User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie Jeffrey:*
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message675
SarmaluTza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2015 20:28)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 140, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 13.3
Votes: 2

 
Post Posted: 18-08-2015, 18:47:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : SarmaluTza
Numele adminului reclamat : Jeffrey
Data si ora : 18.08.2015 19:40
Motiv reclamatie : Ban + foloseste comenzi pe alt admin.
Dovada (se accepta doar print la consola/demo) :








Sa vedem acum cum te scoti pupincuristule,ca doar asta sti sa faci -


"Razbunarea nu este un sentiment nobil,dar este unul uman."
-Rudy Giuliani-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Noblesse

[Numãru`1ªãf]



Status: Offline
(since 10-01-2016 14:35)
Joined: 10 Jun 2015
Posts: 1158, Topics: 29
Location: Bârlad

Reputation: 80
Votes: 71

   
Post Posted: 18-08-2015, 18:55:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stau sã-mi bat capul cu eronaþi ca tine,se poate vedea în print-uri limbajul pe care-l foloseºte . Dacã eu nu-i permit, asta este .Noi n-o sã ne comparãm niciodatã, tu intri odatã pe sãptãmânã pe server ºi te dai cocoº , uf . Am aºteptãri de la fondatori sã nu se interpreteze,cã aº face eu ce vreau,pânã acum n-am avut probleme de genul,dar întotdeauna se iveºte un individ de genul, sã fie el contra la orice. Salve !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SarmaluTza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2015 20:28)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 140, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 13.3
Votes: 2

 
Post Posted: 18-08-2015, 18:58:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Odata pe saptamana?-) intru in fiecare zi si pot confirma anumiti playeri/admini,normal ca noi 2 nu o sa ne comparam niciodata ,nu imi sta in fire sa fiu un pupincurist ca si tine,fiind femeia lui asasinu si sir .Ce asteptari poti sa ai de la fondatori cand tu te dai drept unul? tot timpu iti faci dreptate cu mana ta,injuri cat poti ,te iei cu oricine in gura.-

"Razbunarea nu este un sentiment nobil,dar este unul uman."
-Rudy Giuliani-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TheBeemer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-10-2015 08:36)
Joined: 31 May 2015
Posts: 438, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 4.1
Votes: 1

     
Post Posted: 18-08-2015, 19:03:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce sa spun chiar nu tin cu nici unul aici si nici unul din voi nu ati facut deloc bine...ce exemplu dati voi la admini mai noi si mai ales jucatorilor?
Tu jeff esti prea orgolios si sarmalutza a folosit asta ca sa te enerveze sa te faca sa dai comenzi pe el
Tu Sarma ai arat ce fel de caracter ai..mersi sa stiu sa ma feresc de tine -
Pro avertismente pentru amandoi Jeff pentru folosire de comenzi contra unui admin ..... si Sarma pentru folosirea comenzilor contra unui admin (gagul acela chiar daca e but si habar nu are sa dea un gag calumea teoretic tot a folosit o comanda pe un alt admin) si limbaj vulgar
Ar trebui sa terminati chestiile astea ca sunteti patetici amandoi!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SarmaluTza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2015 20:28)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 140, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 13.3
Votes: 2

 
Post Posted: 18-08-2015, 19:06:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Beemere uita-te mai atent el mi-a dat primu` gag,eu i-am dat gag 0 sa vad ce face si a ajuns unde am vrut -

"Razbunarea nu este un sentiment nobil,dar este unul uman."
-Rudy Giuliani-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sp!keSz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-08-2015 05:33)
Joined: 25 May 2015
Posts: 46, Topics: 9
Location: United States

Reputation: 37.5
Votes: 1

Post Posted: 18-08-2015, 19:09:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba.. 1. Nu-mi prea place limbajul tau 2. Terminati cu prostiile nu ti-a dat ban degeaba.. daca de la un gag dat aiurea incepeti la alt ceva ... Terminati cu prostelile si incercati sa-i evitati pe cei care nu stiu de gluma.!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Noblesse

[Numãru`1ªãf]



Status: Offline
(since 10-01-2016 14:35)
Joined: 10 Jun 2015
Posts: 1158, Topics: 29
Location: Bârlad

Reputation: 80
Votes: 71

   
Post Posted: 18-08-2015, 19:09:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sã te scoþi , o bagi p-aia cã tu ai vrut sã dai gag 0 , eºti prea incompetent, dupã þi-ai rectificat comanda .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dj.SnowMaN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-09-2015 17:53)
Joined: 22 Jun 2015
Posts: 486, Topics: 14
Location: Nopti Prea Lungi

Reputation: 4.7
Votes: 1

     
Post Posted: 18-08-2015, 19:11:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sarmalutza , i-ai sa moara ma-ta .. E clar ca-ti da gag.

