User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Unban botik
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints
Author Message2608
botik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2016 19:11)
Joined: 12 Sep 2015
Posts: 26, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: -0.7
Votes: 1

 
Post Posted: 04-02-2016, 20:13:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): botik
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 4/2/2016 ora 20:00
Harta (pe care s-a produs incidentul): de_inferno
Admini online (care erau pe server in acel moment): a1m
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie):
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): habar n-am.
Ip-ul: 92.87.214.224 SteamID: STEAM_0:0:61664983

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nustiujuca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2017 20:08)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 64, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 14.8
Votes: 7

Post Posted: 04-02-2016, 20:26:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://www.girlshare.ro/3489223652.2

Este aici demo-ul cand ai scos wall ul din meniu -

Probabil nu toata lumea stie ca in ziua de astazi hack ul este pe masura anului 2016 si atunci cand un admin sta spectator pe tine, hack-ul te avertizeaza iar tu instant intri in meniu si-l dezactivezi....exact cum se vede in demo.Stiu pentru ca am incercat si incerc toate hack-urile de cs, doar astfel pot sti la ce sa ma astept si cum se comporta aceste hack-uri ( ce le folosesc pe servere din afara tarii pentru cateva minute ).

Ideea este ca nu sunt tocmai persoana potrivita pe care sa o poti pacali botic.Wall ul era acolo pentru ca am jucat contra ta si nu stii sa l folosesti discret...te uiti prin pereti si iesi pe iei cum ai iesit si pe mine de 5 ori fara sa apuc sa fac nimic, apoi a urmat demo-ul in care am inregistrat cum ai dezacticat wall ul si binteinteles ban ul.

Poate totusi ai noroc si ti-l scoate cineva de la conducerea serverului, dar eu imi voi rezerva dreptul de a te bana ori de cate ori consider ca incalci regulile acestui joc.

Stima !

n.s.j.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
A1m

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2016 01:17)
Joined: 30 Nov 2013
Posts: 57, Topics: 14
Location: Romania, Zalau

Reputation: 74.9
Votes: 2

Post Posted: 04-02-2016, 20:29:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu eu am dat banul.
Si corectez , mai era adminul " Nustiujuca" , intreaba-l pe el -


..I'm Not Driving Fast, I'm Just Flying Low..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Activ.

[MasterChef.]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:33)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 25249, Topics: 541
Location: London

Reputation: 2603.4
Votes: 1007

     
Post Posted: 04-02-2016, 20:34:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu daca poti dovedi ca avea din ala sau nu,ai facut demo 3 secunde,n`am inteles nimic din el..
Cred ca puteai sa`i faci poze in timp cat jucai si nu trebuia sa te uiti pe el..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ReBoRn21

[The Only One]



Status: Offline
(since 23-09-2018 06:00)
Joined: 28 Nov 2015
Posts: 1512, Topics: 30
Location: Londra

Reputation: 8
Votes: 30

Post Posted: 04-02-2016, 20:36:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma trimite pe simpatie.ro



Casuta vocala: Andres , Reborn
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
S.P.I.R.[NoTeam]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2016 17:50)
Joined: 23 Jan 2016
Posts: 12, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 2.4

Post Posted: 04-02-2016, 20:37:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Curat,nici urma de wall,pe botik il stiu de ani de zile,am jucat cu el ani de zile pe un server,nu foloseste el coduri,este curat.

reborn,cand te trimite pe simpatie vezi ca mai e acolo jos un buton de download -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
P O R C .

[Owner.]



Status: Offline
(since 05-04-2018 21:14)
Joined: 11 Dec 2014
Posts: 749, Topics: 25
Location: Ardeal

Reputation: 41.5
Votes: 54

 
Post Posted: 04-02-2016, 20:43:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vreau sa te contrazic ''nustiujuca'', dar nu cred ca putea sa ne duca de nas pe toti. Sa luam in considerare si punctul tau de vedere,dar cum putem noi deduce din acel demo ca a dezactivat wall-ul? Poti veni cu ceva mai concludent sa sustina ceea ce ai zis?

