User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Reclamatie 2 in 1

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1662
lupone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2014 19:06)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 124, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 74.4
Votes: 2

 
Post Posted: 15-01-2013, 20:20:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume : [NvL]ScumpikU

Nume Admin Reclamat : down si !Salut
Harta: de_industro data 15.01.2013 ora 20:00(aproximativ:)
Motiv :
1) din cate stiu eu un admin nu e mai cu mot de cat ceilalti jucatori de pe server ,adica incepe el si spune ca el e cel mai tare si restu ar fii boti
2) down ai grija cu amenintarile de genu "vrei sa te trimit la aer?" ca iti spun eu ca nu esti mai presus decat nimeni ca ai admin
3) am gresit cu ceva cand am zis "si ce vrei sa insinuezi cu asta?"
4) !Salut : cu ce motiv mi-ai dat gag? si 10 minute ? injuri ? reclama? sau ce? simplu fapt ca ai admin si ?
5) Si pe chatul de admini u@ am intrebat motivul gagului? si tu down incepi sa ma ameniti?
6) Daca tot dai mesajele alea HUD si respectati mesajul ,adica fati treaba de admin nu numai din vorba!,Tero arunca fara voie he in baza si trageau ca la ei acasa

Dovada : http://www.girlshare.ro/32098723.8

Ce imi doresc : lui down sa ii se mai scoata fumurile alea de "eu sunt tare ,cel mai bun" si de "adminul suprem " si lui !Salut o mica explicatie din partea lui sau mai bine spus ,respunsul la intrebarea "dc mi-ai dat gag ? si 10 minute?"

Salut ! Vizionare Placuta Demo-ului
@EDIT : am uitat sa specific nu era bomba plantata atunci cand se facea respawn in prostie!uitati

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
d0wNN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2013 17:48)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 124, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 92.3
Votes: 7

Post Posted: 15-01-2013, 20:36:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lupone wrote:
Nume : [NvL]ScumpikU

Nume Admin Reclamat : down si !Salut
Harta: de_industro data 15.01.2013 ora 20:00(aproximativ:)
Motiv :
1) din cate stiu eu un admin nu e mai cu mot de cat ceilalti jucatori de pe server ,adica incepe el si spune ca el e cel mai tare si restu ar fii boti
2) down ai grija cu amenintarile de genu "vrei sa te trimit la aer?" ca iti spun eu ca nu esti mai presus decat nimeni ca ai admin
3) am gresit cu ceva cand am zis "si ce vrei sa insinuezi cu asta?"
4) !Salut : cu ce motiv mi-ai dat gag? si 10 minute ? injuri ? reclama? sau ce? simplu fapt ca ai admin si ?
5) Si pe chatul de admini u@ am intrebat motivul gagului? si tu down incepi sa ma ameniti?
6) Daca tot dai mesajele alea HUD si respectati mesajul ,adica fati treaba de admin nu numai din vorba!,Tero arunca fara voie he in baza si trageau ca la ei acasa

Dovada : http://www.girlshare.ro/32098723.8

Ce imi doresc : lui down sa ii se mai scoata fumurile alea de "eu sunt tare ,cel mai bun" si de "adminul suprem " si lui !Salut o mica explicatie din partea lui sau mai bine spus ,respunsul la intrebarea "dc mi-ai dat gag ? si 10 minute?"

Salut ! Vizionare Placuta Demo-ului
@EDIT : am uitat sa specific nu era bomba plantata atunci cand se facea respawn in prostie!uitati