Da mama , ca sa vezi ce mult inseamna o persoana si o familia normala un copil care creste necesita scoala , ghete caiete,creioane , si o coala sa scrie cand o sa fiu mare no sa fac rau la nimeni , n-o sa trag legale, n-o sa-mi fac tatuaje care mai decare.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SarmaluTza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2015 20:28)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 140, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 13.3
Votes: 2

 
Post Posted: 18-08-2015, 19:13:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dj.SnowMaN wrote:
Sarmalutza , i-ai sa moara ma-ta .. E clar ca-ti da gag.

Am zis eu ceva de gag? Da recunosc sunt de vina pentru gag ! Dar ban-u?
http://s10.postimg.org/ljbtl1oxl/Snapshot0002.png


"Razbunarea nu este un sentiment nobil,dar este unul uman."
-Rudy Giuliani-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Noblesse

[Numãru`1ªãf]



Status: Offline
(since 10-01-2016 14:35)
Joined: 10 Jun 2015
Posts: 1158, Topics: 29
Location: Bârlad

Reputation: 80
Votes: 71

   
Post Posted: 18-08-2015, 19:14:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mamã ce activ eºti, mã dai pe spate cu aceastã statisticã.
În comparaþie cu a mea, este foarte mare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SarmaluTza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2015 20:28)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 140, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 13.3
Votes: 2

 
Post Posted: 18-08-2015, 19:20:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu cand intru ma joc in comparatie cu tine,tu stand 7/10 ore afk,si nu poti sa zici ca nu ii asa -

"Razbunarea nu este un sentiment nobil,dar este unul uman."
-Rudy Giuliani-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Noblesse

[Numãru`1ªãf]



Status: Offline
(since 10-01-2016 14:35)
Joined: 10 Jun 2015
Posts: 1158, Topics: 29
Location: Bârlad

Reputation: 80
Votes: 71

   
Post Posted: 18-08-2015, 19:27:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu stau afk, am mai auzit una. Afk sunt doar când intru pe forum 5-10 minute,maxim . Þi-o poate confirma oricine, vorbeºti de pe pereþi, exact ca ºi cu a ta activitate de milioane .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
<<<*_@S@SINU_*&a

[<<<*_@S@SINU_*>>>]



Status: Offline
(since 21-04-2016 14:23)
Joined: 08 May 2015
Posts: 472, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 154.6
Votes: 13

   
Post Posted: 18-08-2015, 19:31:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SarmaluTza wrote:
Odata pe saptamana?-) intru in fiecare zi si pot confirma anumiti playeri/admini,normal ca noi 2 nu o sa ne comparam niciodata ,nu imi sta in fire sa fiu un pupincurist ca si tine,fiind femeia lui asasinu si sir .Ce asteptari poti sa ai de la fondatori cand tu te dai drept unul? tot timpu iti faci dreptate cu mana ta,injuri cat poti ,te iei cu oricine in gura.-



Bai copile deja incepi sa ma calci pe nervi pe mine si nu iti doresti .
1: Jeff nu ma pwpa-n cwr cum zici tu , eu si jeff suntem foarte buni prietenii stiu ca tu nu ai prietenii de aia nu sti cei aia prietenie .
2: TU IL CAND INTRI PE SV IL PROVICI SA-TI DEA GAG , SA-TI DEA BAN ! NU STI SA TACI , STI DOAR SA PROVOCI OMUL !
Pai fa tu asa ceva cu mine ca eu iti dau direct permanent esti nebun la cap ? eu tac , tac , tac dar sa ma mai si provici sau sa ma scoti din sarite ca-ti dau direct permanent
uite si tu ce copil poti fi [color=red]" Beemere uita-te mai atent el mi-a dat primu` gag,eu i-am dat gag 0 sa vad ce face si a ajuns unde am vrut - "[/color]
Asta ai zis tu pai ma copile , eu ti-am zis tie ca tu doar provoci omul ... Tu il intariti sa-ti dea ban , gag asa ca nu o mai da in diverse cu noi .
3: Sirule / Aleexe va rog frumos sa le verificatii activitatea la aman2 sa vedem care e mai activ intr-o saptamana . ( Sarma intra odata maxim de 2 ori pe saptamana , Jeff intra in fiecare zi ... ) Sa o luam serios ma fratilor ...

