User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Reclamatie activia 2

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints
Author Message613
ciObanel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2015 12:22)
Joined: 24 Jul 2014
Posts: 25, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 38.8
Votes: 1

Post Posted: 27-08-2014, 12:30:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): ciObanel
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 13:25
Harta (pe care s-a produs incidentul): snow
Admini online (care erau pe server in acel moment): cred ca era cineva cu freakz in fata
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie):
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban):
Dovada (in cazul unui abuz): http://s16.postimg.org/67bv7herp/activsnow1.png si http://s28.postimg.org/envnl3jjh/activsnow2.png

Ip-ul:



Am vazut ce grad are , ca are moderator pe forum sau ce o avea el , i-am mai facut o reclamatie , tot degeaba nu s-a uitat nimeni , probabil nu comenteaza nimeni cand e vorba despre el , dar am sa continui sa postez nesimtirea acestui admin doar ca sa vada si playerii/colegii lui ce fel de om e. Nu mai am print ca mi s-a inchis jocul , cand dintr-o harta el o schimba fara vot ( 20 de oameni pe server ) si el baga fy_Snow .Am intrebat frumos de ce nu schimba ( cum vedeti in printuri ) si uite ce frumos vorbeste marele admin.

Cum am zis , nu am nicio speranta sa pateasca ceva , dar halal admin. Si nu e prima oara cand vorbeste urat cu playerii . Probbil asa trebuie sa fie un admin pe aici . Deci chiar sunt curios si eu sa vad ce aveti de zis . Daca tot eu sunt vinovat , ma las de cs.

Edit later : si poftim ce face copilul dupa : http://s28.postimg.org/70w6ivkq5/activ3.png

Uitati , fara dovezi , cum vorbeste si ce figuri are . Eu nu am insultat deloc , el vorbeste toate prostiile . Chiar vreau sa se ia masuri . Cum isi permite copilul sa spuna ca ma iau de toata lumea ? In primul rand nu are nicio dovada . De cine m-am luat eu , ma ? Mai si scrii "kkt" .



Last edited by ciObanel on 27-08-2014, 12:39:25; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Activ.

[MasterChef.]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:33)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 25249, Topics: 541
Location: London

Reputation: 2603.4
Votes: 1007

     
Post Posted: 27-08-2014, 12:34:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai ban pana cand vreau eu ! Deja vad ca esti nesimtit si te iei tu de toata lumea,dar m`am saturat de kkturile tale !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Gospodaru

[Experiment]



Status: Offline
(since 29-08-2017 08:47)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 8476, Topics: 135
Location: Bucuresti

Reputation: 52.1
Votes: 269

     
Post Posted: 27-08-2014, 14:48:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai cam gresit aici pensie. Noi trebuie sa le facem pe plac jucatorilor ca sa ii putem tine pe sv nu sa-i alungam.
Plus de asta trebuie sa le dam un exemplu. Daca noi facem asa atunci adminii vor lua exemplu de la noi.
Dar pt asta ci0banel nu putem face o drama. Exista posibilitatea ca atunci sa fi fost intr-o pasa proasta.
Exemplu, nu i-a mai dat Jessica voie sa doarma cu ea -
Cel mai bine trm mesaj unui owner si dicutam cu el aparte si se rezolva.

In fine, hai sa le facem jucatorilor pe plac, altfel nu am mai avea ce admina pt ca vor pleca toti.

P.S : Am vazut din reclamatia anterioara ca vb prea mult pe sv. Incearca sa vb mai putin ca nu e chat si sa-ti spun de ce.
Distragi atentia adminilor , atunci cand un player reclama un posibil codat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ciObanel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2015 12:22)
Joined: 24 Jul 2014
Posts: 25, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 38.8
Votes: 1

Post Posted: 27-08-2014, 16:02:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gospodaru wrote:
Ai cam gresit aici pensie. Noi trebuie sa le facem pe plac jucatorilor ca sa ii putem tine pe sv nu sa-i alungam.
Plus de asta trebuie sa le dam un exemplu. Daca noi facem asa atunci adminii vor lua exemplu de la noi.
Dar pt asta ci0banel nu putem face o drama. Exista posibilitatea ca atunci sa fi fost intr-o pasa proasta.
Exemplu, nu i-a mai dat Jessica voie sa doarma cu ea -
Cel mai bine trm mesaj unui owner si dicutam cu el aparte si se rezolva.

In fine, hai sa le facem jucatorilor pe plac, altfel nu am mai avea ce admina pt ca vor pleca toti.

P.S : Am vazut din reclamatia anterioara ca vb prea mult pe sv. Incearca sa vb mai putin ca nu e chat si sa-ti spun de ce.
Distragi atentia adminilor , atunci cand un player reclama un posibil codat.


Stiu ca nu am voie lol sa comentez dupa .Dar . Nu ma intereseaza pe mine si pe nimeni in ce pasa proasta era , mereu vorbeste urat cu playerii boieru' . Din start se vede ca ii ieri apararea prin : " nu trebuie facuta o drama" , "era intr-o pasa proasta" . Nu e nicio drama , o reclamatie ramane o reclamatie , un abuz ramane un abuz indiferent de circumstante . Eu vorbesc prea mult pe server ? Vorbesc ca toata lumea si eu . Fac conversatie , nu deranjez pe nimeni . Cand adminii fac chat 1 ora pe public nu zic nimic , e normal de fapt , atunci eu nu sunt deranjati ca nu vad codatii pe page ? In fine , am vrut cel mai mult sa ii fac reclamatie astuia pentru ca nu doar cu mine vorbeste asta , asa ii ia pe toti peste picior .

Repet , asta e o prostie cu distrasul atentiei , exista consola , o verifici , de asta e admin , eu am voie sa vorbesc cu cine vreau , atat timp ca nu jignesc .
Cui owner trebuie sa ii trimit ? Unul nu poate intra aici ? Auzi cica am ban pana cand vrea el , unde e regulamentul fratilor ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Activ.

[MasterChef.]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:33)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 25249, Topics: 541
Location: London

Reputation: 2603.4
Votes: 1007

     
Post Posted: 27-08-2014, 16:37:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai baiatule,care era abuzul pana la ban ? Si da,daca vreau iti dau ban permanent sa`ti vezi de treaba ta,dar sunt prea finut pentru copii ca tine si nu ma cobor la mintea ta,dar data viitoare cand mai faci o reclamatie de genul asta cu doua screenuri de toata rusinea,promit ca`ti dau permanent,iar tu pensionare sa taci ca stiu eu despre ce vorbesc ! POTI JUCA !

TOPIC CLOSED !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Activ., 27 August 2014 14:38



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints  


The time now is 04-05-2024, 22:54:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x