User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatii by game.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message906
Cosmin....

[THE EXORCIST]



Status: Offline
(since 06-02-2016 13:23)
Joined: 31 Oct 2014
Posts: 355, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -173
Votes: 13

   
Post Posted: 26-02-2015, 20:03:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu bagati in seama, puteti sa imi dati avertisment, dar nu cred ca o sa i se intample nimic, deci NU ARE ROST, hai mescreed, fii fericit





Last edited by Cosmin.... on 26-02-2015, 20:15:03; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MescreeD!!!

[Talent Natural!]



Status: Offline
(since 04-10-2017 21:42)
Joined: 18 Feb 2014
Posts: 271, Topics: 15
Location: ----

Reputation: 131.5
Votes: 4

     
Post Posted: 26-02-2015, 20:16:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AMG wrote:

Nick-ul celui reclamat:
IP acestuia:
Motiv:
Dovada (ss / demo):
*Respectati modelul altfel reclamatiile nu va vor fi bagate in seama!
*Nu deschideti mai multe topicuri de dragul +1 daca precedentul nu este inchis!
*Pt. aflarea IP-ului folositi comanda amx_showip sau amx_last (când player-ul s-a deconectat)!
*NU se face cerere pt. gag/slap/slay/kick !!!

Tu chiar nu intelegi ce zice domnu` AMG??.

P.S: Bai daca el isi permite sa isi dea ban pe contu propriu nu trebuie sa te bagi tu el poate sa isi dea gag/ban/kick/slay oricand vrea fara sa iti explice tie.
Si iara faci reclamatie pentru o amarata gluma nu?

Posturi unite automat, 26-02-2015, 20:15:11

http://i.imgur.com/zSPm3St.png iar aici se vede cum tu il calci pe nervi si ZICI ca sa iti dea SLAY pt ca ai baricada, inloc sa ii fi spus frumos ca NU E baricada tu te iei in clanta cu el.
http://i.imgur.com/PEki91N.png in asta nu inteleg de ce ai pusoo ca e doar o gluma intre tine si allecs.
http://i.imgur.com/CjGrg5Z.png aici se vede ca esti un pripas si nu intelegi NIMIC.

P.S: Nu stii sa abordezi macar o gluma ,iar tu o iei in parere de rau.

Posturi unite automat, 26-02-2015, 20:16:23

Cosmin.... wrote:
Nu bagati in seama, puteti sa imi dati avertisment, dar nu cred ca o sa i se intample nimic, deci NU ARE ROST, hai mescreed, fii fericit



deci acum se vede ca ai facut aceea reclamatie doar pt +1


#Nebun#De#Legat
Cãsuþã vocalã: MescreeD
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tony^E

[-1-LieuTenanT-]



Status: Offline
(since 07-02-2016 20:48)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 952, Topics: 29
Location: Braila

Reputation: 214.5
Votes: 11

 
Post Posted: 26-02-2015, 20:16:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma simt obligat sa dau exemplu....
1.
Nume: f0cus^w0w
Ip: - (nu am acces)
Motiv: comportament neexemplar, face misto de mine
Dovada: http://i.imgur.com/CjGrg5Z.png

2.
Nume: f0cus^w0w
Ip: - (nu am acces)
Motiv: inducere in eroare privind regulamentul serverului, laserul se putea sparge cu click normal.
Dovada: http://i.imgur.com/zSPm3St.png

3.
Nume: f0cus^w0w
Ip: - (nu am acces)
Motiv: suspect de wall, l-a luat pe 1lt.Chris imediat ce a iesit dupa perete
Dovada: http://www73.zippyshare.com/v/tD5aWkIr/file.html

Pentru ultima poza nu vreau sa te bag in seamna pentru limbajul neadecvat folosit.
Asa trebuie sa arate toate topicurile cu reclamatii ale jucatorilor, nu numai al tau. Frumos ordonate, numerotate, fara cuvinte/povesti inutile.

INCERCATI SA NU MAI FOLOSITI EDIT-UL. NU STA NIMENI SA RECITEASCA TOPICURILE CA SA VADA DACA VOI ATI MODIFICAT CEVA IN TEXT SAU NU.
VREI SA DAI EDIT? SCRII PUR SI SIMPLU "EDIT: textul ce vrei sa-l adaugi" LA FINALUL A CEEA CE DEJA AI POSTAT.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KunterOverKiller

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2015 16:11)
Joined: 10 Feb 2015
Posts: 54, Topics: 1
Location: Bacau

Reputation: 38
Votes: 2

 
Post Posted: 26-02-2015, 20:24:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Ban dat aiurea, asta e deja de remove...Bine, nu sunt fondator, dar asa cred eu, ma scuzati daca nu e asa. "

Nu am nici o treaba cu nimeni in aceasta conversatie.

Prietene tu nici nu iti meriti un pic de respect de la un admin, si nu cred ca ti sa vorbit asa din cauza ca ia venit lui focus in cap sa glumesaca sau sa te jigneasca cum zici tu eu pe focus nu l-am vazut sa isi bata joc de jucatorii cum iti bati tu, nu e nevoie de dovezi, daca am avea cu toti curajul sa spunem cum te comporti tu si cum nu ai merita sa joci pe serveru asta din cauza suferintei pe care o ai, ca chiar o ai cand omul face o gluma tu gata esti marele owner, focus nu ar merita remove pentru ata deoarece toti stim cum esti tu pe server decat sa scoata un admin nevinovat si de treaba mai bine baneaza un jucator care stie sa fie inganfat si at.

Eu mi-am dat ca parerea ca un jucator simplu, nu am postat sa lingusesc sau ce o sa zici tu game.

o simpla parere.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkcrit

[Ãla cu ºahu']



Status: Offline
(since 23-07-2020 16:33)
Joined: 22 Oct 2012
Posts: 1643, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 588.6
Votes: 27

Post Posted: 26-02-2015, 20:38:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Focus nu o sa ia nici un remove, e baiat foarte bun, isi vede de treaba lui. Game, prin comportamentul tau reusesti sa exasperezi (fara nici o exagerare) pe oricine. Eu sa zicem ca am o anumita retinere in a bana, dar nu vreau sa ajung sa-mi calc pe convingerea asta. Postul asta este facut absolut degeaba, deci efectiv pentru +1. In ritmul asta vei incasa o sanctiune mare de la cineva. Nu inteleg absolut deloc aerele astea de superioritate si ca asa esti tu "a dq". Se poate ajunge usor la metoda sa fii banat pana te plictisesti sa stai pe bara si te dai pe brazda. Cam atat am avut de spus, poate acum, a n-spea oara, intelegi ceva din tot ce incerc sa-ti zic, caci dintre toti, sunt unul care mereu am folosit calmul in fiecare situatie.

Cãsuța vocalã: DarkCrit
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
God | floc3@

[Casuta vocalã Floc3a]



Status: Offline
(since 12-08-2019 23:19)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 4777, Topics: 63
Location: Braila

Reputation: 18.6
Votes: 102

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  centerimghttp://i.imgur.com/wrUluJR.gif/img/center 
Post Posted: 26-02-2015, 21:11:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Game tu crezi ca eu am vorbit la pereti .
Admini aveti voie sa dati ban lui Game 1440 ca primul ban la a doua reclamatiee deschisa aiurea se mareste banul 2880.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by God | floc3@, 26 February 2015 19:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 16:13:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x