User
Pass
2FA
 
 

Romania - Liga 1 2016-2017
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Football
Author Message44428
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 09-05-2017, 00:47:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-P!C@- wrote:
Sunt echipe care au investit sute de milioane in echipa si au fost zero barat in UCL, e vorba de cupele europene fie UCL fie Europa League, normal ca nu ai jucatori cu mare valoare daca nivelul campionatului e slabut, in afara de Steaua nu a investit nimeni in ultimul an. Poate de acum incolo Dinamo, Craiova, Cfr si Viitorul vor baga bani multi si va fi concurenta mai acerba, doar asa creste campionatul.




Si sunt echipe cum e CFR-ul care cu investitii minime a facut Romania mandra in UCL, sa lasam vrajelile astea de 2 bani. Ca in afara ca s-a imbogatit Becali din calificarile alea multe, Steaua ne-a facut de rusine peste tot in Europa. In 11 ani sa castigi doar cu Dinamo Kiev, Ajax si Chelsea (cu englezii fara o prea mare miza, s-a vazut cand au fost stransi cu usa ce au facut) si sa zici ca esti cea mai tare, mi se pare foarte penal. Dar naa, ce stiu eu? Eu admir si sustin o echipa slaba, nu ma pot compara cu voi. Pana si atacurile stelistilor sunt mai de prost gust asa, galeria voastra adevarata (adica tentativa aia care mergea la toate meciurile din Romania si Europa) v-a parasit si stiu ca asta nu e Steaua, dar voi de pe forum stiti altceva. Am o cunostiinta care ani intregi a fost la toate meciurile, ala e fan a simbolului Steaua, nu a acestei tentative.






-P!C@- wrote:
Spre deosebire de unele persoane vreau toate echipele romanesti calificate, nu conteaza ce nume au, e mandria noastra.



Si eu imi doresc, toata lumea in afara de FCSB, sa fim mandrii ca avem fotbal, dar fara rosu si albaastru, fara meme, fara reghe si fara aceasta echipa. Din 14 echipe mi-as dori sa se califice toti in afara de ei. Pentru ce sa se califice?! Sa joace onorabil si sa piarda toate meciurile?! Si inainte sa fiti hateri, Dinamo ar fi mai grav, au de crescut pana sa aspire la grupe europene, poate daca il mai tin pe Contra si ii aduc ce trebuie.




^AvioanE^ wrote:
Adevarul este ca steaua chiar a facut istorie in CL. 10 ani fara victorie... inseamna ceva -



Si cu asta s-a cam spus tot.


Sper ca Viitorul sa bata, CSU sa bata si Dinamo sa bata in ultima etapa.

Peace out !!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M3xYyS

[Hunter]



Status: Offline
(since 12-10-2023 21:21)
Joined: 13 May 2013
Posts: 11212, Topics: 2540
Location: Bucuresti

Reputation: 236.8
Votes: 1550

     
Post Posted: 09-05-2017, 16:38:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Adevarul este ca steaua chiar a facut istorie in CL. 10 ani fara victorie... inseamna ceva -
Totusi, nici una nu a reusit performanta stelei.

Asta e, dar steaua ramane singura echipa romaneasca care a reusit sa castige CL.
Adevarul asta nu-l puteti schimba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 10-05-2017, 06:23:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M3xYyS wrote:
Asta e, dar steaua ramane singura echipa romaneasca care a reusit sa castige CL.
Adevarul asta nu-l puteti schimba.



Da Steaua armatei, echipa care nu mai exista a castigat UCL, FCSB nu a castigat nimic, ar fi bine sa faci diferenta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 10-05-2017, 08:02:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sincer sa fiu, stau si ma intreb, tu ca fan dinamovist, de unde stii atatea informatii legate de CSA Steaua si FCSB !

@btw, scrie prin toata presa ca palmaresul Steaua este in continuare al FCSB!


