User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie om incapabil(neimportant,va fi sters in curand)

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message465
SpeedKilll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2016 14:18)
Joined: 13 Nov 2012
Posts: 181, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 33.6
Votes: 12

Post Posted: 30-08-2015, 01:35:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand degeaba o sa spuneti ca sa folosesc un limbaj frumos si model de reclamatie etc pentru ca de la un gag oricum nu se tragea adminul la raspundere,asa mai bine scriu eu ce vreau sa ma aflu in treaba pana o sa stearga subiectul mai marii forumului.
http://imgur.com/RZhTyr0
Sa dai ban la ora 2:30 dimineata(la 4 playeri pe sv) pentru retry la gag ,deci e mortal omu' ,stie cum sa aduca playeri pe server.
Am dat retry ca sa il intreb de ce eu pentru cuvantul 'fwt'(cuvant folosit indirect intr-o discutie cu alt player deci nu l-am jignit) iau gag si ala ca ma injura de mama e bine mersi.
Da,e doar un gag si un ban care trece pana maine;nici ''mandria'' nu mi-a fost ranita de asta doar ca vroiam sa va intreb:daca astia mari nu respectati regulile,atunci va asteptati de la un Bloodguard sau un Champion sa le respecte?
http://imgur.com/sk8oWZf
Nu ma astept la mai nimic din reclamatia asta,cu exceptia catorva 'urari de bine' si banuri eventual.
Acum sa inceapa comentariile cu ''frustratule'' , ''suparatule'' si ironiile .
Ps: sper ca puteti vedea in poze numele adminului in cauza,macar atat .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
arkan1980

[Freakz * Ark@n]



Status: Offline
(since 17-05-2019 12:26)
Joined: 12 Mar 2012
Posts: 1501, Topics: 91
Location: B/\N/\T

Reputation: 565.2
Votes: 57

     
Post Posted: 30-08-2015, 02:09:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu te-am banat 120 de minute datorita faptului ca ai dat retry dupa gag.
La fel am procedat si cu [WS RIP]COLD KILLA dupa ce mi-a predat pozele.
Indiferent cine ar fi si la ce ora din zi sau din noapte, atata timp cat nu respectati regulamentul acestui server/forum, o sa fiti pedepsiti. E foarte simplu.

Dovada :

Spoiler:



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by arkan1980, 30 August 2015 00:09



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 28-09-2024, 23:41:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x