Nu te coborî la nivelul meu, cã sincer s-ar putea sã-ți placã !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nustiujuca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2017 20:08)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 64, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 14.8
Votes: 7

Post Posted: 04-02-2016, 20:47:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

un sfat va dau...fortati putin google, chiar si in ideea de a lua un mic programel contaminat pe care l inlaturati dupa cu anti virusul....downloadati putin ultimele hack uri...sa vedeti cum va anunta instant ca adminul este pe tine.Eu am postat demo cum el isi dezactiveaza hack ul ..uitati-va la tinta de robot......miscarile alea de robot acolo dezactiva...deci ...aaaa si apropo hahaha.. amx_ss nu mai e valabila la aceste hack uri...face copii perfecte programul si dai pozele fara wall...este la urma urmei un hack de nota 100 nu 10 - ...

Dati i omului Unban ...pacat...n o sa invatati nimic niciodata..dati-va interesul...

Uite alt demo ..in care foloseste acelasi hack ...se observa mai subliniat cum dezactiveaza ?
http://www.girlshare.ro/3489223716

app...l am banat si pe asta..nu mi multumi activ.

Stima !

n.s.j

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Activ.

[MasterChef.]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:33)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 25249, Topics: 541
Location: London

Reputation: 2603.4
Votes: 1007

     
Post Posted: 04-02-2016, 20:54:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dar nu trebuie sa`ti multumesc ca dai un ban unui codat,sau imi faci mie un favor,eu am incredere in tine,dar nu poti da un ban doar pe spusele tale ca a dezactivat nu stiu ce program,e cam aiurea.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
P O R C .

[Owner.]



Status: Offline
(since 05-04-2018 21:14)
Joined: 11 Dec 2014
Posts: 749, Topics: 25
Location: Ardeal

Reputation: 41.5
Votes: 54

 
Post Posted: 04-02-2016, 20:57:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ceea ce vrea el sa sustina e mai evident la botik, cand zice ca dezactiveaza wall-ul, are o miscare stanga-dreapta neobisnuita a tintei. Nu am fost curios niciodata sa stiu cum functioneaza un cod, poate din cauza asta nu sunt nici la curent cu noile aparitii. Mai asteptam si alte pareri.

Nu te coborî la nivelul meu, cã sincer s-ar putea sã-ți placã !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nustiujuca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2017 20:08)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 64, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 14.8
Votes: 7

Post Posted: 04-02-2016, 21:01:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pana sa intru pe astfel de playeri sa dau record ...specific ca sunt niste adevarati ZEI ai cs ului ..si brusc..se pun in cur ...trag aiurea..sar...se invart...pentru ca asta cere programul sa dezactivezi si sa dai la minim wall ul ..sau sa l scoti deloc..depinde ce setari ai la hack...
SUBLINIEZ ! Pana sa intru pe ei ...oamenii dadeau blana ..cap cap ...pereti toate alea...CUM M AM PUS SPEC PE EI ...pute-ti observa ca deja nu mai stiu ce se intampla..stiu ca urmeaza SS ul si se agita sa dezactiveze mai repede..nu e tocmai buton ON OFF la acele hack uri..e mai complicat da l scoti in 20 secunde...

Da-ti fratilor unban ..asta e...nu ma deranjeaza...dar ma simt inutil cu toata experienta mea pentru ca nu prea stie nimeni despre ce vorbesc -, incercati noile hack uri 2015-2016 ale cs ului..sunt MARFA ! stiu ce fac toate...dar ...incercati le pe ..SUA ..GB ...sau alte tari - ..SPOR !

Posturi unite automat, 04-02-2016, 21:01:44

P O R C . wrote:
Ceea ce vrea el sa sustina e mai evident la botik, cand zice ca dezactiveaza wall-ul, are o miscare stanga-dreapta neobisnuita a tintei. Nu am fost curios niciodata sa stiu cum functioneaza un cod, poate din cauza asta nu sunt nici la curent cu noile aparitii. Mai asteptam si alte pareri.