CONTRA RECLAMATIE !


P.S Sirule Sarme face exact cum fac uni cu tine de te provoaca si le dai pika .... deci jeff io zic ca nu are nici o vina...





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Redy123

[Götze]



Status: Offline
(since 09-11-2016 16:59)
Joined: 19 Jun 2015
Posts: 1035, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 2.9
Votes: 8

   
Post Posted: 18-08-2015, 19:36:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra.
Terminati cu prostiile si maturizati va .
Hod in momentul asta va dadea cel putin 1 avertisment la amandoi.

Jeff esti admin vechi te provoaca sarmalutza ai forum intri faci reclamatie si gata e simplu ia -1 sau avertisment asta e valabil si pentru sarmalutza.



Do not mess with TjvGOD

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SarmaluTza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2015 20:28)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 140, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 13.3
Votes: 2

 
Post Posted: 18-08-2015, 19:46:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<<<*_@S@SINU_*&a wrote:
SarmaluTza wrote:
Odata pe saptamana?-) intru in fiecare zi si pot confirma anumiti playeri/admini,normal ca noi 2 nu o sa ne comparam niciodata ,nu imi sta in fire sa fiu un pupincurist ca si tine,fiind femeia lui asasinu si sir .Ce asteptari poti sa ai de la fondatori cand tu te dai drept unul? tot timpu iti faci dreptate cu mana ta,injuri cat poti ,te iei cu oricine in gura.-



Bai copile deja incepi sa ma calci pe nervi pe mine si nu iti doresti .
1: Jeff nu ma pwpa-n cwr cum zici tu , eu si jeff suntem foarte buni prietenii stiu ca tu nu ai prietenii de aia nu sti cei aia prietenie .
2: TU IL CAND INTRI PE SV IL PROVICI SA-TI DEA GAG , SA-TI DEA BAN ! NU STI SA TACI , STI DOAR SA PROVOCI OMUL !
Pai fa tu asa ceva cu mine ca eu iti dau direct permanent esti nebun la cap ? eu tac , tac , tac dar sa ma mai si provici sau sa ma scoti din sarite ca-ti dau direct permanent
uite si tu ce copil poti fi [color=red]" Beemere uita-te mai atent el mi-a dat primu` gag,eu i-am dat gag 0 sa vad ce face si a ajuns unde am vrut - "[/color]
Asta ai zis tu pai ma copile , eu ti-am zis tie ca tu doar provoci omul ... Tu il intariti sa-ti dea ban , gag asa ca nu o mai da in diverse cu noi .
3: Sirule / Aleexe va rog frumos sa le verificatii activitatea la aman2 sa vedem care e mai activ intr-o saptamana . ( Sarma intra odata maxim de 2 ori pe saptamana , Jeff intra in fiecare zi ... ) Sa o luam serios ma fratilor ...

CONTRA RECLAMATIE !


P.S Sirule Sarme face exact cum fac uni cu tine de te provoaca si le dai pika .... deci jeff io zic ca nu are nici o vina...

Ce ziceam mai in sus parca ti catel Jeffreym,trebuie sa ai grija de el ,daca l-am provocat trebuia sa intre pe forum sa-mi faca reclamatie nu sa-mi dea gag si ban.Facem un pariu? ca daca intru mai mult de 2 ori pe saptmana?Daca nu am intrat iau ban permanent si interdictie pe server,iar tu remove,facem asa?


"Razbunarea nu este un sentiment nobil,dar este unul uman."
-Rudy Giuliani-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Aleex Armanu, 18 August 2015 19:33



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 22-05-2024, 02:53:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x