User
Pass
2FA
 
 

Sa intelegeti toti ca ma dati gata

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message248
[FlasH]DeAur[FlasH]

[Hatake]



Status: Offline
(since 22-08-2015 11:58)
Joined: 12 Apr 2015
Posts: 201, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 1.9
Votes: 3

Post Posted: 04-05-2015, 20:14:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba eu sunt PRO-HD dar mi-ma schimbat nick-ul in Liquid si am zis ca daca toto m 30 de oare pe PRO-HD am zis sa le bag si alea in considerare.Si la faza cu playeri care imi intra pe nume eu incerc sa le schimb numele dar nu ma lasa... Sper ca ati inteles

Fie ca pierd sau castig lupt pana la capat!!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Game Ov3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-11-2015 20:38)
Joined: 09 Apr 2015
Posts: 370, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 117.3
Votes: 3

Post Posted: 04-05-2015, 20:32:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Draga "Liquid" daca spui ca nick-ul "PRO-HD" este folosit si de alti jucatori atunci de ce ai adaugat orele facute pe acel nume la cererea ta up?

Nu iti mai insusi orele facute pe acel nick ca s-ar putea sa ramai fara accese.

Doresc sa se ia in calcul spusele mele. Liquid isi insuseste orele de pe acest nick PRO-HD : http://www.gametracker.com/server_info/FR.FREAKZ.RO:27015/top_players/?query=PRO-HD

# In acelasi timp Hod spune la cererea up : http://www.gametracker.com/server_info/FR.FREAKZ.RO:27015/top_players/?query=PRO-HD

# Daca se respecta regulamentul , Liquid nu lua up din lipsa de activitate/ore .

# Hod, daca l-ai vazut pe PRO-HD pe server in acelasi timp cu Liquid pe server de ce i-ai acceptat cererea up? Nu iti mai trebuia dovezi ca el se foloseste de un alt nick pentru a lua up, de pe "munca altuia" .


Cand dai decizia , Hod.. ia in calcul si parerile celorlalti.



Last edited by Game Ov3r on 04-05-2015, 20:43:38; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[FlasH]DeAur[FlasH]

[Hatake]



Status: Offline
(since 22-08-2015 11:58)
Joined: 12 Apr 2015
Posts: 201, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 1.9
Votes: 3

Post Posted: 04-05-2015, 20:38:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am cand imi intra pe nick si sunt eu on sau alti prieteni le schimba numele eu i-m rugat sa faca asta si o sa il intreb pe alex daca poate sa imi dea slot pe nick-ul ala ca sa nu mai intre nimeni..

Fie ca pierd sau castig lupt pana la capat!!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thuanny

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2016 11:46)
Joined: 13 Apr 2015
Posts: 278, Topics: 12
Location: Uk

Reputation: 96.4
Votes: 3

   
Post Posted: 04-05-2015, 21:44:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci in primu rand nu stiu daca in afara de el , numele PRO-HD a acumulat o ora de la altii . Si chiar daca ar fi asa , am luat decizia de ai da up pentru ca merita , chiar se ocupa , l-am vazut de foarte multe ori cum sta spectator pe camperi si cei care fac turn back , nu avea grad sa le dea ban , dar am vazut de multe ori voteban de la el , e dintre cei putini care fac ceva.
Imi zici sa iau in considerare si parerile altora , mare dreptate ai . Dar gandeste-te ca avem n admini care sunt admini doar cu gradul , doar se joaca si dau cate un slay din cand in cand , atunci cand ii omoara cineva.
Liquid e dintre cei care merita , deci zic ca e un plus pentru tine mandrake ca ai pe cineva care sa te ajute (pe tine si pe cei care se mai ocupa).


Come to the dark side , we have cookies <3
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Aleex Armanu, 05 May 2015 12:58



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-09-2024, 01:36:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x