User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie PoP[e]

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message711
cabalina
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-10-2015 15:16)
Joined: 01 Oct 2015
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 01-10-2015, 16:23:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul: gigel
Data + ora: 1.10.2015 17:00
Harta: de_westwood
Admini online: ViorelLis, knz.mzq, irina și cumãtru` reclamat
Adminul: PoP[e]
Motivul: Așa vrea dânsul sã dea gag pentru propria-i stimã de sine. Nu e prima oarã când îmi dã gag așa cã îi vine lui.
Dovada:
Quote:
*** ahile killed gigel with a headshot from awp ***
[COD]-Lute killed gigel with awp
PoP[e] killed gigel with awp
*DEAD* gigel : toti habarnistii sunt zei cu awp
ADMIN PoP[e]: gag gigel (5 minutes)
*** Retry in timpul gagului -> Ban temporar
*DEAD* MedAnD : cand au wallu toti sunt zei
*DEAD* MedAnD : cu awp
(Jucator) gigel: na pentru ce da el gag
ADMIN ViorelLis: ungag gigel
ADMIN ^MyTzA^: gag gigel (5 minutes)
*** Retry in timpul gagului -> Ban temporar
^MyTzA^ : este
^MyTzA^ : dar eu nu
(Jucator) gigel: prietene lasa suferintele
(Jucator) gigel: ca te stiu de pe war4
(Jucator) gigel: nu ma obosesc sa va fac reclamatie ca stiu ca ati luat admin trial
(Jucator) gigel: si se cam vede

Ip-ul: Doesn`t matter, am dinamic.
E prima oarã când fac reclamație pentru așa ceva, dar țineți-vã caii în frâu. Nu mi se pare normal sã acționezi dupã bunul plac.
Nu cer sancțiune pentru el, nu meritã. Dar ar fi ok sã reflecteze puțin asupra faptului cã greșește.
Cât despre tine mytzã, unde nu ești implicat direct într-o disputã, stai vere pe margine. Nu te amesteca sã îți dai și tu aere de superioritate. Ciaules.

P.S: inb4 iau ban pe contul ãsta, o sã postez de pe altul kek.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ban pe viata
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-10-2015 11:58)
Joined: 01 Oct 2015
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 01-10-2015, 17:44:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tot eu sunt.
Spoiler:

Pusesem greșit rândurile.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaitu

[Classic]



Status: Offline
(since 15-07-2017 18:28)
Joined: 28 Feb 2014
Posts: 1272, Topics: 98
Location: Dubai

Reputation: 238.8
Votes: 18

       
Post Posted: 01-10-2015, 17:45:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doavada ii am pe adminii on pe server.
Copil incult lasa-te de cs, caci nu e de tine!Ai insultat un admin, ceea ce inseamna ca tb sa iti dau ban temporar, dar eu ti-am dat doar gag!(tine cont de asta).Apoi ai continuat sa ne jicnesti!
Meritai ban, dar te-am lasat!Pacat ca nu am avut timp sa fac ss dar dupa cum spuneam am dovada pe admini.Va rog sava prezentati, multumesc!
Daca te mai prind pe server cu o injuratura sau orice urat adresat unui jucator iti dau ***!
Te pup -


Omul invata din greseli.
Dar oare când greseste , invata?

~ war3.freakz.ro ~ General #
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 01-10-2015, 17:58:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mihaitu wrote:
Doavada ii am pe adminii on pe server.
Copil incult lasa-te de cs, caci nu e de tine!Ai insultat un admin, ceea ce inseamna ca tb sa iti dau ban temporar, dar eu ti-am dat doar gag!(tine cont de asta).Apoi ai continuat sa ne jicnesti!
Meritai ban, dar te-am lasat!Pacat ca nu am avut timp sa fac ss dar dupa cum spuneam am dovada pe admini.Va rog sava prezentati, multumesc!
Daca te mai prind pe server cu o injuratura sau orice urat adresat unui jucator iti dau ***!
Te pup -


Ce este cu amenintarile astea? Pentru ce sa dai ***? Nu are cod din cate stiu, deci gag/ban in functie de necesitate.
jignit*

Si usor cu jiGnirile!

