User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Nelamurire. rog sa posteze toti ownerii!
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3145
axu

[SINNERS]



Status: Offline
(since 17-11-2014 12:40)
Joined: 19 Feb 2009
Posts: 957, Topics: 20
Location: everywhere

Reputation: 205
Votes: 31

Post Posted: 03-08-2010, 11:45:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vreau sa stiu si eu de ce mi-a fost scazut adminul? (in special alex sa justifice asta). Ma daca vi s-a luat de mine ca admin si nu ma mai vreti ziceti-mi si scoteti-mi adminul de tot. Alex mi-ai dat warn nu am zis nimic, am prins 10 codati si gata. Vad ca de cand ai venit ai ceva cu mine. Cand o sa ai experienta mea ca admin si codatii prinsi atunci poti sa te legi de faptul cum adminez pana atunci stai calm. Oricum mi s-a cam luat sa mi se reproseze din partea ta lucruri de care n-ai habar. Eu nu ti-am zis nimic niciodata, dar in fine asta e. Astept sa posteze toti ownerii si adminii cu rank mare si sa-si dea cu parerea. Salut
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexJul

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 10-04-2013 19:43)
Joined: 23 Jan 2010
Posts: 2541, Topics: 33
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 323.2
Votes: 29

 
Post Posted: 03-08-2010, 11:52:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand inveti sa vorbesti ca admin, atunci primesti rangul inapoi. ti-ai cam luat`o`n cap deja. si ti-am atras atentia de N ori pe server sa ai grija cum vorbesti cu oameni care te intreaba frumos ce au facut. Si daca nu mai vrei admin poti sa ne anuntzi si il scoatem. Nicio problema. Eu nu m-am luat de experienta ta ca admin. Nu contest faptul ca ai o oarecare experienta, dar asta nu te imputerniceste cu nimic. Foloseste-o in mod productiv. Vorbeste ca de la PLAYER la PLAYER cu jucatorii. Ti-am spus si pe server, daca esti admin nu esti cu nimic mai presus decat un simplu playerul. Decat ca ai ocazia/dreptul/onoarea de a face lucrurile sa mearga bine pe server si sa calmezi spiritele. EU atat am de zis.

Connect sin2.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
S|emenS

[kamasutra]



Status: Offline
(since 19-05-2013 05:55)
Joined: 18 Aug 2009
Posts: 290, Topics: 5
Location: vaslui

Reputation: 66.3
Votes: 6

 
Post Posted: 03-08-2010, 13:02:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O zic la mod general nu ca as avea ceva cu cineva , dar , cand dai zeci de mesaje cu binduri si incepi sa iei masuri si incepe playeru sa zica" de ce mi-ai dat ....mi-ai facut? " normal ca te scoata din sarite iar daca incepe sa comenteze NORMAL sa te comporti altfel. Ziceam mai multe dar ma grabesc sa ajung la gara - .

B3aTch


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VM

[HITLER]



Status: Offline
(since 15-04-2017 08:30)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 2252, Topics: 95
Location: Germany

Reputation: 173.8
Votes: 34

Post Posted: 03-08-2010, 13:05:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cam drastica sanctiunea totusi .. poate un warn sau doua era mai potrivit -
bubblegirl wrote:

Daca a raspuns necorespunzator vreunui player vreodata,probabil a facut-o pentru ca era nervos sau a glumit,nu cred ca e chiar asa o mare problema incat sa fie scazut.


