User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie KING

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message276
DuTzU^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2016 07:12)
Joined: 14 May 2010
Posts: 222, Topics: 26
Location: Galati

Reputation: 33.8
Votes: 11

Post Posted: 20-03-2016, 21:02:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : DuTzU
- Numele adminului reclamat :KING
- Harta, ora si data faptei reclamate de_dust2, 20.03.2016 ora 2,3 cam asa.
- Motivul / Regula incalcata : Am anuntat un codat frumos pe u@, apoi i-a facut un admin black cred poze, si i-am spus ca are sigur wall, iar apoi am primit gag aiurea de la acest individ "KING" ,i-am zis sa-l scoata si avand nervi am injurat si am iesit, n-am mai intrat pana in seara asta de la 2 si ma trezesc cum ma ia la misto, imi spune ca sa stau pe bara, imi da *** fara motiv, da ce-s eu codat sa-mi dai ***?
Am vazut ca ai impresii mari, dupa ce ca intri maxim 30min pe zi, si uneori deloc mai ai si fite .. Am stat pe bara toata ziua, cat vrei "sefule"? -

Nu am injurat de familie, sau de ceva, i-am spus doar multa m***, black tiger parca era on poate confirma, nu se da *** pt asta :/
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola
NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 5.13.166.56:27015
Connecting to war3.freakz.ro...
Connection accepted by 93.119.24.29:27015
Kicked by Console: You have been banned from this server.
Kicked :You have been banned from this ser

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gareth Bale<3

[mSx-]



Status: Offline
(since 10-12-2019 15:02)
Joined: 05 Jan 2015
Posts: 1392, Topics: 81
Location: Iasi

Reputation: 68.6
Votes: 182

Post Posted: 20-03-2016, 21:24:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

King dupa cum bine stii comanda *** se da doar codatilor, de aceasta data vei primi un advertisment verbal pentru ca ai fost provocat de dutzu
Dutzu, incepi sa ai un comportament tare agitat pe server, si eu te-am atentionat de mai multe ori sa te linistesti, aveai ceva de reprosat o faceai pe forum nu injuri si iesi.
Va rog de acum nu mai folositi comanda de *** pentru limbaj, doar ban pe un termen limitat, cum voi proceda si eu aici, asa ca dutu vei ramane cu ban pana maine in jurul pranzului, poate te vei linisti si te vei gandi ca nu injuraturile sunt calea cea buna

Daca un coleg de-al meu are ceva de adaugat/modificat il rog sa o faca.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gareth Bale<3, 20 March 2016 19:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 06-05-2024, 08:42:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x