User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] o mica parere

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Ban Request
Author Message830
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 18-07-2014, 21:54:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma injurati ca este asa mare demo dar am vrut sa fie suficient pentru a va da cu parerea.

http://speedy.sh/5z4hc/krek.dem






Last edited by Your Angel on 23-07-2014, 20:01:17; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ScameR.

[WaRn|nG!]



Status: Offline
(since 17-06-2016 16:54)
Joined: 02 Mar 2014
Posts: 468, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 400.3
Votes: 18

Post Posted: 18-07-2014, 22:05:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O faza clara de wall am simtit-o pe pielea mea -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DomnulCoasa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2016 15:49)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 390, Topics: 39
Location: Jamaica

Reputation: 334
Votes: 8

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-07-2014, 17:29:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Chiar in urmatoarea runda cand iese pe usa acolo,este un jucator sus pe pod,suspectul are tinta cu mult in stanga lui,trage si totusi glontul se duce fix pe jucator prin perete.
2.Faza cu flash-ul,chiar nu stiu ce sa zic,inainte sa ia flash,i s-a vazut capul alauia,dar e ciudat cum el a dus tinta fix la el pe cap,la o asa distanta,fiind totul alb.Iti trebuie experienta si mouse ca sa faci asa ceva.
3.Cam pe la mijloc sau putin mai incolo,are arma aia cu luneta de la tero,b 4 6,ce e mai scumpa ca awp(nu stiu exact cum se numeste),iese iar pe usa,si culmea,se duce acolo in terasa aia micuta si se uita la perete timp de 2-3 secunde,asta ma duce cu gandul ca verifica(cu wall) daca vine cineva de sus,acum sa fim sinceri,cine ar face asa ceva in plin rush,cand stii ca toti vin prin spate,el totusi isi permite luxul sa se uite la perete.Ciudat.
4.Inca o faza este tot la rush,tot pe jos,cand il omoara prin cutie pe jucator.
5.Cand sta acolo pe stanca,si-l omoara pe day cu awp-ul,desi el iar are tinta mult mai departe.
Si mai sunt cateva faze in care m-i se pare ca verifica peretele.
Ma rog,asta am vazut,astea sunt parerile mele.
Sper ca am fost de ajutor.


"Don't gain the world and lose your soul,wisdom is better than silver and gold."
-Robert Nesta Marley
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 23-07-2014, 11:28:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am urmarit demo-ul si am ajuns la urmatoarele concluzii

1. Faza aia cu flashul e destul de ciudat,ori avea flash si a facut frag prin el,ori doar in demo a iesit flashul pentru ca ai fost spec,dar eu cred ca avea flash,deoarece mai pe la sfarsitul demo-ului deja lua flashurile de la coechipieri,cand si-a dat seama ca ii cineva spec si ii face demo,deja nu a mai jucat nimic

2. Fazele cand facea rush mid si mergea direct cu tinta pe jucator,facand prefire,mai la sfarsitul demo-ului deja nu mai facea prefire si nu mai iesea pe jucatori cum iesea la inceput,deoarece si-a dat seama ca-i filmat

3. Faza cand a facut rush cu awp-ul automat de la T si se uita in alta parte si dintr-o data i s-a dus arma pe cap lui Warning si i-a dat cap,acolo ii foarte ciudat

4. A jucat in majoritatea demo-ului cu awp-ul sau cu awp-uri automate de la ct si t

5. Se vede clar pe la sfarsitul demo-ului,cand a luat ak47 si a inceput sa trage dupa acei playeri,tinta ii cobora fortat in jos si ramane in aceeasi pozitie,de aia el a evitat sa joace cu arme gen ak47 si m4a1 si a jucat cu awp-uri.

6. Sunt fazele cand a facut frag cu ak47,nici macar nu punea tinta direct pe player si deja avea cap,mi se parea ca trage pe langa player si da cap.

Concluzie: Eu sunt de parere ca KREK,joaca cu wall la buton si in acest demo mi se pare ca are no-recoil,deoarece se vede clar cum ii face tinta la ak47.
De silent aim nu prea ma leg,deoarece doar cateva fraguri sunt facute cand trage pe langa player si ii da cap si aici poate sa intervina si diferenta de interp dintre cei 2 playeri,dar poate baiatul se joaca cu ceva cfg.

Deci opinia mea,privind strict acest demo este: wall la buton si no-recoil.

Se vede clar cum dintr-o data,i-a fugit skillul si nu mai iesea tragand cum a iesit la inceputul demo-ului,deoarece si-a dat seama ca Angel vrea sa-l faca vedeta in acest film -

Asteptati si alte pareri -



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Marmota

[Maniac]



Status: Offline
(since 26-02-2019 16:51)
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 1167, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 487.5
Votes: 18

Post Posted: 23-07-2014, 11:31:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

doar doua faze am vazut suspecte, cea in care omoara prin flash si cea cu warning.
prima as putea-o explica prin faptul ca el il vazuse pe ala inainte sa i-a flash si apoi poate a tras de tinta si l-a nimerit din bulan. a2a e mai suspecta pentru ca nu se auzea nimic, a tras direct un glont in cap.
eu zic ca sunt cam putine faze de wall pentru un demo atat de mare si pentru a bana jucatorul.
zic ca e curat in demo-ul acesta! -

edit: Danger mie nu mi se pare a fi aim, sau ceva de genul din ce zici tu acolo, adica stiu ca si mie mi se intampla sa trag, sa dau cap si tinta sa fie departe, nu stiu ce sa zic exact de fazele de genul, dar eu zic ca nu e cod.
p.s. parerea mea! -




" si marmota invelea ciocolata in staniol " -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 23-07-2014, 11:52:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De asta am zis si eu ca nu ma leg de silent-aim,deoarece poate sa intervina si diferenta de interpuri,deoarece un player sa aibe 0.1 si celalalt 0.01,tu tragi pe langa cap,dar ii dai cap.Asta ii un bug de la diferenta de interp-uri

Dar la faza cu tinta de la ak47,cand trage si ii ramane fortat in aceeasi pozitie,eu zic ca-i no recoil.

Poate gresesc,dar asta ii parerea mea,despre tinta,cand trage cu ak47


EDIT:

Uitati-va la demo-ul acesta,facut de sss pe harta fy_snow,jucatorului KREK
Demo-ul ii foarte scurt,nu are nimic in demo-ul facut de sss: http://forum.wow-freakz.com/view-post-4026272.html?#4026272

Dar puteti vedea,ca in demo-ul facut de sss,cand trage cu ak47,tinta se duce in sus si in demo-ul facut de Angel,tinta ii sta fortat in aceeasi pozitie

Deci puteti face comparatie intre aceste 2 demo-uri,sa vedeti diferenta dintre tinta de la ak47.
Eu zic ca are no recoil in demo-ul facut de Angel



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 23-07-2014, 20:00:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va multumesc pentru parerile voastre.

Topic inchis.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Your Angel, 23 July 2014 18:01



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Ban Request  


The time now is 28-04-2024, 05:52:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x