User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Reclamatie Ash

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message807
Erix

[U mirin' bro?]



Status: Offline
(since 19-02-2015 20:01)
Joined: 28 Apr 2013
Posts: 108, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 75.8
Votes: 6

Post Posted: 10-05-2013, 22:26:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick admin : Ash^
Motiv : gag,dar va rog sa-mi spuneti daca vi se pare normal sa primesc gag pe motivul asta,sincer mie imi pare putin exagerat,nu cer o sanctiune,cer o explicatie,macar la atata lucru am dreptul,ca player astept sa primesc explicatii si corectitudine din partea celor care ar trebui sa-mi faca jocul cat mai placut si sa-mi creeze o buna dispozitie (Admini)
Dovada (obligatoriu): http://img834.imageshack.us/img834/3189/hl2013051023173120.png
http://imageshack.us/photo/my-images/197/hl2013051023172539.bmp/
http://img849.imageshack.us/img849/1021/hl2013051023171674.png

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ash^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2015 15:56)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 51, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 55.7
Votes: 2

Post Posted: 10-05-2013, 22:59:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu e frumos sa adresezi cuvinte urate indiferent ce fel de cuvinte sunt alea,daca alti playeri te vad ca zici la drq vai de **** mea si alte dastea o sa zica ca si ei au dreptu sa le zica pentru ca TU nu ai primit gag

http://tinypic.com/r/2z4itnc/5
iar in legatura cu astea cu atitudinea lu' Dodo ce parere aveti:)?
http://tinypic.com/r/vfb3gk/5
am zis sa nu mai injure si tot a injurat,copii parliti plini de suferinte Dosent Matter





nu mai fa spam,exista butonu' edit,foloseste-l!
eu nu am dat gag 5minute niciodata,eu intotdeauna dau 10
am uitat sa precizez ca sactiunea lui ar trebui sa fie ban 60/120min pentru ca a injurat pe admin chat unde se raporteaza codatii dupa ce iam spus sa nu mai scrie acolo..l'as fii banat daca nu as fii avut bug la comanda:( eh asta e..next time:D



mizezi prea mult pe faptu' ca sunt admin,o sa fii si tu helper zilele viitoare..sa te vad pe tine cum te comporti cu unu ca tine sau ca dodo o seara buna,nu mai da edit dai degeaba eu nu-ti mai raspund,lasa restu' adminilor/ownerilor sa vorbeasca.
iar motivu' pentru care l'am dat e ca a INJURAT daca nu INJURA nu dadeam gag ce e asa greu de inteles..oricat de mica e injuratura se da gag..in regulament NU scrie ca daca e o insulta minora sa nu se dea gag !
simplu si direct,ori invatati sa vorbiti frumos ori zburati in alta parte



Last edited by Ash^ on 11-05-2013, 02:47:53; edited 8 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Erix

[U mirin' bro?]



Status: Offline
(since 19-02-2015 20:01)
Joined: 28 Apr 2013
Posts: 108, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 75.8
Votes: 6

Post Posted: 10-05-2013, 23:17:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deacord cu sanctiunea lui,eu te-am intrebat daca ti se pare o injuratura de o gravitate asa mare incat sa dai 10 minute,pentru ca te-am vazut dand 5 minute pentru chestii mai obscene decat ''la draq'' si raspunsul la aceasta intrebare a fost un gag pentru mine,de ce ?Crezi ca,cumva playerii de pe server si-ar fi indoctrinat in subconstient ideea ca daca tu raspunzi cu "Da" sau "Nu" la intrebarea mea ei au dreptul sa injure?
De ce nu zici direct ca pur si simplu persoana mea iti provoaca disconfort si ca simti nevoia sa ma sanctionezi pentru orice ti se pare ca ar putea fi luat drept o ''pedeapsa meritata'' si chiar daca ar fi asa,chiar daca iti provoc disconfort ar trebui sa fi constient ca esti admin,eu sunt player si nu am incalcat cu nimic regulile acestui server printr-o simpla intrebare,vroiam sa-ti aflu doar opinia,deci astept sa te comporti ca un admin iar datoria unui admin e sa faca playerilor ce respecta regulile un joc cat mai placut.

Edit: Nu m-a deranjeaza de cat timp e gag-ul pana la urma,mi se pare absurd motivul pentru care l-ai dat,cu atat mai absurd mi se pare motivul pentru care mi l-ai dat mie,cum ziceam de ce nu vrei sa zici direct ca iti provoc disconfort,vad asta de cate ori joc cu tine,macar incearca sa nu para asa evident cum am mai zis esti admin pana la urma.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SkyLin3r1

[Nightmare King]



Status: Offline
(since 24-12-2023 20:02)
Joined: 21 Oct 2012
Posts: 3246, Topics: 168
Location: Romania

Reputation: 807.2
Votes: 58

 
Post Posted: 11-05-2013, 11:13:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se face reclamatie pentru Slay/Kick/Gag , doar daca comenzile sunt folosite in mod abuziv pe jucatori.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SkyLin3r1, 11 May 2013 09:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 23-10-2024, 01:30:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x