User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie OLinuta si Andy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message233
My Name Is

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2015 10:14)
Joined: 07 Jun 2015
Posts: 44, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 37.5
Votes: 1

   
Post Posted: 09-06-2015, 13:57:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamant: My Name Is
Reclamat: Oliniuta si Andy
Motiv reclamatie: 2 admini incopetenti
Dovezi: Nu am cum .
Alte detalii: Pai , sa incepem cam asa, am intrat pe sv, si era un membru din clanul Fratii PGL cu aim, intra Liniuta, i-am zis de vro 10 ori ca playerul respectiv are aim, dar Liniuta desptept cum e el i-a facut ss, tot ii spuneam pe u@ ca ala are aim si ca nu trebuia poze, apoi intra Andy si-mi zice mie ca e prieten cu el si ma face noob.
As cerere remove la amandoi admini ca astfelt se duce tot servaru de rata
P.S: Liniuta, vreau sa-i vad si eu pozele lu' Yfu

Posturi unite automat, 09-06-2015, 14:57:41

Scuzati x2 dar cand i-am zis sa puna pozele pe forum imi da gag adminul ANDY ca cica am facut spam -
http://www4.zippyshare.com/v/TS5D7tqp/file.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Oliniutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-05-2016 11:17)
Joined: 24 May 2015
Posts: 48, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 93.6
Votes: 2

Post Posted: 09-06-2015, 14:02:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primul rand m-am uitat pe el si nu are aim ...... dar tu tot ma bateai la cap ca are aim si m-am uitat pe el o jumatate de ora si tot nu intelegi ..... daca vrei sa ii vezi pozele lui Ykolf spune-i sa ti-le deie el ... -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AngrryX

[Pred.FreakZ.Ro]



Status: Offline
(since 21-10-2022 22:41)
Joined: 31 Mar 2015
Posts: 1297, Topics: 53
Location: Arad

Reputation: 365.1
Votes: 24

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-06-2015, 14:10:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca avea cod si vrei sa faci o astfel de reclamatie, trebuia sa vi cu demo in care sa se observe activitatea adminilor si hackul respectivului jucator. Mi-au zis si mie ca nu are si ca tot faci gura. O sa verific si eu sa vad care e treaba. Deocamdata n-ai dovezi care sa ateste nimic. Topic Inchis.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by aequitas, 11 June 2015 10:54



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-05-2024, 06:07:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x