User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Reclamatie Downn

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message739
Aureliann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 23:56)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 245, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 75.4
Votes: 5

Post Posted: 22-02-2013, 14:57:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau - Aurelian
Numele adminului - Downn
Harta, ora si data faptei reclamate - 21.02.2013 - 22.02.2013 , DE_NUKE_RAREA
- Motivul / Regula incalcata - Primesc Gag pe un timp foarte mare , Amenintari cu ban permanent , injurii


Discutiile intre mine si acest admin au inceput in momentul in care l-am omorat de mai multe ori apasand tasta CTRL ! Acesta spunandu-mi atat mie cat si altor playeri ca nu stim sa jucam ori ca nu am mai juca cs fara tata CTRL , Sau mai bine spus direct GAG !


Am cateva printuri ! Si sper sa lamuresc situatia cu acest persoanj ca domn nu poate fi dupa vocabular !

http://img51.imageshack.us/img51/3046/downjd.jpg


http://img580.imageshack.us/img580/9557/70682031.jpg


http://img69.imageshack.us/img69/1681/88659343.jpg



http://img812.imageshack.us/img812/2197/down2g.jpg


Inca o data.. nu mi se pare normal daca el este admin sa faca cum il taie capu ! Vreau sa fie tras la raspundere .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SNIPER.AJ

[TheBesTone Of Kill]



Status: Offline
(since 11-01-2014 19:43)
Joined: 09 May 2011
Posts: 737, Topics: 100
Location: Furien.Freakz.Ro # Furien

Reputation: 142
Votes: 5

Post Posted: 22-02-2013, 15:32:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Scuze ca ma bag, dar tu , Aurelian, cand nu este vreun admin pe server, iti faci de cap! Adica: faci spawnkill de multe ori iar cand te atentioneaza cnv incepi sa dau cu parul! Eu ti-am zis(Dystroy) cand te mai prind ca faci asa, promit ca nu o sa mai calci curand pe server! Regulile astea nu sunt facute ca alti sa isi bata joc de ele, ci au un scop bine stabilit si anume de a pastra armonia jocului! Ce ar fi daca am veni toti sa stam in baza X-ului si sa ii omoram mereu!

2. Eu nu inteleg, daca el are niste nervi pentru ca x-ulescu sta mereu in crtl si omoara pe alti, tu de ce te bagi repede in seama??? Asta e treaba lui, nu a ta! Sa stii, chiar daca n recunosti, sunt convins ca nici tie nu imi place sa fii omorat de cineva care sta mereu CRTL! Pentru ca nici mie nu imi place!

3. Eu consider ca,ca admin, ar trebui sa fii un exemplu pentru jucatorii unui server! Nu cred ca a procedat bine cand a injurat pe chat dupa cum se vede in ultimele poze! Ar trebui sanctionat!

Deci, ca sa inchei, vezi-ti de treaba ta, de jocul tau si fii mai prudent ca atunci cand vei mai calca pe bet, nu vei mai fii iertat! Bine ca tu vezi greselile altora, dar pe ale tale nu le vezi chiar deloc! Ba chiar mai si sustii TARE ca ceea ce faci e CORECT!

P.S: Daca am postat unde nu trebuia, voi suporta consecintele!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aureliann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 23:56)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 245, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 75.4
Votes: 5

Post Posted: 22-02-2013, 15:40:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dystroy nu cred ca am dat cu parul atunci cand vad ca un admin face abuz de putere . Este dreptul meu sa imi exprim opinia .
Nu ma voi contrazice cu tine acum deoarece este cuvantul tau impotrica cuvantului meu asa ca te rog sa nu ma mai acuzi pe nedrept !


Te rog ca pe viitor acuzele pe care le aduci atat mie cat si celorlalti playeri sa vina insotite de dovezi pentru ca asa mi se pare normal sa fie dezbatuta o astfel de discutie !


Pana la aducerea acestor dovezi vreau sa fie finalizat acest caz . multumesc de interventie



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SNIPER.AJ

[TheBesTone Of Kill]



Status: Offline
(since 11-01-2014 19:43)
Joined: 09 May 2011
Posts: 737, Topics: 100
Location: Furien.Freakz.Ro # Furien

Reputation: 142
Votes: 5

Post Posted: 22-02-2013, 15:49:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aureliann wrote:
Dystroy nu cred ca am dat cu parul atunci cand vad ca un admin face abuz de putere . Este dreptul meu sa imi exprim opinia .
Nu ma voi contrazice cu tine acum deoarece este cuvantul tau impotrica cuvantului meu asa ca te rog sa nu ma mai acuzi pe nedrept !


Te rog ca pe viitor acuzele pe care le aduci atat mie cat si celorlalti playeri sa vina insotite de dovezi pentru ca asa mi se pare normal sa fie dezbatuta o astfel de discutie !


