User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie admin DANNNN
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1384
radulupse123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2016 18:55)
Joined: 09 Jan 2016
Posts: 49, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 4.7
Votes: 6

Post Posted: 21-02-2016, 21:45:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : NIGHTWORKHL1!
- Numele adminului reclamat : DANNNNN
- Harta, ora si data faptei reclamate : de_nuke_rarea , in jurul ore 21 , 21/02/2016
- Motivul / Regula incalcata : Dannnn se certase cu Frog!E inca de mapa trecuta ( Frog!E mi-a zis ca nu s-a mai jucat de vreo 2 saptamani si neavand warm juca mai slabut , asa ca DANNN a inceput sa isi bata joc de Frog!E spunand ca are clan si ca la cum joaca sigur a jucat in PGL de aici iscandu-se o cearta intre cei doi) , eu am intervenit spunandu-i lui DANNNN ca fiecare joaca cum poate si ca nu toti suntem buni dupa care acesta incepe sa foloseasca un limbaj obscen eu nespunand nimic gresit.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : http://www31.zippyshare.com/v/mroIU8w0/file.html


Nu doresc sanctionarea lui DANNN este un tip de treaba chiar m-am inteles cu el pana cand a inceput sa il protejeze prea mult pe domnul Pikasko , dupa ce i-am facut o poza lui pikasko DANN s-a schimbat radical si a inceput sa ma ia peste picior de fiecare data.

Imi cer scuze daca am gresit si eu cu ceva , astept cat mai multe replyuri.


Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bob123
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-03-2016 11:02)
Joined: 31 Jan 2016
Posts: 85, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 8.9

 
Post Posted: 21-02-2016, 21:49:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt pe telefon si nu pot vedea poza..
Daca esti amabil puneo te rog pe imgur.com

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 21-02-2016, 21:50:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Il cunosc pe DANNNN aka Drag0n_FTW de multi ani
El nu e genul acesta de tip

El a reactionat asa din cauza voastra,deoarece tot i-ati comentat si faceati misto din cate am inteles
DANNN e un admin exemplar,calm,rabdator,care mereu si-a vazut de treaba

Nu stiu faza,deoarece am intrat pe server,am vazut ca tu cu FroG!e tot radeati si dannn v-a zis sa incetati si Frog!e a continuat si dannn l-a mai avertizat odata sa termine cu misto-ul,iar atunci am iesit de pe server si l-am intrebat pe dannn pe steam ce se intampla si mi-a zis ca va bagati in seama aiurea,nu mai tin minte exact ca eram la wn

Ar trebui totusi,sa faceti glume si misto cu cine va permite,de ex cu mine
DANNN nu e tipul de persoana,care se lasat luat la misto de oricine



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drag0n_FTW

[Higher Place ]



Status: Offline
(since 16-11-2019 21:40)
Joined: 08 May 2011
Posts: 21481, Topics: 264
Location: Steam...Freakz...

Reputation: 1537.1
Votes: 375

   
Post Posted: 21-02-2016, 21:58:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1- Eu niciodata nu mi-am batut joc de playeri spre deosebire de unii admini printre care si tu, care cum intrati pe server va dati zei in fata playerilor.

2- Nu te mai da la fund ca ai intervenit tu zicandu-mi ca fiecare joaca cum poate ca stii bine ca il sustineai pe frogie in tot ce imi spunea si jignirile lui de 2 lei,

3-Da mi-am iesit din fire pentru ca esti singurul admin insuportabil din cati am cunoscut pe war4 dea lungul timpului

4-Nu esti tu in masura sa-mi zici mie pe cine sa protejez si pe cine nu

5-Mi-am iesit din fire, astept pedeapsa si punct.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~lup~

[luptator]



Status: Offline
(since 11-11-2019 12:23)
Joined: 28 Apr 2014
Posts: 292, Topics: 86
Location: caras-severin

Reputation: 82.2
Votes: 7

Post Posted: 21-02-2016, 22:10:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer imi pare rau cand vad reclamatie dupa reclamatie intre admini !!! Din pacate motivele acestor reclamatii nu merita nici macar spatiul de stocare al acestui forum, fiind chestiuni care privite la rece de "combatanti" nu au nici o insemnatate. EU UNUL VA ROG SA LUATI O PAUZA DE CATEVA ORE INNAINTE DE A MAI FACE ASTFEL DE "PARACIUNI" SI SA VA GANDITI DACA MERITA !!!