+1 bbl



Last edited by VM on 03-08-2010, 17:16:56; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bubblegirl

[<3 fluffy unicorns]



Status: Offline
(since 05-10-2014 18:08)
Joined: 18 Mar 2009
Posts: 2215, Topics: 30
Location: in my own private bubble

Reputation: 486.7
Votes: 58

Post Posted: 03-08-2010, 14:05:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Axu e admin aici de cand s-a deschis serverul.De ce pana acum niciun alt owner n-a avut obiectii in privinta comportamentului lui si nu l-a scazut?Poate pentru ca si-a facut treaba destul de bine,cu mici greseli , ca doar e om si pentru ca nu merita scazut?
Daca a raspuns necorespunzator vreunui player vreodata,probabil a facut-o pentru ca era nervos sau a glumit,nu cred ca e chiar asa o mare problema incat sa fie scazut.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
klesk

[7sins]



Status: Offline
(since 25-03-2015 10:05)
Joined: 24 Jan 2007
Posts: 2997, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 318
Votes: 107

Post Posted: 03-08-2010, 14:36:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-a decis in comun bubble. Nu inteleg ce nu e clar?

Quote:
axu scazut un rang (la sinner) la hotararea ownerilor pentru indisciplina (asteptam un comportament mai adecvat cand esti pe server, fara superioritati si alte chestii de genu.)


Asta plus faptul ca am vazut ca ti-era cam sila sa mai adminezi. Pentru faze d-astea nu meriti demon, facem loc altora.


sin.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bubblegirl

[<3 fluffy unicorns]



Status: Offline
(since 05-10-2014 18:08)
Joined: 18 Mar 2009
Posts: 2215, Topics: 30
Location: in my own private bubble

Reputation: 486.7
Votes: 58

Post Posted: 03-08-2010, 14:52:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am inteles de la axu ca doar Alex l-a scazut,fara ca voi sa stiti.Se pare ca m-am inselat,imi cer scuze.

"Happiness is like a butterfly;the more you chase it,the more it will elude you,but if you turn your attention to other things,it will come and sit softly on your shoulder"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
banderas

[SiNNER]



Status: Offline
(since 18-09-2011 17:17)
Joined: 10 Mar 2010
Posts: 178, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 169.7
Votes: 5

Post Posted: 03-08-2010, 15:43:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce sa zic nu tin cu nimeni alex a luat o hotarare buna.Eram si eu pe servar cand alex la atentionat pe axu.Daca imi aduc aminte bene era pe harta de_dust2.Si axu ii spunea lui alex ce se baga el .Deci nu te supara axu esti un admin bun dar aici ai gresit cand te atentioneaza un admin cu rang mai mare si iti zice ca ia gresit nu trebuie sa ripostezi.El nu ti-a vrut raul doar te-a atentionat ca pe viitor sa tii ce ai de facut.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexJul

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 10-04-2013 19:43)
Joined: 23 Jan 2010
Posts: 2541, Topics: 33
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 323.2
Votes: 29

 
Post Posted: 03-08-2010, 16:54:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

babal ... nu l`am scazut singur. nu stiu de ce toti credeti ca eu l-am scazut. niciunul din owneri nu are dreptul sa ia o decizie de capul lui. intelegeti odata toti adminii. un owner nu are dreptul sa ia o decizie singur. TOTI HOTARAM pentru ca TOTI avem aceleasi drepturi. Hotarare a fost de comun acord, in urma actelor de indisciplina savarsite de axu.

Connect sin2.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
axu

[SINNERS]



Status: Offline
(since 17-11-2014 12:40)
Joined: 19 Feb 2009
Posts: 957, Topics: 20
Location: everywhere

Reputation: 205
Votes: 31

Post Posted: 03-08-2010, 17:46:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu vroiam sa mai postez nimic pana nu posteaza mai multi, dar asta e:

AlexJul wrote:
in urma actelor de indisciplina savarsite de axu.


care acte alex? vreau toate logourile in care am gresit.

