User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie admini

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message841
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 06-07-2015, 21:25:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau : javRIX
- Numele adminului reclamat: toti
- Harta, ora si data faptei reclamate :22:10
- Motivul / Regula incalcata: Nu abuzati de privilegiile de care dispuneti. Folositi-le pentru a asigura jucatorilor un joc linistit, fara turbulente.
Este interzis ca jucatorii sa se urce pe harti sau pe textura hartilor(exceptie face nuke_rarea unde te porti urca si fara dublu jump
Incercati sa faceti in asa fel incat prin felul in care va purtati/jucati pe server, sa nu lezati dispozitia celorlalti playeri.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola :

Quote:
xkxcosmin : e voie?
xkxcosmin : astia sunt pe harta




Quote:
javRIX : Esti admin si stai catarat pe harta?

sorinsorin57 : Pe mapa asta este voie

je!! killed ::Freekill:: minecraft with ak47
Gogaie killed Player with m4a1
SP!KeGun_ dropped
E.Enisu killed kosty(: with ak47
E.Enisu : ti se pare tie ca sunt pe harta?





Code:
-=-=- Generals -=-=
je!!
-=-=- Champions -=-=
sorinsorin57
-=-=- Blood Guards -=-=
GsX
E.Enisu
-=-=- VIPs -=-=
-=-=- Grunts -=
kw1nd






Nu faceam reclamatie doar ca m-au enervat prea tare. V-as sugera sa cititi cu atentie acel blestemat de regulament, am 5 zile si deja am 2 reclamatii fiind luat la misto.





Playlist javRIX



Last edited by Chrys on 06-07-2015, 21:32:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
jecrysty

[LiKe.FreaKz.Ro]



Status: Offline
(since 16-08-2019 10:08)
Joined: 13 Apr 2015
Posts: 3961, Topics: 127
Location: Spain

Reputation: 3634.6
Votes: 275

   
Post Posted: 06-07-2015, 21:30:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe nuke tot timpu sa dat voi care pe unde a putut......nu vad ce rol are reclamatia castigi cv? reputatie pt TOPIC gj
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 06-07-2015, 21:37:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jecrysty wrote:
pe nuke tot timpu sa dat voi care pe unde a putut......nu vad ce rol are reclamatia castigi cv? reputatie pt TOPIC gj



In primul rand nu vorbesc messengereasca.
In al doi-lea rand, fac reclamatia deoarece sunt neindreptatit.
In al tre-lea rand, este dreptul meu sa face aceasta reclamatie.
In al patru-lea rand, in caz ca nu ai citit reclamatia mea anterioara, am primit, gag, kick, ban pentru 1 kill facut pe harta iar acum pe aceasta harta, am fost omorat de 3 ori consecutiv de acelasi admin de pe harta, el de ce nu este sanctionat ? Avem grade? Facem ce vrem ? Regulile nu sunt pentru toti ?! Fiecare face ce vrea ? ... Bun, cum ma urc pe harta sa nu vad pic de urma de slay, daca voi aveti dreptul, avem si noi nu ?


Si stai linistit, nu am nevoie de reputatie, am 22k posturi si in jur de 1k topicuri asa ca esti nou aici. Nu am nevoie de reputatie, am cata doresc si cand doresc.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 06-07-2015, 22:02:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe nuke si nuke_rarea este voie pe harta.

Pe celelalte vei fi sanctionat cu slay / kick / ban.


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sorinsorin57

[I did not hit her !]



Status: Offline
(since 15-08-2022 19:39)
Joined: 29 Jun 2013
Posts: 5153, Topics: 395
Location: Prima la stanga.

Reputation: 1088.6
Votes: 354

       
Post Posted: 06-07-2015, 22:06:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu unul nu te inteleg.
Mai ales unde s-a urcat E.Enisu,nici macar nu este pe mapa....unde s-a urcat el se poate urca oricine.

Cred ca nu stii ce inseamna sa fii "luat la misto".
Deci din ce ai postat tu acolo,acele citate,nu reiese decat ca ti-am explicat ca Este voie pe mapa,pe acea harta.

Acele citate nici nu ar trebuii luate in considerare,deoarece si eu pot edita un citat,oricine poate.
Si unde vezi tu ca ai 22k posts si 1k topics,nu am idee,ai 5 k posturi si 152 de topicuri.



"Esti folosit de societate, nu uita, lumea uita
Te-arunca la gunoi si-apoi te scuipa"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 06-07-2015, 22:09:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sorinsorin57 wrote:
Eu unul nu te inteleg.
Mai ales unde s-a urcat E.Enisu,nici macar nu este pe mapa....unde s-a urcat el se poate urca oricine.