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 10-05-2017, 08:31:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E una si aceasi echipa, mai apare vreun dezaxat de la Armata sa zica nu e Steaua si unii cred, pare si santaj, nu ne mai dai bani nu mai recunoastem Steaua, penibil, e pacat ca situatia e lasata asa, autoritatile nu inchid gura Armatei care e clar ca face asta ca razbunare ca nu li se mai dau bani. Doar in Romania se poate asa ceva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 10-05-2017, 18:35:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-P!C@- wrote:
E una si aceasi echipa, mai apare vreun dezaxat de la Armata sa zica nu e Steaua si unii cred, pare si santaj, nu ne mai dai bani nu mai recunoastem Steaua, penibil, e pacat ca situatia e lasata asa, autoritatile nu inchid gura Armatei care e clar ca face asta ca razbunare ca nu li se mai dau bani. Doar in Romania se poate asa ceva.




Daca era umila echipa si nu se umfla in pene, nu ataca absolut toate echipele care fac parte din competitie si nu spuneau lucruri urate despre oricine, poate nu se ajungea in situatia in care toata tara sa o urasca. Exista un motiv pentru care nimeni in afara de proprii suporteri nu vor bunastarea echipei, te gandesti un pic? Sau doar imi arunci pastila ca sunt prost informat sau un fraier dinamovist care nu stie despre ce vorbeste ?!



@Closed click
Asta e doar un titlul de stire care descrie clar situatia.
Dar te rog sa ma scuzi ca sunt prost informat, toata lumea minte la televizor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 10-05-2017, 19:45:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E cea mai iubita echipa, eu nu inteleg de ce vorbesti aiurea, ce rezolvi? iti place sa te certi non stop? crezi ca e normal? pai? Uita-te in ograda cainilor sa vezi tupeu si umflat in pene, ce declaratii dau s.a.m.d. Nu a atacat toate echipele doar au spus ce s-a vazut destul de clar, Craiova a facut ce a facut, sa fim seriosi, nu menajezi jucatorii pentru un meci care e peste 10 zile. Nu trebuie ca echipa x sau y sa menajeze jucatorii aiurea, de asemenea e oare deplasat sa spui ca, daca echipa x joaca corect primeste o suma de bani tip prima? nu ii face sa se joace corect? daca Dinamo era in situatia de a fi campiona si avea emotii ca echipa contracandidata are un meci "usor" cu adversarii ca isi menajeaza o parte din titulari nu e normal ca Dinamo sa ofere prime jucatorilor / echipei adverse sa joace corect? te-ar deranja? nu cred si e normal sa nu te deranjeze, despre ce vorbim?
Eu din cate stiu Dinamo e injurata pe toate stadioanele, Steaua umple orice stadion din orice oras din tara asta, adevarul doare, dar atat de mult? Really? Atat de mult conteaza asta?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M3xYyS

[Hunter]



Status: Offline
(since 12-10-2023 21:21)
Joined: 13 May 2013
Posts: 11212, Topics: 2540
Location: Bucuresti

Reputation: 236.8
Votes: 1550

     
Post Posted: 10-05-2017, 20:21:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dire wrote:
M3xYyS wrote:
Asta e, dar steaua ramane singura echipa romaneasca care a reusit sa castige CL.
Adevarul asta nu-l puteti schimba.



Da Steaua armatei, echipa care nu mai exista a castigat UCL, FCSB nu a castigat nimic, ar fi bine sa faci diferenta.

Nu are rost sa ne mai contrazicem ca nu ajungem nicaieri, steaua sau fcsb e aceeasi echipa, doar ca din cauza armatei a trebuie sa schimbe numele.
Daca Dinamo ar fi fortata sa-si schimbe numele, asta inseamna ca nu mai e aceeasi echipa ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 10-05-2017, 22:06:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M3xYyS wrote:
^AvioanE^ wrote:
Adevarul este ca steaua chiar a facut istorie in CL. 10 ani fara victorie... inseamna ceva -
Totusi, nici una nu a reusit performanta stelei.

Asta e, dar steaua ramane singura echipa romaneasca care a reusit sa castige CL.
Adevarul asta nu-l puteti schimba.