Pana la urma este vorba de spirit de echipa, de faptul de a putea sa intelegi un coleg al tau, iar mai presus de toate sa nu uitam ca este un joc pus la dispozitia noastra de cativa oameni care platesc luna de luna host si nu are rost sa mai investeasca nervi si timp cu mici neintelegeri intre noi , noi care ne numim "staff" si avem pretentia de a fi respectati de playeri

In speranta unei lungi prietenii intre noi va doresc toate cele bune !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drag0n_FTW

[Higher Place ]



Status: Offline
(since 16-11-2019 21:40)
Joined: 08 May 2011
Posts: 21481, Topics: 264
Location: Steam...Freakz...

Reputation: 1537.1
Votes: 375

   
Post Posted: 21-02-2016, 22:19:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"staff" se numesc unii admini din 2016, ca unii chiar sunt de treaba, veniti pe war4 sa faca legea si sa se creada zei, sa ia lumea la misto...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 21-02-2016, 22:27:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer ma dezamagesc ceea ce tot vad pe aici. Chiar nu vreti sa incetati cu toate lucrurile astea si sa va vedeti de joc/de admin,chiar nu luati exemple de la ceea ce se intampla cu uni admini si din ce cauza (exemplu: Yonut,in trecut lucian, etc) chiar nu vreti sa incetati cu toate astea si sa faceti in asa fel sa va intelegeti intre voi si sa oferiti un joc placut jucatorilor.
Incetati cu glumele daca nu va permiteti si incercati sa faceti in asa fel sa nu se mai ajunga la asa ceva.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 21-02-2016, 22:31:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu is de acord cu lup din ce am patit eu nu il mai spun ca nu are rost daca sunteti curiosi si nu stiti vedeti reclamatie lucian si ii mai dau dreptate lu dannnnnnnn este un admin model iar voi astia noi inclusiv uni dintre cei vechi sau chiar si eu ar trebui sa il urmam, frogie nush ce sa zic mai are mult de invata iar tu night sincer nu stiu de ce te-ai bagat era o cearta intre ei si acum tot tu poti sa cazi nasol si stiu ca ai vrut sa ii ajuti dar nu te baga ca e mai bine credema
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 21-02-2016, 22:37:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna seara lume ce se intampla pe aci ..acum 1 an nu exista asa ceva sa ne param intre noi ce-i aia sauntem la gradinita?
Unde este colegialitatea de alta data ... Intradevar unii colegi din seria noua se cred mai mult decat zeii .... Se faceau si inate glumea dar nu exista asa ceva ... Si eu mi-am luat ban gag dar nu am venit sa paresc pe nimeni am rezolvat problema cu adminu in cauza ... Vorba lu Brad ... faceti glume si luati la misto pe cine va permite ... Va multumesc o seara buna ... si mai ganditi-va inainte sa faceti o astfel de reclamatie ... Toate cele bune .... Nu va mai enervati aiurea ca faceti riduri ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drag0n_FTW

[Higher Place ]



Status: Offline
(since 16-11-2019 21:40)
Joined: 08 May 2011
Posts: 21481, Topics: 264
Location: Steam...Freakz...

