User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] pozele .. vreau unban
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2093
ametitul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2022 00:37)
Joined: 09 Dec 2009
Posts: 350, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 16.6
Votes: 10

Post Posted: 26-02-2012, 19:23:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : Ametitul
IP : il stie adminul .. ca de asta mi-a dat ban - sa il noteze undeva ..
Harta : de_tuscan
Ora : lnu mai tin minte
Motivul : nu am vrut sa ii dau id-ul si i-am spus ca am sa pun pozele pe forum
Adminul care a dat ban : b32kkamikaze
Serverul pe care ati luat ban : (gg

am si eu o intrebare voi dati admine pe coji de seminte? ca mereu se gaseste cand un destept care sa imi faca poze sau sa imi dea ban cand castig -
multumit??? sau vrei sa iti aduc si o cafea?
http://speedy.sh/kxsGv/cstrike.zip



Last edited by ametitul on 26-02-2012, 19:58:29; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
B52Kamikaze

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-03-2013 19:24)
Joined: 05 Mar 2011
Posts: 906, Topics: 16
Location: Piatra Neamt

Reputation: 128.9
Votes: 3

 
Post Posted: 26-02-2012, 19:45:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cerere dupa model si poate mai discutam.

E bine sa lasi bautura.. dar nu e bine sa uiti unde ai lasat-o !
Download CS 1.6 - NonSteam, Classic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ametitul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2022 00:37)
Joined: 09 Dec 2009
Posts: 350, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 16.6
Votes: 10

Post Posted: 26-02-2012, 20:29:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se uita si cineva pe pozele astea?? sau va place sa faceti poze aiurea .. numai ca sa enervezi jucatorii de pe server?? -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lOl ^_*

[123]



Status: Offline
(since 06-12-2021 09:45)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 19872, Topics: 704
Location: Romania

Reputation: 224
Votes: 1772

   
Post Posted: 26-02-2012, 21:55:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ametitule poate incerci sa vorbesti mai frumos si te opresti sa jignesti oamenii cu cuvinte de "cartier".... eu sincer ti-as da ban 1000 min sa te calmezi, sa mai iesi pe afara, mai meditezi asupra vietii.


Last edited by lOl ^_* on 26-02-2012, 22:32:23; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ametitul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2022 00:37)
Joined: 09 Dec 2009
Posts: 350, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 16.6
Votes: 10

Post Posted: 26-02-2012, 22:05:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer nu ti-a cerut nimeni parerea .. nu e problema ta ceea ce fac eu cu viata mea .. asa ca pastreaza-ti sfaturile pentru tine ca eu sincer .. nu am nevoie de ele .. asa zisul limbaj de cartier e pentru cei care fac tot posibilul sa ma enerveze .. daca vor sa nu mai joc pe acest server sa imi zica si nu mai joc .. ca sincer m-am saturat .. sa iau ban aiurea si sa mi se faca ss-uri doar ca nu au ce face ei cand joaca counter strike ..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lOl ^_*

[123]



Status: Offline
(since 06-12-2021 09:45)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 19872, Topics: 704
Location: Romania

Reputation: 224
Votes: 1772

   
Post Posted: 26-02-2012, 22:12:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ametitul wrote:
sincer nu ti-a cerut nimeni parerea .. nu e problema ta ceea ce fac eu cu viata mea .. asa ca pastreaza-ti sfaturile pentru tine ca eu sincer .. nu am nevoie de ele .. asa zisul limbaj de cartier e pentru cei care fac tot posibilul sa ma enerveze .. daca vor sa nu mai joc pe acest server sa imi zica si nu mai joc .. ca sincer m-am saturat .. sa iau ban aiurea si sa mi se faca ss-uri doar ca nu au ce face ei cand joaca counter strike ..



pai nu vezi ca esti frustrat(il faci pe admin in toate felurile) cine esti u sa zici asta ma, sti u cat a muncit omu ala pentru admin sau ce experienta are....m-am saturat de impresi de genu asta alor unor playeri de se cred zeii in cs....si sincer am dreptul sa imi dau cu parerea ca am admin pe server. eu am zis ca ai un limbaj josnic pentru varsta care o ai. resptecta si vei fi respectat -



ps. zeul jucator e clean...