Ba, scuza-ma... nu mi-o lua in nume de rau DAR exista foarte multe zvonuri, discutii... cum ca steaua a cumparat acel meci -
Nu ma intereseaza ce a facut steaua! Nu mai exista, acum exista FCSB deci despre ce dracu vorbiti voi aici?
Suporteri la o echipa ce nu mai exista, sustineti alta echipa acum si discutati despre meciurile unei alte echipe, ce fumati p-aici?

Closed wrote:
Eu sincer sa fiu, stau si ma intreb, tu ca fan dinamovist, de unde stii atatea informatii legate de CSA Steaua si FCSB !
@btw, scrie prin toata presa ca palmaresul Steaua este in continuare al FCSB!


Cultura generala, ne place sa ne "cultiva" sa-nteleg ca astia de tin cu ex-steaua nu prea sunt cu asa ceva?

-P!C@- wrote:
E una si aceasi echipa, mai apare vreun dezaxat de la Armata sa zica nu e Steaua si unii cred, pare si santaj, nu ne mai dai bani nu mai recunoastem Steaua, penibil, e pacat ca situatia e lasata asa, autoritatile nu inchid gura Armatei care e clar ca face asta ca razbunare ca nu li se mai dau bani. Doar in Romania se poate asa ceva.

Nu prea. steaua e steaua, fcsb e fcsb -
Sa-nteleg ca acum se incearca o presiune la adresa autoritatilor pentru a face un mic blat? Abuz? Chestii de genul? Vrei steaua, platesti, nu e a ta! Becali nu plateste, si-a infiintat alta echipa, izy! Steaua nu apartine lui Gigi Becali, jucatorii doar si acum numele de FCSB.
Stadionul, emblema, numele si palmaresul nu apartin lui gigi becali. Prin urmare steaua nu mai exista.

-P!C@- wrote:
E cea mai iubita echipa, eu nu inteleg de ce vorbesti aiurea, ce rezolvi? iti place sa te certi non stop? crezi ca e normal? pai? Uita-te in ograda cainilor sa vezi tupeu si umflat in pene, ce declaratii dau s.a.m.d. Nu a atacat toate echipele doar au spus ce s-a vazut destul de clar, Craiova a facut ce a facut, sa fim seriosi, nu menajezi jucatorii pentru un meci care e peste 10 zile. Nu trebuie ca echipa x sau y sa menajeze jucatorii aiurea, de asemenea e oare deplasat sa spui ca, daca echipa x joaca corect primeste o suma de bani tip prima? nu ii face sa se joace corect? daca Dinamo era in situatia de a fi campiona si avea emotii ca echipa contracandidata are un meci "usor" cu adversarii ca isi menajeaza o parte din titulari nu e normal ca Dinamo sa ofere prime jucatorilor / echipei adverse sa joace corect? te-ar deranja? nu cred si e normal sa nu te deranjeze, despre ce vorbim?
Eu din cate stiu Dinamo e injurata pe toate stadioanele, Steaua umple orice stadion din orice oras din tara asta, adevarul doare, dar atat de mult? Really? Atat de mult conteaza asta?


Craiova a facut asta si cu steaua in sezonul asta, de ce nu a sarit nimeni atunci? De ce nu s-a dus nimeni sa faca reclamatie? -) EEEEEE... vezi de ce nu are ursu` coada?
Din cate-mi aduc aminte cea mai blatista echipa din RO a fost steaua, se uita asa usor in tabara voastra PATRONUL a facut puscarie pentru incercare de BLAT? De cate ori nu a facut asta? De cate ori nu a anuntat ca vrea sa cumpere x jucator/i de la echipa adversa cand avea meci direct cu ei? Iar respectivii aruncau meciu pentru o semnatura? Hai te rog... -))

Ce iubita e steaua ma? Ca nici galerie nu aveti. Iubita unde? STEAUA NU MAI EXISTA!

M3xYyS wrote:
Dire wrote:
M3xYyS wrote:
Asta e, dar steaua ramane singura echipa romaneasca care a reusit sa castige CL.
Adevarul asta nu-l puteti schimba.