VM wrote:
cam drastica sanctiunea totusi .. poate un warn sau doua era mai potrivit -


warnuri pentru ce? tu sti pt ce se dau warnurile? veziti de treaba pentru ca atunci cand ai gresit tu ( grav) toti te-au iertat pana la urma.

klesk wrote:
am vazut ca ti-era cam sila sa mai adminezi. Pentru faze d-astea nu meriti demon, facem loc altora.


nu mie sila , doar ca mi s-a luat sa vad admini de 12 ani care n-au habar ce e ala si sa-i vad cum admineaza. lasatii pe ei, atat eu cat si funk , chiar si bogdy<3cris le-am facut loc. pe viitor poate vor mai fi si altii care vor face asta. Sau iti dau dreptate laure, mie sila nu sa adminez, mie sila de lucrurile pe care le fac adminii pe serverul asta.


banderas wrote:
Eram si eu pe servar cand alex la atentionat pe axu.Daca imi aduc aminte bene era pe harta de_dust2.Si axu ii spunea lui alex ce se baga el


admine cand i-am raspuns eu lu alex pe tonu' asta? sau tu gata ai vazut topicul asta, hai sa postez si eu ca sunt shukar? tineti comentariile de genul asta pentru tine.

Cel mai probabil diseara o sa le zic ownerilor decizia pe care o iau eu in legatura cu asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexJul

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 10-04-2013 19:43)
Joined: 23 Jan 2010
Posts: 2541, Topics: 33
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 323.2
Votes: 29

 
Post Posted: 03-08-2010, 18:01:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

uita-te ma cum vorbesti cu toti ... nu am salvat niciun log ca am decis sa nu te mai bag in seama. dar a venit vorba de tine... dupa ce am analizat comportamentul adminilor, si am ajuns la concluzia asta.

apropo de facut loc, eu zic ca mai degraba va e ciuda ca vin admini din urma. scuza-ma ca-ti spun asta dar asta vad. nu putem tine un server public cu 2 admini. adica cu tine si cu funk. mai incercam sa gasim admini care sa-si faca treaba. pana una alta, ei macar nu raspund aiurea. si te rog o chestie. daca tot esti OM, nu nega faptul ca ti-am atras atentia de N ori asupra limbajului, sau asupra modului in care raspunzi unor playeri. si mie mi s-a acrit de boti, asta tinand cont de ce a spus Zimans. Dar atata timp cat ei intreaba frumos incerc sa raspund si eu frumos. Nu cred ca am spus vreodata ceva cand un player te-a luat peste picior si tu l-ai luat mai tare. INCA ODATA>>> NU A FOST DOAR DECIZIA MEA! (dar ca sa vezi cat de frumos vorbesti, mai citeste odata ce ai scris tu, si vezi cum reiese clar tot ce am afirmat eu...)


Connect sin2.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
VM

[HITLER]



Status: Offline
(since 15-04-2017 08:30)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 2252, Topics: 95
Location: Germany

Reputation: 173.8
Votes: 34

Post Posted: 03-08-2010, 18:07:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pentru presupusele acte de indisciplina axule -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f_f0rest

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2010 00:20)
Joined: 14 May 2010
Posts: 49, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 130.9
Votes: 6

Post Posted: 03-08-2010, 19:59:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiti f bine ca axu e de cand srv.....si ca vb un pic mai dur asta e....dar nu cred ca tre sa se ajunga la 1 ca asta.Aveti voi alte rezolvari pt cazu asta.....Stiti ce, e usor sa scazi in rank....dar e greu sa faci rost de admini buni.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexJul

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 10-04-2013 19:43)
Joined: 23 Jan 2010
Posts: 2541, Topics: 33
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 323.2
Votes: 29

 
Post Posted: 03-08-2010, 20:13:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

forest nu stiu de ce iti bagi tu nasu, cand defapt ai si interdictie pe server. deci postul tau nu se ia in considerare. PA (si daca isi vede de treaba, in 2 saptamani ii dam inapoi DEMON... Dar se pare ca se ataca prea mult. Asta este ... nu e vina noastra.

Connect sin2.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 04-08-2010, 10:25:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

o sa primesti demon-ul inapoi in momentul cand o sa vedem ceva schimbat la tine...si aici cred ca s-au spus cam ce era de schimbat.

si oricum nu erau cine stie ce comenzi in plus de care te foloseai frecvent -


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Closed, 06 August 2010 08:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 05-05-2024, 14:36:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x