@ ZEULE:deja o dam in offtopic si luam warn(nu de alta dar nu meriti sa imi bat capul)...el ti-a facut SS, u trebuia sa dai pozele, nu stai sa castig harta (cu asta am incheiat discutia cu tine)



Last edited by lOl ^_* on 26-02-2012, 22:28:27; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ametitul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2022 00:37)
Joined: 09 Dec 2009
Posts: 350, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 16.6
Votes: 10

Post Posted: 26-02-2012, 22:21:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca mai vrei sa comunicam te rog frumos sa inveti sa faci acordul dintre subiect si predicat .. si da .. imi permit sa il jignesc din moment ce eu stiu ca el .. adminul nu stie sa faca diferenta dintre un jucator care foloseste coduri si care joaca cinstit - faptul ca ai admin pe server nu ma ajuta pe mine cu nimic ..
eu nu am facut decat sa ii spun pe sv cand mi-a facut poze ca nu ii dau id-ul si sa ma lase sa castig ca pozele o sa le pun dupa pe forum .. el mi-a dat ban .. ok .. am intrat pe forum si am pus pozele .. am schimbat ip si am intrat pe sv si i-am zis sa lase joaca si sa intre pe forum sa vada pozele .. daca pentru asta meritam ***+quit .. iti spun sincer ca timpul petrecut de el pentru a obtine admin pe acest server este egal cu zero
sa iti intre in cap chestia asta - oricat de mult ai muncit pentru un admin .. nu pot sa faci ce vrei tu atunci cand vrei .. fara sa suporti niste consecinte
striker a patit ceva ca mi-a dat ban aiurea?? nu .. ba din contra a primit un "bravo"
asta o sa pateasca si b52kamikaze .. ca asta inseamna diferenta dintre admin si un simplu jucator

ps. renunta la sarcasm ca nu ne cunoastem -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MIT 29`

[``Th3 TaTTOoIsT`` ]



Status: Offline
(since 29-11-2019 17:34)
Joined: 26 Mar 2010
Posts: 2912, Topics: 40
Location: Here, there, everywhere ..

Reputation: 1767.7
Votes: 123

 
Post Posted: 27-02-2012, 01:27:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ametitule tu ai gresit din moment ce ti s-au facut poze trebuie sa stai spect sa dai pozele..... nu intri la joc fara sa dai pozele .... nu castigi nici o harta si aia erea singura pe care ai fi putu sa o castigi???? care erea problema daca i-ai fi zis "uite iti dau pozele dar lasa-ma sa joc pt ca sunt curat" si daca ti-ar fi dat acordu ai fi jucat in continuare in tp ce se tr pozele.... Ai inteles???


Code:
* Last result: 76 hit(s), 7073 damage >> head: 38 chest: 13 stomach: 4 leftarm: 15 rightarm: 5 leftleg: 6


Ura Ramane Cel Mai Sincer Sentiment , Pana In Prezent.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ametitul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2022 00:37)
Joined: 09 Dec 2009
Posts: 350, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 16.6
Votes: 10

Post Posted: 27-02-2012, 02:43:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MIT 29` wrote:
ametitule tu ai gresit din moment ce ti s-au facut poze trebuie sa stai spect sa dai pozele..... nu intri la joc fara sa dai pozele .... nu castigi nici o harta si aia erea singura pe care ai fi putu sa o castigi???? care erea problema daca i-ai fi zis "uite iti dau pozele dar lasa-ma sa joc pt ca sunt curat" si daca ti-ar fi dat acordu ai fi jucat in continuare in tp ce se tr pozele.... Ai inteles???

vezi daca nu stii .. cum a decurs situatia .. tragi concluzii aiurea .. mi-a facut poze cand eu conduceam .. mi-a cerut id-ul .. i-am zis ca il dau si ca pun pozele pe forum .. si sa ma lase sa castig .. mi-a mai cerut 1 data id-ul .. eu i-am zis ca nu .. si mi-a dat ban - apoi am pus pozele pe forum si am intrat pe sv sa ii zic sa intre pe forum sa se uite la ele .. el ce face ? imi da ***+quit .. e bine asa? sau asta e tratamentul pe care il primesti daca pui pozele pe forum?? si nu dansezi dupa cum iti canta adminul?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Lucas

[Blue Magic]



Status: Offline
(since 18-08-2015 18:51)
Joined: 10 Jul 2010
Posts: 1950, Topics: 51
Location: Pe scaun

Reputation: 152.2
Votes: 41

Post Posted: 27-02-2012, 04:09:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma faci 26 de ani , nu 12 . Termina cu aroganta te rog , nu are rost sa ne certam ca suntem in aceeasi comunitate , nu are rost sa vb asa . "dati admin pe coji de seminte" asta e vb frumoasa , pai cum vrei ma sa iti rapsunda astia ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
g00Dman

[Master-Chief]



Status: Offline
(since 01-06-2020 13:16)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 781, Topics: 34
Location: Oradea

Reputation: 222.4
Votes: 13

 
Post Posted: 27-02-2012, 04:45:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

