceptat cand nu l-ai citit tot cap coada INCLUSIV al playerilor, ca esti player orice grad ai avea pe server.
Si inca o data vorba asta nu o concep
Code:
(ADMINS) a$u : tu stai si dormi

Pai dupa ce ca m-am uitat pe ala dupa ce mi-ai zis mai ai si tupeu nesimtit sa ma iei peste picior, mai ales cu vorba asta->
Code:
 Daca stai prost cu nervi . Roade Ciupa Ciups


Edit: Vad ca ti-ai sters postul... Hai prietene sustine-ti reclamatia, daca este nevoie pun tot logul aici sa vada si ceilalti.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
r.b.d

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2017 19:44)
Joined: 14 Nov 2012
Posts: 334, Topics: 62
Location: Suceava

Reputation: 84.2
Votes: 9

 
Post Posted: 03-11-2014, 20:36:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

T/C .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
fLyJeT

[Account disabled]



Status: Offline
(since 05-11-2014 20:12)
Joined: 18 Jul 2014
Posts: 156, Topics: 13
Location: << Pe-aici pe colo >>

Reputation: 33.6
Votes: 3

 
Post Posted: 03-11-2014, 20:38:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a$u , te-ai gandit , putin inainte sa deschizi gura ?
Cum sa zici asta unui owner , chestile acestea , nu ai dreptul sa le adresezi nici adminiilor cu grad mai avansat , tinand cont ca acuma ai luat gradul care il ai .
Inca indraznesti sa faci reclamatie ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 03-11-2014, 20:43:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TC doresti asta primesti.
Te-am lasat cu grad de slot. Nu stiu ce ai vorbit cu seVes de ai primit V.I.P , dar tot cu el sa vorbesti in legatura cu acel grad.
Asteapta sa expire banul.
Am lasat multe de la mine, dar nu-mi place sa fiu calcat pe "coada" , ca ti-am lasat inca acces pe server considero a 2a sansa si sa vezi ca eu am obraz nu ca altii...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by N1gHtMaR3, 03 November 2014 18:43



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-05-2024, 06:30:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x