Pana la aducerea acestor dovezi vreau sa fie finalizat acest caz . multumesc de interventie



Sa stii ca nu mie greu sa vorbesc cu Jo3y sau rTh sa le zic data/ora si sa vada log-urile! Eu ti-am zis, cand mai calci pe net screen/demo si la revedere

Nu crezi ca dau cu parul? Nu cred ca macar realizezi ce reactie poti avea cand un player te atentioneaza! In cazul meu de exemplu, ai avut o reactie de revoltare de parca ai fi facut nush ce dreptate! Da pe viitor, o sa vorbeasca dovezile pentru mine!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aureliann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 23:56)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 245, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 75.4
Votes: 5

Post Posted: 22-02-2013, 16:07:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fa ce crezi de cuviinta . Chiar te rog sa vorbesti cu cine crezi ca e nevoie daca incerci sa expui faptul ca ai relatii in aceasta comunitate si cere sa fiu tras la raspundere .

pana atunci consider ca te abati de la subiect si daca ai ceva de impartit cu mine te rog sa faci un alt topic . aici era vorba de cu totul altceva . multumesc de intelegere dystroy



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
armada music

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 14:38)
Joined: 16 Dec 2012
Posts: 22, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 55.7
Votes: 2

Post Posted: 22-02-2013, 19:13:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SNIPER.AJ wrote:
1.Scuze ca ma bag, dar tu , Aurelian, cand nu este vreun admin pe server, iti faci de cap! Adica: faci spawnkill de multe ori iar cand te atentioneaza cnv incepi sa dau cu parul! Eu ti-am zis(Dystroy) cand te mai prind ca faci asa, promit ca nu o sa mai calci curand pe server! Regulile astea nu sunt facute ca alti sa isi bata joc de ele, ci au un scop bine stabilit si anume de a pastra armonia jocului! Ce ar fi daca am veni toti sa stam in baza X-ului si sa ii omoram mereu!

2. Eu nu inteleg, daca el are niste nervi pentru ca x-ulescu sta mereu in crtl si omoara pe alti, tu de ce te bagi repede in seama??? Asta e treaba lui, nu a ta! Sa stii, chiar daca n recunosti, sunt convins ca nici tie nu imi place sa fii omorat de cineva care sta mereu CRTL! Pentru ca nici mie nu imi place!

3. Eu consider ca,ca admin, ar trebui sa fii un exemplu pentru jucatorii unui server! Nu cred ca a procedat bine cand a injurat pe chat dupa cum se vede in ultimele poze! Ar trebui sanctionat!

Deci, ca sa inchei, vezi-ti de treaba ta, de jocul tau si fii mai prudent ca atunci cand vei mai calca pe bet, nu vei mai fii iertat! Bine ca tu vezi greselile altora, dar pe ale tale nu le vezi chiar deloc! Ba chiar mai si sustii TARE ca ceea ce faci e CORECT!

P.S: Daca am postat unde nu trebuia, voi suporta consecintele!


+1

Si Aurelian...nu incerca sa mai faci pe Sfantul pt. ca nu esti
Si pararerea mea este ca tu iti cam dai mult prea multa importanta...si chiar nu esti atat de important pe cat crezi ca esti.
Pe server nu faci decat sa te bagi de unul singur in seama si sa atzatzi lumea...
Stai in banca ta,joaca-te pe server..si ciocu' mai mic.Si nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala(@reclamatia bubu-dumi - )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aureliann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 23:56)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 245, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 75.4
Votes: 5

Post Posted: 22-02-2013, 20:04:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand expersii de balta cu ciocu mic le folosesti cu cine iti permite la tine acolo . Eu m-am adresat destul de frumos oamenilor cu care am vorbit pana acum . asa ca daca vrei respect arata respect.


2 . nu mi-am dat deloc importanta ! Este dreptul meu de a-mi exprima opinia si de a fi ascultat . de aceea exista forum , de aceea exista aceasta sectiune ! Pentru reclamatii !


3 Sa te lamuresc la ultima ta fraza - Armada music acest forum este facut sa-si dea toti playerii cu parerea . Nu cred ca am vorbit in necunostiinta de cauza avand in vedere ca am fost si eu pe server in timp ce au avut loc discutiile intre cei 2 . Deci am fost de fata si de aceea mi-am permis sa intervin.

4 Pur si simplu mi-am dat cu parerea ..iar daca tu ii cunosti pe acesti playeri de care vorbesc si ii reclam de mai mult timp inseamna ca ai legat o prietenie cu ei . DAR asta nu inseamna ca sunt mai presus de reguli .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jo3y

[Old School !]



Status: Offline
(since 06-10-2017 21:09)
Joined: 30 Dec 2006
Posts: 622, Topics: 36
Location: City of Manchester

Reputation: 278.5
Votes: 16

 
Post Posted: 22-02-2013, 20:18:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma intereseaza ce face cand nu e admin. Daca este cineva deranjat de spawn kill , limbaj , etc ii face demo sau ss si posteaza pe forum.
Down , este inadmisibil ceea ce faci tu. Pentru asta primesti asa :
+1 Avertisment pt gag fara motiv (fiecare joaca cum vrea, cum are chef , poate sa iasa din baza si sa mearga pana in site pe ctrl)
+1 Avertisment pt limbaj (un admin nu are voie sa vorbeasca astfel) .
Cum asta am incheiat orice discutie.


Give me a break!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Jo3y, 22 February 2013 18:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-09-2024, 22:50:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password