Da Steaua armatei, echipa care nu mai exista a castigat UCL, FCSB nu a castigat nimic, ar fi bine sa faci diferenta.

Nu are rost sa ne mai contrazicem ca nu ajungem nicaieri, steaua sau fcsb e aceeasi echipa, doar ca din cauza armatei a trebuie sa schimbe numele.
Daca Dinamo ar fi fortata sa-si schimbe numele, asta inseamna ca nu mai e aceeasi echipa ?


Daca dinamo isi schimba numele nu mai e dinamo, ce dracu e asa greu de inteles?

Am impresia ca stelistii nu doresc sa se trezeasca la realitate... vremurile se schimba. Mergeti inainte sau ramaneti in trecut.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 10-05-2017, 23:00:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-P!C@- wrote:
E cea mai iubita echipa, eu nu inteleg de ce vorbesti aiurea, ce rezolvi? iti place sa te certi non stop? crezi ca e normal? pai? Uita-te in ograda cainilor sa vezi tupeu si umflat in pene, ce declaratii dau s.a.m.d. Nu a atacat toate echipele doar au spus ce s-a vazut destul de clar, Craiova a facut ce a facut, sa fim seriosi, nu menajezi jucatorii pentru un meci care e peste 10 zile. Nu trebuie ca echipa x sau y sa menajeze jucatorii aiurea, de asemenea e oare deplasat sa spui ca, daca echipa x joaca corect primeste o suma de bani tip prima? nu ii face sa se joace corect? daca Dinamo era in situatia de a fi campiona si avea emotii ca echipa contracandidata are un meci "usor" cu adversarii ca isi menajeaza o parte din titulari nu e normal ca Dinamo sa ofere prime jucatorilor / echipei adverse sa joace corect? te-ar deranja? nu cred si e normal sa nu te deranjeze, despre ce vorbim?
Eu din cate stiu Dinamo e injurata pe toate stadioanele, Steaua umple orice stadion din orice oras din tara asta, adevarul doare, dar atat de mult? Really? Atat de mult conteaza asta?



Cred ca paginile anterioare am explicat cat de naspa a fost ceea ce a facut Craiova si cum si-a batut joc de sportivitate si de competitie si de oamenii care iubesc acest sport. Te-am lasat fara replica si nu mai stii cu ce sa ataci??

Si da, daca de maine se dovedeste ca Borcea, Badea sau Negoita folosesc numele si palmaresul echipei Dinamo fraudulos, iar cei de acolo trebuie sa isi schimbe numele, echipa nu va mai fi Dinamo, simplu ca buna ziua. Cred ca Avioane a explicat destul de bine situatia incat sa o poti percepe si tu sau mai ai nevoie de informatii.

Asta e diferenta dintre tine si inca cativa de aici, nu stiti ce sustineti, si iubiti echipa ca merge in Europa, nu bate pe nimeni si mai castiga titluri intr-o tara in care absolut toata lumea isi bate joc de toate sporturile.
Atunci probabil cand iti vei da seama ce inseamna pentru tine Steaua si simbolul unei echipe, poate vei incerca sa devii si tu suporter adevarat.
Eu nu sustin Dinamo lui Borcea sau a lui Negoita, eu sustin Dinamo ca stare de spirit, sustin Dinamo pentru ca, desi ultrasii sunt rai, creeaza o atmosfera nemaintalnita undeva in Romania. (Steaua sau FCSB nu va avea vreodata asa ceva) Si gandeste-te sa mergi la un meci U Cluj - Dinamo, sa auzi si sa simti atmosfera, cand va fi primita FCSB undeva asa? Sunteti iubiti de cine? Doar de proprii suporteri si da, cand vin echipe mari in Bucuresti, se vine la meciuri pentru ca sunt chestii diferite, iar oamenii vin de obicei pentru acele nume, nu pentru FCSB.

