User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclmatie blackill

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1134
Shon;x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2012 19:09)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 188, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: -10.8
Votes: 7

Post Posted: 29-10-2011, 23:33:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nick:shon;x
mapa:de_assault_hotel
ora:23:58
motivul:m-a injurat ca i-am dat slap .Dovada:

FzVerdinzQ killed DarK with awp
ADMIN Shon;x: slap BlackKill with 0 damage
*DEAD* Shon;x : ma

*DEAD* Shon;x : ai ostatici

BlackKill : iar esti tam? (tam vine de la tampit_
apoi eu am zis:
*DEAD* Shon;x : gura!`
apoi el a zis:

FzVerdinzQ (RADIO): Hostage has been rescued.
BlackKill : gura ii zici la maicata
You have gagged "BlackKill" (say / say_team / voicecomm) !
PTB: Round ended, checking teams.
SiN iNFO -> Round: 14 Current Map: cs_assault_hoteel

Shon;x : gg team
La inceput tot comenta si m-a luat unu si am zis norocu trage la ce-i p... am zis p.. nu prosti,iar el probabil s-a considerat,nu stiu dar cert e ca daca l-a deranjat sau a crezut ca am zis de el imi spunea.Ii explicam si nu se ajungea aici.
sa va arat ce am zis :

(SiNNERS) Shon;x : noroc ca stii tu vb noroku trage doar la ce-i p..
si el a mai zis ceva:
(SiNNERS) BlackKill : du-te-n m..

Acum totul depinde de voi,eu v-am zis ce s-a intamplat un owner sau ... sa verifice datele:mapa,ora sa vada si v-am zis nu intru sa fiu injurat!Ms bft!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Lucas

[Blue Magic]



Status: Offline
(since 18-08-2015 18:51)
Joined: 10 Jul 2010
Posts: 1950, Topics: 51
Location: Pe scaun

Reputation: 152.2
Votes: 41

Post Posted: 30-10-2011, 00:48:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shon :
1. Nu trebuia sa ii dai slap si gag , e si el admin .
2. Nu instiga pe nimeni la cearta cu vb de genul asta , tu ca admin nu tre sa te crezi superior celorlalti , sa vb cum vrei pe sv , ca nu esti owner .

Blackkill nu trebuia sa injuri .

Asteptati decizia unui owner .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
;

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2012 14:07)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 239, Topics: 12
Location: nicaieri..dar..peste tot

Reputation: 82.6
Votes: 5

   
Post Posted: 30-10-2011, 01:29:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai fratzilor..nush ce se intampla ..dar..mai ..inou,va tot certatzi intre voi ,in loc sa va intelegeti. oare sa fie invidie...sau...UNII kiar se cred ZMEI dak au admin. incercatzi sa nu va mai certatica sincer ...NU VAD ROSTU
P.S. eram si eu on cand sa intamplat faza



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
lOl ^_*

[123]



Status: Offline
(since 06-12-2021 09:45)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 19872, Topics: 704
Location: Romania

Reputation: 224
Votes: 1772

   
Post Posted: 30-10-2011, 01:58:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shon ti-am explicat si pe server ceva, sper ca ti-a ramas ceva in cap.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
the undertaker

[Maniac]



Status: Offline
(since 06-03-2014 03:25)
Joined: 26 Mar 2010
Posts: 1352, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 26.1
Votes: 7

Post Posted: 30-10-2011, 02:06:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shon prea o cauti, poate era si omu nervos, nu va inteleg ce va tot agitati aiurea....mai sunteti si amandoi admini..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackKill

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-10-2015 11:48)
Joined: 23 Mar 2011
Posts: 2262, Topics: 18
Location: SiN Staff

