User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie The Dark Wolf!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message385
wow.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2017 12:42)
Joined: 14 Aug 2015
Posts: 110, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 89.7
Votes: 2

Post Posted: 09-03-2016, 11:29:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : wow.
- Numele adminului The Dark Wolf
- Harta, ora si data : 11:27, 09-03-2015
- Motivul / Regula abuz de comanda slay!
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : http://www.girlshare.ro/3489283006
http://www.girlshare.ro/3489283004.9

Nu mi se pare normal sa primesc slay total fara motiv, am ramas 1vs1 eu cu el si bineinteles dintre noi 2 eu primesc slay, daca se plictisise de runda respectiva, putea sa isi dea singur!

Daca se poate incercati sa luati masuri pentru genul de faze ca pleaca lumea, mie unul mi-a luat tot cheful de joc in momentul acela!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 09-03-2016, 12:11:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din aceste poze eu am inteles ca nu te ai dus la BMB si de aia ai luat slay. Daca esti 1v1 pe d2x2 si esti tero esti obligat sa mergi la x sa pui (sau sa incerci sa pui) bomba. Daca erai tero si il asteptai pe adminul in cauza sa vina el la tero in baza tunci greseala iti apartine.
Sa vedem ce are de spus Dark.
O zi buna!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Dark Wolf

[Born To Kill]



Status: Offline
(since 20-03-2020 17:38)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 678, Topics: 25
Location: Piatra-Neamt

Reputation: 360.8
Votes: 12

 
Post Posted: 09-03-2016, 12:19:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

domnule wow.ti am dat slay fiindca era mapa crazyjump iar tu erai in partea de jos a mapei si trageai in sus dupa mine.nici macar nu incercai sa te urci sus.stateai acolo si trageai.daca te vedeam ca incercai sa vii sus nu luai slay.da stiu a fost greseala mea ca ti am dat slay.vedem ce mai zic colegii mei. salut


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 09-03-2016, 12:39:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aaa era pe crazyjump. Wow nu ai specificat harta. Problema sta in felul urmator:
1. Domnul wow nu stie harta si nu stie cum sa se suie inapoi sus(vreau sa zic ca prima data cand am jucato nici eu nu stiam cum sa ma urc inapoi) din fericire am aflat. -
2. Incerca sa fuga de Dark si sa gaseasca "cel mai bun loc" care sa fie in favoarea lui odata ce se intalneste cu adversaru.
Totusi oricum ar fii Dark trebuia sa te duci dupa el daca nu a urcat sus... si zic ca slay-ul nu si a avut rostul.
Pe de alta parte eu il cunosc pe Dark si nu cred ca a dat slay degeaba. Am jucat cu el de foarte multe ori pe server si are chiar mai multa rabdare decat are un adimin vechi . Are mai multa rabdare si decat mine. Eu cred ca domnul wow a fost avertizat in legatura cu coborarea in partea inferioara a harti insa a continuat netinand cont de avertizment.
Eu mi-am spus parerea. Sper ca nu am gresit cu nimic.
Bafta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wow.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2017 12:42)
Joined: 14 Aug 2015
Posts: 110, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 89.7
Votes: 2

Post Posted: 09-03-2016, 12:56:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*BeB@ wrote:
Eu cred ca domnul wow a fost avertizat in legatura cu coborarea in partea inferioara a harti insa a continuat netinand cont de avertizment.
Eu mi-am spus parerea. Sper ca nu am gresit cu nimic.
Bafta



Eram pe server de 5 minute maxim, jucasem cateva runde, nu am fost avertizat in nici un fel, pur si simplu mi-a dat slay, dar pana la urma pentru ce trebuia sa fiu avertizat? ca trebuia sa urc langa el unde statea la panda? daca eram sus si el jos probabil tot slay dadea ca nu coboram, harta nu are reguli, fiecare joaca dupa tactica lui. slayul e dat complet aiurea!

Nu e capat de tara un slay, dar macar el cat si ceilalti sa fie pusi in tema, pentru ca pana la ora asta s-a jucat 2-vs 2 si asta poate fii unul din motive!

P.S. sunt si eu admin pe 3 dar nu procedez asa, eventual ma uit putin si peste regulament daca ma depaseste situatia. Dar aici nu cred ca e vorba de lipsa de experienta ci de abuz de "putere"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 09-03-2016, 13:32:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnu wow din cate observ ai experienta daca zici ca ai admin pe 3 si cu siguranta stii regulamentul,in regulament scrie asa:
9. Jocul este free game, puteti juca cum vreti luand in considerare regulile de mai sus. O mica exceptie insa: daca sunteti ultimul ramas in viata incercati sa mergeti la bomba/ostatici pentru a nu tine o echipa intreaga asteptand dupa tine, risti sa iei slap/slay.
Oare ai incalcat aceasta regula sau ma insel?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wow.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2017 12:42)
Joined: 14 Aug 2015
Posts: 110, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 89.7
Votes: 2

Post Posted: 09-03-2016, 14:19:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te inseli, este vorba despre harta aim_crazyjump! este o harta fara nici un obiectiv unde am ramas 1vs1
eu vs the dark wolf, de ce a fost nevoie de acel slay? de ce nu si-a dat slay singur daca nu avea rabdare ca unul dintre noi sa castige runda?

Haideti sa nu mai lungim topicul asta cu fel si fel de scuze, cand e clar ca a gresit cu acel slay. Cine e in masura sa ia o decizie daca va fii sau nu sanctionat sa o ia.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 09-03-2016, 14:56:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ar fi sa joc cu tine si suntem singuri ramasi in runda respectiva si mai sunt alti jucatori care asteapta sa joace si eu te tin o jumatate de ora, ceilalti jucatori care asteapta sa joace ce fac? simplu ca buna ziua, ies de pe server,aia fac,de aceea este regula aceea. Nu cred ca ti-ar place sa stai sa astepti dupa 2 jucatori o jumatate de ora. Nu mai gandi doar punctul tau de vedere,nu mai fi egoist sa te gandesti doar la binele tau,gandeste-te si la ceilalti care vor ceea ce vrei si tu.
Sper ca ai inteles ce am vut sa zic.
Topic inchis.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Your Angel, 09 March 2016 12:57



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 20-04-2024, 09:45:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x