User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] RECLAMATIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1103
Frecaretu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2015 05:59)
Joined: 21 Feb 2015
Posts: 46, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 01-03-2015, 13:18:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick reclamant: [NGNL] Frecaretu'
Nick admin: Arti & Monsterkill
Motiv: Ba copii fara viitor , va rog eu lasati-va de tot. eu incerc sa fiu cat mai civilizat acum ca deabea ma abtin la ce nervi mi-ati facut. incep cu arti. Ba ciuma , tu ai aimu cat casa , eu cu Ricsii in fapt ne chinuim sa iti facem demo , si avem deja , o sa il dam la Bogdan sau la abra. Injurii mult si iti dai ungag , ma injuri pe mine , ma ameninti. da cine esti tu ma gunoiule? , MONSTERKILL , Ba ai si tu admin de 3 zile faci gura mare? ti-am zis frumos , verifica-l pe Arti , tu "ma doare de tine frecatule" n-am print ca mi-a iesit din joc cand mi-ai dat ban , gunoiu dracu ce esti. Ba cu tigani ca voi nu se joaca. imi place mult serverul , si jucatorii ca is de treaba razi cu ei ba , is seriosi cand trebuie , caracter tata , dar voi 2 niste panarame ciume ma . daca nu imi placea nu ma jucam , dar e prea.. <3 dar voi pule , faceti gura mare , va dati ungag cand injurati , si acum o sa viii cu reclamatie ca nu stiu ce am injurat. normal ba nu te miai poti abtine . anunt u@ de 3 zile pe Arti , si numai Ricsii se uita saracu.. si el face demo am cu Arti demo. monster ce sa zic..esti un om lipsit de respect , obraz , si rusine. Serbus (sunt mai multe..scuzati-mi limbajul birjar dar nu ma mai pot abtine dupa un timp las-o dracu de treaba... nu imi place sa incep cearta dar astia 2 is tigani)
Dovezi: mi-a scos din cs cand mi-o dat ban.. cica amx_voteban. "Ban [NGNL] Frecaretu'?" apoi normal ca da.. "Bye Bye frecatule" vaiii de tine copil de carciuma.. ba mor cand vad oameni ca astia. oricum stiu ca va iesii urat pentru mine cred.. ca nu am dovezi , dar ricsii stie cel mai bine cum sta treaba..... astept sa se bage si el , sa vad ce are si arti de spus si monsterkill si restul colegilor.... -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*MonsterKill*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2015 08:52)
Joined: 22 Nov 2014
Posts: 158, Topics: 26
Location: Neamt

Reputation: 13.2
Votes: 6

   
Post Posted: 01-03-2015, 13:24:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai usor agitatu-le uite aici motivul : https://forum.wow-freakz.com/BanList-MonsterKill-t348693.html


Asa acum eu :
1)Se vede foarte bine ca tu pe U@ nu mi-ai zis mie ca Arti are aim ci doar m-ai injurat o singura data mi-ai spus sa ii fac demo si ti-am spus ca i-au facut astia deja si nu se vedea nimic
2)Se vede dupa limbaj ce fel de "specie" esti
3) Injurai pe acolo de numa numa si mai zici ca nu ai dovezi cand injur eu si imi scot eu gag-ul ? - de cate ori mai vazut pe mine sa injur pe server ? - controleaza-te baiatule -
4) Eu nu ti-am spus tie ca nu ma intereseaza de tine frecaretule la faza cu demo eu ti-am spus cand tu mi-ai spus stai sa vezi ce remove iei deci pan la urma nici tu nu stii ce sa ma minti .

Cu asta am spus cam tot.Daca tot te dai asa de bun pe cum crezi ai fi avut admin si nu te-ar fi refuzat toti in fine nu mai comentez.








Last edited by *MonsterKill* on 01-03-2015, 13:35:26; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Frecaretu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2015 05:59)
Joined: 21 Feb 2015
Posts: 46, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 01-03-2015, 13:29:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BA COLAPSULE , TI-AM ZIS. LA UN MOMENTDAT AM BUIT DIN MINE TOT , CA N-AM MAI PUTUT de 3 zile anunt u@ si iti spun "uita-te pe arti" dar tu nuu.. te joci blana n-am mai putut de nervi. imi cer scuze daca am injurat asa vulgar dar nu se mai poate asa -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 01-03-2015, 13:31:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multa cearta fara rost ma... In primul rand cum dai tu ban pentru injuraturi? -) Da-i gag la om pentru 5-10 minute si daca te injura pa u@ Da-i kick ce-i asa de greu? In al doilea rand are dreptate in privinta cu Arti are AIM nu stiu cum de nu observati din 1k HP el te ia din 3-4 hs date de pe banda cu awp...... Si in al treilea rand Banul e fara nici o noima...
Cam are dreptate in tot ce-a zis sincer. Astept si restul "Staffului" Insa eu propun remove definitiv lui Arti si un warn pentru Monster! Bafta.


