User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Reclamatie partizanu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message415
hun7er

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2012 11:02)
Joined: 12 Mar 2012
Posts: 5, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 03-04-2012, 18:07:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: partizanu
Numele adminului: -Sid- Darky
Data / Ora: 03.04.2012 18:43
Regula: nu faceam nimic ma jucam si m-am trezit cu un mesaj jignitor la adresa mea si nu este prima oara cand acest admin m-a insultat , a mai facut-o in perioada cand avea numele Mix(ep) . rog insistent a se lua masuri!
Dovada: http://www.girlshare.ro/3604338.1

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 03-04-2012, 18:17:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buey frate tu mai ai si tupeu sa faci reclamatie - dupa ce injuri ca spartul ca este X codat si nu te pui macar sa faci demo si sa-i iei ip.
Credema ca am ajuns si eu la punctul in care nu mai suport copii de acest gen.
Nimeni nu sufera asa ceva,sa injure unu ca spartul cand are si slot si nu face nimic,dar imi face mie reclamatie.
M-ai spart cu reclamatia ta,crezi ca eu sunt robot sa am grija de toti "suferinzii" dandule gag/ban/***(codati) + ca injurati acolo ca needucatii si ca sa nu lipseasca o infloritura un epitet - zici si tu acolo ceva de gen "mai dute-n **".
BuGhy este un amic si juca cs de la mine de acasa,dar cand am vazut ca tu si ceilalti spargeati injuriile,nu mai suportam stiind ca esti cum esti.
Acum cine are dreptate eu sau tu,ca esti slot si injuri de spargi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
2nd Kira

[God Of The New World]



Status: Offline
(since 06-02-2015 13:59)
Joined: 04 Jun 2011
Posts: 1322, Topics: 46
Location: Away From Keyboard

Reputation: 183.9
Votes: 15

   
Post Posted: 03-04-2012, 18:26:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nightmare,tu aveai datoria sa ii dai gag lui bughi,acesta la jignit pe partizanu prin urmare,datoria ta era sa ii dai gag.
Partizanu,tu puteai pur si simplu sa te abtii in loc sa zici ce ai zis,invata sa te controlezi,ca stiu cum faci,cum urli pe say ca X e codat si alte chestii.
Oricum,nightmare,next time ai un avertisment si daca il mai vezi pe partizanu ca urla pe say ca X are cod sau mai injura,ai permisiunea mea sa ii dai ban cat crezi tu ca e nevoie.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 2nd Kira, 03 April 2012 16:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 15-06-2024, 23:23:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x