Reputation: 1537.1
Votes: 375

   
Post Posted: 21-02-2016, 22:43:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e vorba lucian ca sunt eu admin model si nustiu ce... eu doar imi vad de treaba, dar cand vad ca vin toti zeii si fac misto... laso balta oricum e vina mea ca mi-am iesit din fire si nustiu de ce le dau atentie...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 21-02-2016, 22:43:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DANNNN ii vechi pe war4 si e normal sa nu se lase luat la misto de catre adminii astia noi ( fara suparare)
Eu sunt amic cu toata lumea,dar sunt prieten doar cu catva.Cu DANNN sunt prieten,deoarece ne cunoastem de mult,am participat la cupe 2v2 impreuna si chiar si atunci cand pierdeam ceva meci,el nu injura,deoarece ii un baiat calm (zici ca-i un pisoi)

Daca as fi fost owner,pe DANNN il faceam General,datorita vechimei lui,activitatii pe server si pe forum(sa fim seriosi,ii printre putinii care activeaza la sectiunea Cereri Ban/Pareri demo),mereu se uita pe codati si are rabdare cu ei

Uitati-va cand i-a fost facuta ultima reclamatie(sincer eu m-am saturat sa caut,n-am gasit)

Daca ce-a facut DANNN vi se pare ceva extrem de anormal,ca a zis nu mai fi ratat,sau cum a scris,ce ziceti de mine ? Care eu mereu zic cate o prostie pe admin chat,tocmai de aia ii admin chat,ca sa putem folosi si un altfel de limbaj intre noi.Daca si acolo nu ii permis sa zici "vai de p*m".Acolo nu vad copiii,iar copiii care au admin,trebuie sa se obisnuiasca

Nu zic ca trebuie sa ne apucam sa injuram pe admin chat,dar nici sa vorbim ca si cum am fi la biserica

Pe scurt: DANNNN merita General
Eu sunt oaia neagra din staff,obisnuiti-va
Va faceti prea multe reclamatii intre voi
DANNN e prietenul meu si il apar.
Am zis deja ca merita general ?



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 21-02-2016, 22:45:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro Dannnnn NU MERITA sanctionat pt asa ceva ... Il stiu pe dan din 2013 si nu l-am vazut vreodata sa se comporte asa il cred ca orice admin luat la misto de niste necunoscuti sa reactioneze asa////


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
radulupse123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2016 18:55)
Joined: 09 Jan 2016
Posts: 49, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 4.7
Votes: 6

Post Posted: 21-02-2016, 22:51:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici nu este vorba de cine se crede "zeu" si cine nu , eu unul nu ma consider un "zeu" , eu sunt de parere ca v-am respectat pe fiecare dintre voi , am mai si glumit unii cu ceilalti si intr-adevar sunt nou dar nu cred ca am vorbit cu nimeni din staff vreodata urat , ca mai glumesc si eu spunandu-va "slabani" , "slabi" in gluma este total altceva , nu cred ca un admin (oricat de vechi ar fi el in staff) ar avea voie sa numeasca "spart" si "ratat" pe un coleg nou.

Eu nu sunt genul care "paraste" orice se vb. pe sv , dar nu e prima data cand are un limbaj necorespunzator fata de mine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 21-02-2016, 22:55:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu din poza vad ca se certa cu Frogie De ce ai facut tu reclamatia si nu el ???


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drag0n_FTW

[Higher Place ]



Status: Offline
(since 16-11-2019 21:40)
Joined: 08 May 2011
Posts: 21481, Topics: 264
Location: Steam...Freakz...

Reputation: 1537.1
Votes: 375

   
Post Posted: 21-02-2016, 22:57:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scurt te-am facut spart si ratat pentru ca te amesteci aiurea unde nu iti fierbe oala, iar in tot ce imi spunea frogie tu i luai apararea si ma luai la misto si tu si el si nu accept sa ma calce nimeni in picioare si cu asta am incheiat astept sanctionarea si sa se dea close topic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Faydwer, 21 February 2016 21:19



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 11-05-2024, 10:29:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x