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Frecaretu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2015 05:59)
Joined: 21 Feb 2015
Posts: 46, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 01-03-2015, 13:34:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IAUZI MA NESIMTITULE , PE RICSII L-AM AMENINTAT? GUNOIULE , NICI NU O FOST PE SERVER !!! -))))))))))) Ma abtin cat pot... esti vai de tine prietene .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*MonsterKill*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2015 08:52)
Joined: 22 Nov 2014
Posts: 158, Topics: 26
Location: Neamt

Reputation: 13.2
Votes: 6

   
Post Posted: 01-03-2015, 13:34:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu te mai da ranit acum ca degeaba faci teatru cu nervi tai - eu am adminul de 3 zile si ceva tu mi-e sau pe U@ nu ai spus ceva de arti cu aim sau nush ce tu direct incepeai sa injuri pe acoli ca disperatu cine mai era admin iti dadea gag si tu iara incepeai pe U@ cu injuraturi si amenintari.In legatura cu Arti am facut 2 demo-uri pana acum si nu am observat nimic suspect voi mai face poate totusi reiese de undeva ca are aim ...
In privinta ta iti recomand sa scoti si tu cfg-ul de bhop findca tu singur te laudai cu el la inceput cand nu aveam admin
Si mai usor cu limbajul sa stii ca aici nu suntem in varfu dealului sa vorbesti cum vrei tu asta desigur daca esti civilizat dar la tine nu se cunoaste ...



Iar eu i-am dat ban 30 min pentru ca injura pe acolo daca ii dadeam kick tot la fel facea deci asa ca scuzama Ricsi ... stiu ca esti de partea lui dar asta nu ma intereseaza






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Frecaretu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2015 05:59)
Joined: 21 Feb 2015
Posts: 46, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 01-03-2015, 13:38:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai zmeule , si ce te iei de cfg-u meu? nu are alias-uri , daca stii ce-s alea. ma laudam? CAND? Bai sparanghel , du-te tare. asculta-ma ce iti spun aici. Am injurat recunosc da..dar. eu nu injur asa fara motiv , n-am probleme mintale . am anuntat u@ de multe ori , lasa ca de acum inainte cand o sa mai anunt u@ fac cate un print si sa de-a dracu sa nu fie vreunu spec ca v-ati supt. cel putin Ricsii , agresivu , osken ei sunt ok se uita , n-am treaba. dar tu ma golane admin de 3 zile si faci scandalu asta? esti bun ba, respect si stima pentru tine -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*MonsterKill*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2015 08:52)
Joined: 22 Nov 2014
Posts: 158, Topics: 26
Location: Neamt

Reputation: 13.2
Votes: 6

   
Post Posted: 01-03-2015, 13:42:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vai vai nu mai comentez zici de mine ca sunt zmeu tu nu vezi putin ce scrii acolo ? Nu ai probleme mintale ? De cate ori te-am vazut pe server ca injurai fara nici o noima playeri ? -
Si nu te laudai cu cfg-ul a ? lasa-te ma cu o zi inainte sa iau adminul tu ziceai pe acolo ca vai prind 1500 viteza din 3 miscari si vai ce misto ce cfg-ul ... -



Uite screen-urile poate nu le-ai vazut bine :








Last edited by *MonsterKill* on 01-03-2015, 13:46:02; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 01-03-2015, 13:43:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asculta,mai bine ii dai la om kick pentru ca se satura dupa un timp sa-si tot dea reconnect... Si in cazul in care nu termina da ai dreptul la BAN.

In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Frecaretu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2015 05:59)
Joined: 21 Feb 2015
Posts: 46, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 01-03-2015, 13:44:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ERAM NERVOS !!!!!! ce am ajuns .. sa imi pun mintea cu redusi. ma enervez aiurea ,pentru niste tigani of.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*MonsterKill*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2015 08:52)
Joined: 22 Nov 2014
Posts: 158, Topics: 26
Location: Neamt

Reputation: 13.2
Votes: 6

   
Post Posted: 01-03-2015, 13:45:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine sa zicem ca a fost greseala mea cu ban-ul.
Dar cu injuraturile,amenintarile si toate celelalte ?






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 01-03-2015, 13:47:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alea au fost vina lui "sa zicem" Insa si eu m-as enerva ca un simplu player sa ma joc pe server si unu cu aim cat casa sa-mi dea HS din toate pozitiile... Am un demo pe care nu se vede nimic insa cu AWP fara tinta i-a futut la unu un HS de nici cu noroc nu-l prindea ma.. Eu zic sa stergi topicul si terminati cu toata cearta ca nu ajungem nicaieri..

In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*MonsterKill*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2015 08:52)
Joined: 22 Nov 2014
Posts: 158, Topics: 26
Location: Neamt

Reputation: 13.2
Votes: 6

   
Post Posted: 01-03-2015, 13:50:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se mai poate sterge nimic pentru s-a postat deja in el,si nervi ca nervi dar daca era putin educat nu injura asa ... si am spus si eu i-am facut 2 demo-uri si nu s-a vazut nimic in ele ...





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Frecaretu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2015 05:59)
Joined: 21 Feb 2015
Posts: 46, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 01-03-2015, 13:52:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prietene, sunt foarte educat si bine pus la punct. dar , la un moment dat iti vine sa pusti din tine ca lava. crede-ma daca iti placea tie mult un server..si jucai si te tot omora un Terrorist , intr-una pe care il anuntai de cateva zile pe u@ , nu iti era tot una - - -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 01-03-2015, 13:53:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai ID? M-am uitat peste demoul meu si vreau sa te uiti si tu.

In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BoGdanCoFcd, 01 March 2015 14:12



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 13-05-2024, 20:28:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x