Astept sa vedem logo-ul cu toata conversatia ca sa imi dau o parare despre modul in care e fost acordat gagul.




FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
roro451

[rbTTTTTTTTTTT]



Status: Offline
(since 01-09-2016 20:07)
Joined: 23 Jun 2013
Posts: 259, Topics: 19
Location: Botosani

Reputation: 141.4
Votes: 5

Post Posted: 01-10-2015, 18:03:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ADMIN ViorelLis: ungag gigel Daca un admin cu grad superior a considerat ca trebuie sa ii dea ungag tu de ce i-ai dat gag din nou?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PoP[e]

[Manager]



Status: Offline
(since 29-07-2017 16:27)
Joined: 25 Apr 2015
Posts: 60, Topics: 14
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 81
Votes: 2

 
Post Posted: 01-10-2015, 18:27:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am dat gag primul deoarece limbajul tau era din ce in ce mai inadecvat , ai fost frustrat ca te-am facut cu awp !
Ai mai scris ca nu este prima data cand fac asa? asa ce? unu la mana eu m-am simtit jicnit din vorbele tale de aia ai luat gag ... si nu minti te rog .. eu nu ti-am dat tie niciun fel de comanda pana acum de cand ma joc in afara de cea de azi de gag!


dupa ce ai primit gag de la mine , am vazut ca l-a scos viorel , dupa care ai primit din nou de la mytza .. dupa care ai inceput sa vorbesti aiurea si l-ai jicnit pe mytza si ti-a dat ban 10 minute! Eu nu am treaba ce a facut mytza , ai luat gag pe merit si nu trebuia sa faci atata gura !!!


„Dacã n-ar fi proºtii, deºtepþii ar muri de foame.”
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ban pe viata
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-10-2015 11:58)
Joined: 01 Oct 2015
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 01-10-2015, 18:41:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1, Amice, ce limbaj ”inadecvat” ai vãzut tu? Cã am spus ”habarniști”, asta e insultã?
E a doua oarã când îmi dai gag așa de dragul comenzii, prima datã a fost acum ceva timp când mi-ai dat gag cã i-am spus unuia cã e slab. Atunci am crezut cã ai dat din greșealã și te-am lãsat în pace. Acum te-ai simțit ofensat de ce am spus, cã atât poți la vârsta ta. Se vede cât de cerebral ești.
2. Mytza, ai grijã cu amenințãrile. Dai *** când ai dovadã concludentã cã am cod, în niciun caz dacã jignesc(una e sã jignești, alta e sã înjuri, faceți diferența) sau dacã îți spun cã ești inutil. Ai luat champion trial și te dai zmeu, nu te vãd bine. Am avut admin atât aici cât și pe war4, cei cu atitudinea ta își iau vira rapid. Repet, ai grijã cu amenințãrile. Adminii care chiar au muncit pentru acest privilegiu știu ce spun în momentul ãsta. Ne vedem pe server, lãsați aroganța ieftinã deoparte cã nu vã prinde bine în postura de admin.
Apropo mytza, nu-mi spune mie ”copil incult”, sunt cu minim 10 ani mai mare decât tine și am câteva diplome în cârcã. Adreseazã-te celor de vârsta ta în modul ãsta.
Reclamația este pentru Pope, nu pentru tine în mod direct.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 01-10-2015, 18:48:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai oameni buni voi nu a-ti vazut ca mytza da gag si ban dupa cum i se nazare lui .... ce dumnezeu il mai tineti ca admin ... Mytza asa pt cultura ta general macar sti cine-i gigel?
CE admin esti tu sa ameninti cu *** ? Si pt ce pt faptu ca tia spus ca esti trial? Daca lis ia dat ungag ce Dumnezeu te bagi tu sa-i dai gag dinnou ??
Daca era dupa mine eu te scoteam de pe sv de mult ... Te-am mai lasat o data slot pe 4 .. Aici norocu tau este ca cuvantu si vorba mea nu prea este luata in calcul ... sunt si eu un amarat de Champion -
Asa ca te rog ai grija cum folosesti comenzile ... !!! -