Cred ca nu stii ce inseamna sa fii "luat la misto".
Deci din ce ai postat tu acolo,acele citate,nu reiese decat ca ti-am explicat ca Este voie pe mapa,pe acea harta.

Acele citate nici nu ar trebuii luate in considerare,deoarece si eu pot edita un citat,oricine poate.
Si unde vezi tu ca ai 22k posts si 1k topics,nu am idee,ai 5 k posturi si 152 de topicuri.



In niciunul dintre cele 3 locuri nu poti ajunge pe clasic. Dovezile erau bune in cazul in care nu era voie pe aceasta harta.

Cat despre acele citate... un owner poate verifica in log -


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
El_Nino

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 19-12-2023 01:55)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 4791, Topics: 283
Location: Constanta

Reputation: 1176
Votes: 170

             
Post Posted: 06-07-2015, 22:39:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La redactarea textului esti as dar la intelegerea textului ai ceva probleme .


Quote:
javRIX : Esti admin si stai catarat pe harta?

sorinsorin57 : Pe mapa asta este voie




Ti s-a zis ca este voie pe harta , ce vrei mai mult de atat ?




"Singur , intr-o lume de nebuni..."
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 07-07-2015, 16:30:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa ma fac inteles ca vad ca voi chiar nu aveti treaba cu ce spun eu si ce incerc sa va explic:

Nu am modificat nimic din ce am postat acolo, nu am editat nimic, am scos doar esentialul din consola in acel interval de 2-7 minute.

Iar al doilea lucru care va fac sa intelegeti, ce am extras la motivul reclamatie este copiat din: https://forum.wow-freakz.com/Regulament-war7-update-martie-2014-t182472.html

Ceea ce ma face sa inteleg ca voi habar nu aveti pe ce planeta traiti si ce reguli aveti mentionate in regulamentul de pe forum.


Scurt si la obiect, pe modul war3ft simplu , nu poti ajunge acolo nici cu undead nici cu human. Asta vreau sa va fac sa intelegeti.

Si al 3'lea lucru, daca spuneti ca am voie pe anumite harti, de ce nu sunt mentionate nicaieri ? Le stiu doar adminii si jucatori nu? E corect nu ?

sorinsorin57, daca m-ai cunoaste si ai stii cine sunt , ai stii ca eu cam pe la atatea posturi bat pe forum... Cand eu participam la piramida lui Koltzu tu nici macar nu stiai ce e acela spam zone sau unde este localizat pe harta forumului.

Cand jucam eu acest joc imputit si faceam concurenta cu GM Setemotion pe -rep nu cunosteai bine forumul. Asa ca te rog frumos, nu incerca sa ma iei peste picior ca stiu foarte bine cum merg lucrurile pe aceasta comunitate. Nu sufar de vreo importanta majora dar pur si simplu ma calci pe nervi. Incerc sa'ti explic ceea ce tu nu vezi sau nu vrei sa vezi.


Si ca sa nu facem un roman din asta, General , te rog inchide acest topic , vad ca n-am cu cine ma intelege. Ei o vad pe a lor si eu pe a mea. Multumesc





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sorinsorin57

[I did not hit her !]



Status: Offline
(since 15-08-2022 19:39)
Joined: 29 Jun 2013
Posts: 5153, Topics: 395
Location: Prima la stanga.

Reputation: 1088.6
Votes: 354

       
Post Posted: 07-07-2015, 16:45:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu undead cu levitation de nivel 3 nu poti ajunge?

In fine..
Quote:
Nu sufar de vreo importanta majora

Citeste inca o data ce ai scris,insa doar de la "Cand jucam acest joc". Vedem cine ce nu vrea sa vada.
Quote:
Cand jucam eu acest joc imputit si faceam concurenta cu GM Setemotion pe -rep nu cunosteai bine forumul.

1: Nu imi pasa ce ai facut tu,ce faci sau ce o sa faci in continuare.
2: Eu tot nu vad unde ai tu 22k posts si 1k topics.
Ai un cont din 2010 si abia ai facut 5k posts.

Ai facut de mult un roman din asta,stai calm.



"Esti folosit de societate, nu uita, lumea uita
Te-arunca la gunoi si-apoi te scuipa"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ups!

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 24-04-2020 18:46)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 11012, Topics: 1416
Location: war7.freakz.ro

Reputation: 240.5
Votes: 6120

 
Post Posted: 07-07-2015, 17:16:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va ajunge, daca se mai prinde din admini in locuri unde playeri primesc slay se va sanctiona!

Rezolvat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TheGeneral, 07 July 2015 15:16



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 06-07-2024, 05:24:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x