Reputation: 258.5
Votes: 8

Post Posted: 30-10-2011, 08:53:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, eram un pic nervos...dar nu e asta o problema mare . El tot timpu se agata si vorbeste ironic si se crede "superior" si "tare", vorbeste cum ii vine. Cu mine de ce vorbeste urat? eu nu am inceput sa-i spun lucruri urate si tot el imi spune gura, atunci recunosc i-am spus du-te-n m... , macar sa respecte si el un pic. Am mai vazut ca si cu unii playeri mai vorbeste asa nu dau exemplu doar atat zic...se crede mai sus decat oricine ca are admin, mai ameninta si el ca da gag... Iar mai este o problema " iar esti tam? (tam vine de la tampit_ " , la acest lucru vreau neaparat un owner sa se uite in log daca am spus asa, am spun iar esti tam nu am spus tÂmpit, i-am explicat si lui pe amx_chat ca nu era tâmpit, dar asta e, cum spuneam si acolo tam e ca si cum asi spune tam tam, nu tâm... Shon, tu nu mi-ai placut de mult...ai avut foarte multe nume pe servele astea, pe langa nume si probleme si injurai mult, te comportai urat, daca tin bine minte ai si primit ban pentru limbaj( asta spun multe, stiu ti-a respins o data cererea slot pe numele lui sorata BaDGirL;x, ceva de genu.), nu cred ca pe numele asta, oricum te-am lasat in pace si nu m-am bagat prea mult in seama cu tine. Dar, Shon cand dai gag sau ceva citeste contextul si apoi da... si nu numai, tu ma enervezi cand dai y@ BlackKill ...( si asta se vede in log, cand a dat cele mai multe voturi asa eram pe ww, dar mai sunt dar nu le mai tin minte). Decat sa te certi cu mine nu mai vorbi cu mine, eu nu te bag in seama. Acum sa vedem ce se v-a hotara.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Madi

[Schwarze Katze]



Status: Offline
(since 15-01-2019 09:35)
Joined: 14 Jun 2010
Posts: 2191, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 473.9
Votes: 104

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-10-2011, 09:58:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shon nu merita admin de la bun început.
Vã lãsați mereu purtați de ideea „Da, are ore” Ați uitat câte probleme a cauzat acest Shon?!



No Santa, they’re not gifts, they’re jifts.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shon;x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2012 19:09)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 188, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: -10.8
Votes: 7

Post Posted: 30-10-2011, 16:10:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cate probleme am cauzat?
Am fost lin pe sv si +mi-am facut treaba asta e parerea ta ,dar ai verificat mapa si ora sa vezi ce s-a intamplat ,da e mai usor asa gata shon e devina;) ok eu sunt devina.Admini sa judece desi stiu ce se v-a int.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Madi

[Schwarze Katze]



Status: Offline
(since 15-01-2019 09:35)
Joined: 14 Jun 2010
Posts: 2191, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 473.9
Votes: 104

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-10-2011, 18:01:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shon;x wrote:
Cate probleme am cauzat?
Am fost lin pe sv si +mi-am facut treaba asta e parerea ta ,dar ai verificat mapa si ora sa vezi ce s-a intamplat ,da e mai usor asa gata shon e devina;) ok eu sunt devina.Admini sa judece desi stiu ce se v-a int.

Ok, kid, don't get penis-y. (Expresie din Family Guy, mi-a plãcut foarte mult)
Știu prea bine cine e Shon, ok? Nu-s admin pe server de ieri, iar tu n-ai jucat numai cu nickul acutal. Încearcã sã nu mã faci sã caut în „arhivã” sã fac cunoscutã tuturor adevãrata ta personalitate. Nu, nu ai fost liniștit, niciodatã nu ești. Ai avut conflicte cu majoritatea adminilor de pe sin, și cu ownerii chiar, doar din cauza faptul cã nu știi sã-ți ții „gura”.

Așa cã nu-mi spune mie cã tu ești liniștit și cã nu suferi cã ai admin pe serverul ãsta, cã nu te cred.



No Santa, they’re not gifts, they’re jifts.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 30-10-2011, 18:19:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shon;x - 1 warn
BlackKill - 1 warn

ps: sper sa nu se mai repete...
case closed


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Closed, 30 October 2011 16:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-06-2024, 17:20:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x