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PoP[e]

[Manager]



Status: Offline
(since 29-07-2017 16:27)
Joined: 25 Apr 2015
Posts: 60, Topics: 14
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 81
Votes: 2

 
Post Posted: 01-10-2015, 19:07:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok . nu are rost sa continuam dreptatea este undeva la mijloc!
Cat is si eu pe servar nu te adresa asa la adresa playerilor sau mai mult la adresa adminilor! Apropo , buna asta cu comenzile -) ca eu nu am ce face numa sa ma dau mare ca stiu da un gag? Sa fim seriosi gandeste inainte sa scoti ceva pe ''gura'' ! Bafta la joc in continuare!


„Dacã n-ar fi proºtii, deºtepþii ar muri de foame.”
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Farmacie

[kNz.mzq*]



Status: Offline
(since 24-04-2016 11:32)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 457, Topics: 35
Location: Bucuresti

Reputation: 75.4
Votes: 13

   
Post Posted: 01-10-2015, 19:55:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Potoliti-va oameni buni !
Dc va certati ?! , voi restu dc va bagati ?! , eram on pe sv in acel moment si am citit tot chat-ul , vreau sa se faca dreaptate.!!
I-a dat gag , bun , i l-a scos Viorel , apoi nu inteleg dc s-a amestecat mytza , dar in fine nu mai conteaza....apoi au inceput certurile , si apoi a-ti tinut-o langa asa ..... ca niste copii, ce este cu atitudinea asta pe voi oamenilor ?! , cel care a avut dreptate este „gigel” , argumente ... nu a JIGNIT ( app celor care nu scriu corect ! ) , fratilor treziti-va aia nu-i jignire.. !. Atat am avut de zis.
P.S „gigel” : Totusi daca tot iei gag , lasa u@ , ti-am dat dreptate si pe server , dar ti-am si atras atentia de 2 ori -
Bafta ! -


Atinge-i inima... nu corpul... Furã-i atenția... nu virginitatea... Fã-o sã zâmbeascã ... nu sã plângã!
Ce nu te omoara te face mai puternic!
kNz.mzq*
AlexM
WhiTe end Black

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ViorelLis

[PREAFERICITU]



Status: Offline
(since 02-05-2018 14:27)
Joined: 24 Dec 2013
Posts: 5379, Topics: 1096
Location: Constanta

Reputation: 21.6
Votes: 2775

 
Post Posted: 01-10-2015, 19:58:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^De aceea i-am si dat ungag , nu cred ca-i o jignire : "habarnist".
@mihaitu : Dupa ce ca ti s-a dat Champion pe nimic , absolut nimic , mai vii si-mparti si ***/banuri/pumni , in stanga-n si-n dreapta . Vezi-ti lungul nasului ca ai admin de 4 zile.
Un owner va lua o decizie pentru cei 2 admini implicati.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 01-10-2015, 21:26:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scurt si la subiect:
PoPe - ai un avertisment verbal pentru faptul ca ai dat gag pe un motiv de 2 lei si 15 banuti (atata timp cat nu s-a luat de un anumit player/admin si cat a vorbit frumos) poate scrie acolo pana ramane fara degete (in limita bunului simt si fara spam).
Mytza - ai 1 avertisment pentru ca te-ai bagat peste (viorel - el fiind mai mare ca tine in grad) si mai mult pentru asta

mihaitu wrote:
Doavada ii am pe adminii on pe server.
Copil incult lasa-te de cs, caci nu e de tine!Ai insultat un admin, ceea ce inseamna ca tb sa iti dau ban temporar, dar eu ti-am dat doar gag!(tine cont de asta).Apoi ai continuat sa ne jicnesti!
Meritai ban, dar te-am lasat!Pacat ca nu am avut timp sa fac ss dar dupa cum spuneam am dovada pe admini.Va rog sava prezentati, multumesc!
Daca te mai prind pe server cu o injuratura sau orice urat adresat unui jucator iti dau ***!
Te pup -


aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xD!., 01 October 2015 19:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 21-05-2024, 08:53:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x