INVATA REGULAMENTUL- pe serveru asta si dupa aia potzi sa te afirmi cu anumite neplaceri care ti le-o cauzat vreun Player/Admin http://forum.wow-freakz.com/Model-cerere-unban-reclamatie-t22040.html
Dar din pacate Kamikaze si-o facut datoria iar dreptul tau la ss trebuia sa prezintzi pozele nu sa spui ca nu le dai si bla bla bla .... iar ceva normal ca cei care is pe primul loc par suspiciosi de ceva. in cazul tau era WALL-u suspect logic vorbind si deaia ti-o facut ss-uri.
Iar legat de Limbajul tau de cartier ar trebuii sa completezi cum trebuie CEREREA ""IP : il stie adminul .. ca de asta mi-a dat ban - sa il noteze undeva .. "" , sincer cred ca esti cam tupeist. Nu ai vrea cumva sa itzi faca Adminul care ti-o dat BAN CEREREA ptr. UNBAN -

PS: -invatza din prostia asta care ai CAUZAT-O TU ACUMA si fii mai politicos NU AROGANT
-si data viitoare daca ti se cere poze sa le dai indiferent ca esti pe primul loc sau ultimul



Daca vrei ascultzi ce ti-am scris la "PS" ,.... iar ca sfat prietenesc poate data viitoare nu vei mai avea o a-2-a sansa -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 27-02-2012, 11:26:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Posteaza si ip ala sa iti pot da unban,pozele le-am vazut si verificat sunt ok.Daca banul e pe steam posteaza steamID.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Strike1

[Creep]



Status: Offline
(since 05-04-2016 17:21)
Joined: 02 Jun 2011
Posts: 907, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 256.9
Votes: 9

Post Posted: 27-02-2012, 11:47:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*w@R* wrote:
Posteaza si ip ala sa iti pot da unban,pozele le-am vazut si verificat sunt ok.Daca banul e pe steam posteaza steamID.


asta este steam si ip STEAM_0:1:15763455 77.81.137.97 dar ip este rutabil

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ametitul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2022 00:37)
Joined: 09 Dec 2009
Posts: 350, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 16.6
Votes: 10

Post Posted: 27-02-2012, 14:06:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

g00Dman wrote:
INVATA REGULAMENTUL- pe serveru asta si dupa aia potzi sa te afirmi cu anumite neplaceri care ti le-o cauzat vreun Player/Admin http://forum.wow-freakz.com/Model-cerere-unban-reclamatie-t22040.html
Dar din pacate Kamikaze si-o facut datoria iar dreptul tau la ss trebuia sa prezintzi pozele nu sa spui ca nu le dai si bla bla bla .... iar ceva normal ca cei care is pe primul loc par suspiciosi de ceva. in cazul tau era WALL-u suspect logic vorbind si deaia ti-o facut ss-uri.
Iar legat de Limbajul tau de cartier ar trebuii sa completezi cum trebuie CEREREA ""IP : il stie adminul .. ca de asta mi-a dat ban - sa il noteze undeva .. "" , sincer cred ca esti cam tupeist. Nu ai vrea cumva sa itzi faca Adminul care ti-o dat BAN CEREREA ptr. UNBAN -

PS: -invatza din prostia asta care ai CAUZAT-O TU ACUMA si fii mai politicos NU AROGANT
-si data viitoare daca ti se cere poze sa le dai indiferent ca esti pe primul loc sau ultimul



Daca vrei ascultzi ce ti-am scris la "PS" ,.... iar ca sfat prietenesc poate data viitoare nu vei mai avea o a-2-a sansa -


si eu te rog sa inveti celalalt regulament - http://forum.wow-freakz.com/Regulamentul-serverului-t22038.html aici nu scrie nimic ca sunt obligat sa ii dau id de messenger .. ca sa predau pozele .. ceea ce imi da dreptul sa aleg ori forum ori id asta ca sa intelegi si tu tot ce s-a intamplat
dupa ce am pus pozele pe forum .. si am intrat pe server sa ii spun sa intre pe forum sa vada pozele .. nu isi mai avea rost ***+quit pentru ca POZELE ERAU PUSE PE FORUM si putea sa le vada, deci ceea ce a facut el se numeste abuz - si se pedepseste cu 1 advertisment ..
vorbesti de aroganta dar pe Lol nu il vezi ce fel vorbeste?? asta e diferenta dintre un jucator si un admin .. daca un jucator ii face plangere unui admin .. el e vinovat .. si toti adminii sar in apararea adminului .. citeste ce ti-am scris eu aici si poate o sa intelegi ce am vrut sa iti arat

sry W@R nu stiu ip-ul care era atunci cand mi-a dat ban -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 27-02-2012, 21:09:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in momentul cand se face o verifica prin ss esti obligat sa dai id sau primesti ban si pui pozele pe forum....simplu

atata timp cat ai preferat sa pui pozele pe forum, astepti sa le verificam si iti astepti decizia aici, nu intrii tu pe server ca ai rutabil si faci pe desteptul...

destul de simplu zic eu...nu?


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Closed, 28 February 2012 08:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 14-05-2024, 20:24:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x