User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Reclamatie catre adminul red

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message626
K Z Y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 12:57)
Joined: 06 Aug 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 1

Post Posted: 06-08-2013, 14:32:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare.In primul rand dati-mi voie sa ma prezint,ma numesc Cazimir,am 34 ani,sunt medic veterinar si joc cs din 2001.Am inceput sa joc pe acest server de foarte putin timp,cam de maxim 2 saptamani.Am jucat pe mai multe servere,dar datorita faptului ca a inceput sa-mi mearga rau in ultimul timp(choke si loss crescator mare),am inceput sa caut un server de gun game cu un host cat mai bun.Am dat peste acest server de gun game,de care sunt multumit pana in prezent,imi merge foarte bine,dar astazi am intampinat o problema.Acum ca sa nu ma lungesc foarte tare,as dori sa intreb un moderator daca este permis ca atunci cand intru pe serverul de gun game,in urma salutului(sal),adminul prezent pe server(red) sa-mi zica:"hai du-te".Apoi discutia s-a lungit cu cateva fraze ce se pot vedea in logo-uri(in jurul orei 14.35).Dialogul este urmatorul:
K Z Y : salutare K Z Y : bine v-am regasit
red : hai dute
K Z Y : ? K Z Y : vb frumos
red : ce ai ma ti sa urcat fumu la cap ?
K Z Y : vb frumos caci estui admin
K Z Y : si eu vb frumos
red : pai i ce ti-am spus ?
red : am spus dute
K Z Y : eu am zis salutare
red : ai zis salutare si eu dute
K Z Y : iar tu mi-ai replicat "hai du-te"
red : da
K Z Y : cu ce am gresit?
red : e vb urat ?
K Z Y : normal
K Z Y : eu daca ti-as replica asa mi-ai da gag cel putin
red : am crezut ca pleci , si mai usor cu gura
K Z Y : atat timp cat vb frumos pe server si forum
K Z Y : nu treb sa-mi zici mai usor cu gura
red : gata joca nu suntem pe mess
K Z Y : noroc si spor la farg
K Z Y : gg
red : hai pa
K Z Y : vreau sa joc de aceea am intrat
K Z Y : pa
red : pai joca
K Z Y : pai lasa-ma sa joc
red : joaca si galagia
K Z Y : fara pa si altele
red : nu mai comenta degeaba
K Z Y : nu abuza de adminat
K Z Y : avem forum.
red : yfa reclamatie
K Z Y : am sa fac bineinteles K Z Y : deci ma lasi sa joc? red : ba taci sau iti dau gag juma de ora In final,sa inteleg ca unii admini ce au acest drept de a admina uita sa se mai controloze fata de jucatori si in plus,noi ca playeri sau jucatori tind sa cred ca,nu avem dreptul sa le zicem absolut nimic,nici o intrebare pe care i-ar putea deranja cu toate ca el ma jigneste spunandu-mi "hai pa" ca pe maidan dpmdv.Nu-l cunosc,nu ma cunoaste,dar exista bun simt din partea fiecaruia si o anumita limita de discretie care treb pastrata intre jucatori si admini atat timp cat un juctaor vb frumos pe server,iar adminul RED,raspunde ironic,la misto "hai pa".Cu respect,Cazimir(K Z Y).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bebyto

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2013 13:39)
Joined: 27 Dec 2008
Posts: 91, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 127
Votes: 5

Post Posted: 06-08-2013, 14:35:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HAI DUTE , dc e vb urat inseamna ca iti lipseste ceva la cap , si nu mai plange ca o fetita ca nu ti sa vb urat
PARACIOASA MICA SI DEGEABA )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marijuanasb

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 16:41)
Joined: 06 Jun 2013
Posts: 139, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 91.2
Votes: 2

Post Posted: 06-08-2013, 14:40:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A fost o neintelegere de afirmatii,faci circ prea mare pt ce a fost,putea sa se rezolve si fara reclamtie!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CataCata00

[Freaked Out!]



Status: Offline
(since 22-11-2018 06:47)
Joined: 24 Jun 2013
Posts: 468, Topics: 14
Location: Brasov

Reputation: 149.4
Votes: 8

   
Post Posted: 06-08-2013, 14:43:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai un model de urmat - e asa greu sa va uitati?

Si din cate vad eu nu te-a injurat sau te-a jignit ... din cate stiu acele vorbe nu sunt injuraturi sau jigniri


Every saint has a past and every sinner has a future


Last edited by CataCata00 on 06-08-2013, 14:48:58; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
veek

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 10-07-2018 19:16)
Joined: 14 Apr 2013
Posts: 3028, Topics: 71
Location: Romania

Reputation: 463.5
Votes: 39

Post Posted: 06-08-2013, 14:44:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

red, discutia care ai avut-o cu KZY putea decurge mult mai bine. Mi se pare normal sa faca reclamatie atunci cand il iei peste picior iar el ti-a vorbit frumos. El a gresit ca a continuat sa bage paie pe foc. Tu de obicei,red, esti politicos si vorbesti frumos. Presupun ca erai nervos in momentul acela ori KZY a bagat de la el? Acolo in discutie nu e red pe care am avut eu ocazia sa il cunosc. Nu mai fi atat de plin de tine ca nu ai nimic de castigat. Fii politicos ca asa e frumos, chit ca e posibil sa te arati slab esti de fapt un om cu spatele drept.
Si KZY, ai exagerat un pic cu reclamatia. Amandoi sunteti oameni maturi trecuti cu mult de adolescenta, intelegeti-va. -


În viațã nu conteazã unde te afli, ci pe cine ai alãturi.
Pagina de fb a war-urilor
Canal youtube freakz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bebyto

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2013 13:39)
Joined: 27 Dec 2008
Posts: 91, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 127
Votes: 5

Post Posted: 06-08-2013, 14:51:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma el intrase in joc cu o mapa inainte si nu a spus nik , dupa ce sa terminat mapa il zice lu ala care a castigat ca e F SLAB , incepe mapa urmatoare si zice salutare si eu ii spun hai dute , am crezut ca iese dc era intrat omu cu o mapa inainte si nu a spus nimic decat la sfarsit si ce jignire e asta cu HAI DUTE ? Dar astea sunt imbarligaturi el tot cauta sa ma provoace poate credea omu ca il injur pe chat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CataCata00

[Freaked Out!]



Status: Offline
(since 22-11-2018 06:47)
Joined: 24 Jun 2013
Posts: 468, Topics: 14
Location: Brasov

Reputation: 149.4
Votes: 8

   
Post Posted: 06-08-2013, 14:58:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
O reclamatie trebuie sa contina:
- Un titlu adecvat
- Numele tau
- Numele adminului reclamat
- Harta, ora si data faptei reclamate
- Motivul / Regula incalcata
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola

In caz contrar, ea nu se va lua in considerare si va fi inchisa.


Eu zic sa nu va obositi sa o mai luati in considerare pana nu e facuta dupa model -. Parerea mea .. acum voi decideti


Every saint has a past and every sinner has a future
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 06-08-2013, 15:13:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cred ca a fost o neintelegere 100%,
KZY ca sa rezolvam problema da-mi si mie un mesaj cu nick si pass.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marele.trantor

[Trantorul]



Status: Offline
(since 03-11-2017 17:41)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 2195, Topics: 25
Location: cluj napoca

Reputation: 235.5
Votes: 33

 
Post Posted: 06-08-2013, 19:21:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma umfla rasul! -
Da-i la nea Pamf pm cu nick si pass! De un trial nu incerci? -


am ceva cu Busu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by marele.trantor, 06 August 2013 17:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 10-06-2024, 01:46:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password