1) In primu rand intru frumos pe server "Re all" si tu ma iei cu pa dupa care eu vorbeam cu alt player la care te bagi si tu in seama nu e vorba ca ma cred mai presus ti-am zis si acuma si inainte nu te mai baga in seama la tot ce se vorbeste pe chat hop si tu .
2) acelea nu sunt amenintari dar cum am spus si mai sus eu vorbeam cu alt player si tu te bagi in seama gen "ce mai vrei si tu ?" nu mai stiu exact ce ai spus dar cand altii vorbesc eu zic ca nu trebuie sa iti bagi tu nasul si nu e prima data cand vorbesti fara sa fi intrebat .
3) nu ai gresit cu nimic si nu eu ti-am dat gagul si ti s-a dat gag ca ai zis "punete spec si dai iara mesajele cu reclamele" ceea ce pe tine nu trebuie sa te intereseze cand dau eu mesajele sau de ce le dau sau alte treburi si tu incepeai sa scrii pe chatul adminilor in prostie.
Si cum tiam zis si inainte si mai sus si iti mai zic de 10 ori NU TE MAI BAGA IN SEAMA LA ORICE INTREBARE OK?
Si in al doilea rand nu am 10 maini sa ma pot uita pe toti jucatorii sau 1,2,3,4,5,6 sau nu stiu cati vrei tu sau care fac respawn.
Sper ca am fost destul de inteles.Bafta.

SI scoate reclamele alea 2 la srv ala .



Last edited by d0wNN on 15-01-2013, 20:43:50; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lupone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2014 19:06)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 124, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 74.4
Votes: 2

 
Post Posted: 15-01-2013, 20:42:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai vazut ma frate demoul? incepi sa vb lucruri nespuse .singurul adevar din ce ai spus tu cand ai zis tu re all si eu am zis pa! mare scofala!nush de ce te ataci in halu asta pentru un pa .arata si tu dovada cand si cum am zis eu ce ai specificat mai sus ! astept sa vad ce zic ownerii... si nu team acuzat pe tine de gag mai citeste bine inca o data reclamatia:)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
d0wNN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2013 17:48)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 124, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 92.3
Votes: 7

Post Posted: 15-01-2013, 20:47:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai mai spus ceva cand eu vorbeam cu angry si te-ai bagat si tu in seama ceea ce faci de obicei iti place sa te bagi in seama aiurea fara sa fi intrebat si iti spuneam asta si inainte sa mai taci si tu tot aiurea comentezi si te crezi nush cine pe srv..si ti-am zis sterge reclamele alea de la semnatura.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RanD
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-12-2014 15:52)
Joined: 17 Nov 2012
Posts: 658, Topics: 54
Location: Romania

Reputation: 60.9
Votes: 36

Post Posted: 15-01-2013, 21:38:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lupone wrote:
Nume : [NvL]ScumpikU

Nume Admin Reclamat : down si !Salut
Harta: de_industro data 15.01.2013 ora 20:00(aproximativ:)
Motiv :
1) din cate stiu eu un admin nu e mai cu mot de cat ceilalti jucatori de pe server ,adica incepe el si spune ca el e cel mai tare si restu ar fii boti
2) down ai grija cu amenintarile de genu "vrei sa te trimit la aer?" ca iti spun eu ca nu esti mai presus decat nimeni ca ai admin
3) am gresit cu ceva cand am zis "si ce vrei sa insinuezi cu asta?"
4) !Salut : cu ce motiv mi-ai dat gag? si 10 minute ? injuri ? reclama? sau ce? simplu fapt ca ai admin si ?
5) Si pe chatul de admini u@ am intrebat motivul gagului? si tu down incepi sa ma ameniti?
6) Daca tot dai mesajele alea HUD si respectati mesajul ,adica fati treaba de admin nu numai din vorba!,Tero arunca fara voie he in baza si trageau ca la ei acasa

Dovada : http://www.girlshare.ro/32098723.8

Ce imi doresc : lui down sa ii se mai scoata fumurile alea de "eu sunt tare ,cel mai bun" si de "adminul suprem " si lui !Salut o mica explicatie din partea lui sau mai bine spus ,respunsul la intrebarea "dc mi-ai dat gag ? si 10 minute?"