Fratiwer ! nu mai postez nici un comentariu...atat iti spun...NU ESTI LA CURENT cu ceea ce folosesc hack erii in ultima vreme..nu stii cu ce se mananca, esti un jucator CORECT si nu te-a interesat.Dar ca sa stii inamicu...sa i stii miscarile..trebuie sa fii in echipa lui mai intai ..ma intelegi ?-
Eu am fost, am fumat tot ce misca pe net si de aia stiu cum functioneaza tot, altfel n-as fi putut afla.Documenteaza- te si vei vedea ca hack urile sunt indetectabile in prezent...doar folosindu le cateva minute + experienta ta logica te poate ajuta sa iei decizia corecta.

Nu dai capuri dupa capuri si rupi toti peretii timp de 10 minute ..iar cand se pune adminu pe tine...te pui in cur intr un colt sau te invarti in cerc ...( faci pe prostu) cat dezactivezi codu ...apoi adminu se plictiseste si te lasa in pace ...iar il activeaza..iar te pui pe el...si iar se pune in cur si incepe cu MISCARI DE ROBOT ALE TINTEI unde defapt e sageata de la mouse ..da, aia alba care umbla in meniu si-i misca si lui tinta robot in joc -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gospodaru

[Experiment]



Status: Offline
(since 29-08-2017 08:47)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 8476, Topics: 135
Location: Bucuresti

Reputation: 52.1
Votes: 269

     
Post Posted: 04-02-2016, 21:10:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nustiujuca, trebuia sa folosesti comanda amx_ispect.
Acea comanda n-o mai sesiza hack-ul.
Din demo`ul pus de tine nu intelegem mai nimic.
Nu putem bana un jucator fara sa-i aducem dovezi clare, care sa demonstreze ca a jucat cu wall.
Tu poate ai dreptate dar vrem si dovada.

Data viitoare folositi comanda amx_ispect si nu banuieste nimeni ca tu esti spectator !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
botik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2016 19:11)
Joined: 12 Sep 2015
Posts: 26, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: -0.7
Votes: 1

 
Post Posted: 04-02-2016, 21:15:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nustiujuca, tu crezi ca toata lumea e ca tine? daca ar fi dupa capul tau ai bana tot serveru pe motiv de wall ! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Activ.

[MasterChef.]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:33)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 25249, Topics: 541
Location: London

Reputation: 2603.4
Votes: 1007

     
Post Posted: 04-02-2016, 21:16:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasam topicul deschis pentru cat mai multe pareri.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nustiujuca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2017 20:08)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 64, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 14.8
Votes: 7

Post Posted: 04-02-2016, 21:26:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu daca a-ti observat dar respectivul acuzat se pisa pe toti -.
Voi ma contraziceti pe mine in timp ce el se amuza, si tot ce are de comentat...este " ai da ban la tot srv dupa tine -) "" pe bune ? Daca te simti CURAT ? nu te agiti putin cand te baneaza careva ? macar asa...de...obraz ...el nu prea are nimic de comentat pt ca stie ca dovezi foarte evidente n o sa existe de pe urma lui...Traiasca Hack urile la 3 EU dp net -) asa i botik ? ai luat ala de 3 ca mine sau ala de 10 blana cu de toate ? -

Amx_inspect ? -) te rog sa ma ierti gospodare...hack urile care au ajuns sa coste si bani ...stiu deja toate comenzile nu crezi ? NU LE POTI PACALI!
Repete, am testa tot ce este, sunt super tari ( dar nu esti jucator cu ele ) dar nici o comanda care poate INSELA hack-ul nu merge ..cu atat mai putin amx_ss sau orice alte kkturi de genu.....

Eh, dar ce stiu eu ? Sunt un novice ...n am eu treaba cu astea..da-ti unban ..si cand va da unu de nu intelege ti absolut nimic pe harta...veti spune mereu : coa3 ce da ala, esti prost ? PRO Player !!! ...


Ma retrag de la alte comentarii...

Face-ti cum stiti de cuviinta, este o conducere a serverului totusi asa ca, stiu ei mai bine, de aceea detin acele ranguri.

Stima !
n.s.j.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Activ., 05 February 2016 12:51



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 27-04-2024, 20:24:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x