Ar trebui sa te gandesti ce sustii inainte sa imi explici tu de Dinamo si sa ma iei la rost ca ce sustin eu. Eu chiar stiu, tu cand afli?

Si legat de blaturi, chiar nu cred ca vrei sa iti dau exemple de magarii ce le-a facut aceasta echipa. Dinamo, cu tot cu mafiotul de Borcea, nu poate nici sa se ridice la 10% din magariile Stelei si ale FCSB-ului -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
linke

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 11-12-2019 10:52)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 11543, Topics: 960
Location: Suceava

Reputation: 345.4
Votes: 935

 
Post Posted: 11-05-2017, 07:20:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Noi sustinem echipa care in momentul asta e pe primul loc si are sanse la campionat. Harda tu compremenda ? Ca voua va e ciuda ca, cu toate problemele ivite, tot suntem mai buni ca voi, asta e alta treaba.


Daca ai cumva presimtirea ca un membru al familiei tale are de gand sa mearga la vot sa voteze PSD, fa o fapta buna si ascunde-i buletinul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 11-05-2017, 17:05:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In momentul de fata se judeca, prima data Becali a castigat acum Armata, nu este practic la nimeni, pana nu e o decizie finala si irevocabila nu se poate spune cine are tot si cine nu. Palmaresul parca e la Becali nu la Armata, oricum nu conteaza ca nu e decizia finala. Craiova ce a facut cu Steaua? a bagat echipa a 2-a? nu, au tras cat de tare au putut cum au tras si cu Dinamo si alte echpe, cu Viitorul au bagat juniorii. Reclamatia aia e o vrajeala, nu are ce sa se intample daca nu-s dovezi, aia a facut-o la nervi. nu vorbi ca cea mai blatista echipa a fost Steaua, au fost 2, Dinamo si Steaua, una era echipa Armatei si alta a Ministerului de Interne, ambele faceau legea dar asa era pe vremea comunistilor, n-are rost sa discutam, stim toti ce era atunci. Daca sa premiezi o echipa ca joaca corect nu e bine..nu cred ca doar la noi s-a practicat asta sincer, in fine. Nu a dat bani sa faca blat ci sa se joace corect, e o diferenta mare. Chiar daca unii oameni sunt usor de manipulat si nu mai vin in galerie nu inseamna ca nu e cea mai iubita, unii sunt usor de pacalit dar asta e, pana la decizia finala care evident nu poate fi decat una pot sta acasa, decat sa faca ca fanii dinamovisti mai bine sa stea acasa. Sa ceri un pret mai mare pe emblema decat ar putea cere cei de la Sevilla e clar care e adevaratul scop, banii, dar isi vor da seama rapid ca nu merge si chiar daca castiga Armata prin absurd procesul tot ei vor trebui sa lase, despre ce vorbim?
Dire, nu stiu ce ai scris, don't care sincer -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 11-05-2017, 21:11:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-P!C@- wrote:
Dire, nu stiu ce ai scris, don't care sincer -




Ti-as zice de ce nu stii ce am scris, dar mi-e ca va lua o intorsatura gresita aceasta discutie in contradictoriu si nu am chef de o alta drama ...
Am vazut ca se poate sa postam aici si sa ne contrazicem fara sa se ia warnuri ..
Doar linke e pe langa subiect si nu prea stie ce vorbeste, dar ne-am obisnuit cu el.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
linke

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 11-12-2019 10:52)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 11543, Topics: 960
Location: Suceava

Reputation: 345.4
Votes: 935

 
Post Posted: 11-05-2017, 22:26:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata, ma scuzi. De acum voi vorbi doar despre prestatiile lui Dinamo din cupele europene.

Spoiler:



Daca ai cumva presimtirea ca un membru al familiei tale are de gand sa mearga la vot sa voteze PSD, fa o fapta buna si ascunde-i buletinul.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 13-05-2017, 20:59:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Felicitari FC Viitorul Constanta !

ps: restul discutiilor nu-si au rostul !


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Closed, 03 July 2017 06:36



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Football  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next    


The time now is 28-04-2024, 21:00:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x