Salut ! Vizionare Placuta Demo-ului
@EDIT : am uitat sa specific nu era bomba plantata atunci cand se facea respawn in prostie!uitati

Reclamatie degeaba pt ca :
1.am vazut demoul si tu te ai bagat total aiurea si degeaba in discutie
2.ai primit gag pe amenintare admin ( Esti pregatit pt reclamatie) dak ai de gand sa faci ceva fao nu spune la nimeni
3.pt ce ai spus la finalul demo-ului meritai kiar ban
4.data viitoare knd faci o reclamatie ai grija sa fie fondata
5.meriti +1 warn pt limbaj neadecvat fata de admini pe forum cat si pe server
6.Un admin e mai cu mot decat ceilalti playeri pt ca tre sa aiba grija de buna functionalitate a sv-ului



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lupone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2014 19:06)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 124, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 74.4
Votes: 2

 
Post Posted: 15-01-2013, 21:44:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aratami limbajul "neadecvat" ...... si unde scrie in regulii gag pentru "amenintarea adminului cu reclamatie?" ca eu nu o vad:)) si ce am zis la sfarsit? iam pus up to date ..... pfff ...... a si era sa uit nu ma bag in discutie dar nu suport cand unu se crede Pgl-ist - stii?si nu am inceput sa il injur sau sa imi bat joc de el doar l-am intrebat "ce vrei sa insinuezi " si dupa a luat instant foc:) cum se vede si din demo ... dar in vine astept parere de la owneri ! ca ei conduc acest server - bafta !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 15-01-2013, 22:47:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Superioritatea jucator-admin sau admin-jucator nu este acceptata pe server, vorba aia, culegi ce semeni.
Un owner va avea grija de asta, pana atunci incetati, fiecare si-a argumentat pozitia iar un owner va lua o decizie.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lupone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2014 19:06)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 124, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 74.4
Votes: 2

 
Post Posted: 16-01-2013, 18:53:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nici un comentariu nimic?- ...... vreau sa vad parerea voastra!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Jo3y

[Old School !]



Status: Offline
(since 06-10-2017 21:09)
Joined: 30 Dec 2006
Posts: 622, Topics: 36
Location: City of Manchester

Reputation: 278.5
Votes: 16

 
Post Posted: 16-01-2013, 22:59:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Erori peste erori. Am incercat sa vad demo pe steam , eroare , am luat valve , eroare.
Imi pare rau dar nu pot lua o decizie din moment ce nu il pot vedea.


Give me a break!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
siret

[2yang2die]



Status: Offline
(since 26-11-2013 23:38)
Joined: 19 Jun 2007
Posts: 169, Topics: 22
Location: Twin City

Reputation: 287.1
Votes: 10

   
Post Posted: 17-01-2013, 00:43:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

at ar trb aplicata regula si pt tero dupa ce pun bmb sa sa o pazeasca nu sa stea la respawn, ca normal ct nusi da gate ca moare instant...

born in heaven, living in hell



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
parazitu88

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2014 08:24)
Joined: 18 Dec 2011
Posts: 178, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 104.1
Votes: 3

Post Posted: 17-01-2013, 08:43:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

siret are dreptate, d multe ori T pune si bmb si fuga toti in baza la CT...nici vb sa apere bmb impotriva dezamorsarii sau nu mai conteaza c se intampla(din partea T) dupa c bmb este pusa?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lupone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2014 19:06)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 124, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 74.4
Votes: 2

 
Post Posted: 17-01-2013, 22:29:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu nu m-am plans ca ts ca veneam la respawn in timp ce bmb era pusa ....eu am facut aceasta plangere referitor la "superioritatea unor admini" .... si nu numai la adresa mea...... Frate esti admin ,inteleg ai niste drepturi in plus dar trebuie sa fii si un exemplu pentru jucatorii serverului .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 17-01-2013, 22:47:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da. In general adminii actioneaza dur cu cei vechi pe server, care normal sunt familiarizati cu regulamentul. In schimb daca voi cei vechi incalcati frecvent regula , regulamentul , cei noi sunt motivati sa o faca la randul lor. Nici-un admin nu urmareste special sa pedepseasca un anumit player , te-a vazut si te-a "articulat" . Asta este , pe viitor stii ca trebuie sa dai defuze la bmb ! TC
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by clau88, 17 January 2013 20:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 13-05-2024, 11:06:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x