User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Reclamatie admin red

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message706
Bow Down

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2015 12:48)
Joined: 16 Nov 2012
Posts: 140, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 121.8
Votes: 4

 
Post Posted: 10-02-2013, 17:26:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Bow Down
- red
- 10.02.13/ 16:40-16:50, pe acolo
- Suferinta, amenintari, abuz
- Dovada nu am pentru ca am iesit dupa ce mi-am luat kick repetat...

Deci, jucam linistit, nu am zis nimic. Era liderul la he si friendly fire on. Domnul red era cu mine in aceeasi echipa, l-am atacat si m-a amenintat ca data viitoare zbor. wtf?
S-a suparat tare ca l-am lasat fara viata, daca vroiam cu adevarat sa il atac, il omoram. Dupa ce i-am spus sa termine cu suferintele si alte chestii de genul, s-a gandit ca ar fi bine sa imi dea kick. Harta viitoare am continuat discutia, nu l-am jignit, nu l-am amenintat, iar mi-a dat kick...
Erau si alti admini de fata.
Nu stiu si nu ma intereseaza cum a luat adminul, dar il are degeaba. Joaca si atat, nu il intereseaza, nu vede, nu aude. Acum ceva timp am reclamat 10 minute ca e un codat on, pentru ca reclamatul era cu el in echipa si nu il deranja, nu a facut nimic, a castigat cu aim 3 mape la rand pana a intrat alt admin sa-i dea ban.
Domnul red, functia de admin va ofera accesul la anumite comenzi, pe care le aveti disponibile "pentru a face viata jucatorilor usoara", nu sa vii cu suferinte ca tu esti admin si eu nu si sa faci cum te taie capul. Trebuie sa pastrezi linistea si ordinea pe server, puteai sa ma intrebi de ce am tras in tine. Poate a fost din greseala, nu sa ma iei cu amenintari si sa imi arati cat de mare si tare esti tu...
Am observat treaba asta la mai multe persoane care au functia de admin, complexul de superioritate nu are limite, pentru ca nu joc foarte mult, pana acum nu am zis nimic.
Cu asa admini o sa ramaneti fara jucatori.


" Oricât de inteligent ai fi nu îl poți face pe prost sã realizeze cã e prost "
Murphy's Laws
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 10-02-2013, 17:33:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asteptam un ownar sa se uite in logo sa vada precis ce sa intamplat
Te stiu linistit ma mir sa faci probleme tu.Asteptam
Decizia ownarilor
Multumesc



Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crazytyky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2017 16:16)
Joined: 20 Dec 2012
Posts: 296, Topics: 8
Location: Constanta

Reputation: 209.5
Votes: 10

 
Post Posted: 10-02-2013, 18:07:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si eu il stiu pe bow down de ceva timp si nu mi-a facut probleme ....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 10-02-2013, 18:20:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

red ai un avertisment verbal de data asta.
mai calm.
nu va mai certati aiurea.
TC!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by freakz*pamflet, 10 February 2013 16:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 07-07-2024, 04:17:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x