User
Pass
2FA
 
 

Salut

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message462
ANA.S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 09:53)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 49.7
Votes: 2

 
Post Posted: 08-01-2011, 13:46:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Daca vin si te fac retardata pe serveru tau ce se intampla ?

Logo din consola nu il postez cand vrei tu acolo verifc eu...." zise scipioa"

Scipioa sau cum te-o chema , iti bati joc ? De ce am ajuns eu la vorbele alea ? Arata si la lume cum se vorbea , cum sa dai toata vina pe mine ? Nu ai cum sa ma faci retardata pe server-ul meu atata timp cat eu nu te STARNESC si te las sa-ti vezi de joc mai departe .

Inchizandu-mi topicul ai rezolvat tu problema nu ? Spune macar la lume cum au vorbit "adminii tai" si cum am ajuns eu sa vorbesc la fel ca ei , ca doar sunt adminii ca sa dea exemplu de temperament , nu ?

Inutila treaba pe aici .. multumesc pentru intelegere .

O zi buna si bafta in continuare.


There is no good without evil !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 08-01-2011, 14:47:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tot te pretinzi ca esti o fata matura cu o gandire de exceptie nu trebuia sa incepi cu insulte si amenintari pe server trebuia sa taci din gura si sa vii pe forum sa faci reclamatie ... din cate stiu asa se face pe un serv care se respecta mai ales tu care zici ca ai 3 servere ...

Daca pe serveru tau iau gag incep sa insult adminu sau vin pe forum sa fac reclamatie ?

Eu zic sa mai tai din " fumurile " astea ca nu prea imi plac ...

EDIT: Nu am inchis eu topicul .... din cate vad esti cam " bizon " cu forumu si probleme legate de server

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ANA.S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 09:53)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 49.7
Votes: 2

 
Post Posted: 08-01-2011, 14:49:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-ai inteles gresit , nu am fumuri deloc , dar daca tot ai adminii de genul asta , si dau asemenea exemplu pe server , unde se ajunge ? Poate nici eu nu am fost un exemplu bun , dar provocandu-ma si vorbindu-mi ca la usa cortului n-am putut sa ma opresc. Iar eu chiar nu am 16 ani . -
OK , am gresit eu..am injurat din senin .. nu m-a provocat nimeni , si am fost respectata la maxim..- nu vreau sa caut carcota cu nimeni ca nu-mi arde si nu sunt genul , poate ca m-am enervat mai tare ca m-au provocat , poate ca nu am varsta necesara sa accept glumele lor de copii , poate si poate alte motive .. -
Las-o asa cum a cazut atunci , eu vroiam doar sa invat sa ma joc zm.. nu cautam anturaje si nici glume cu ei -

Iti doresc o zi buna in continuare

Si inca ceva , incearca sa nu ma jignesti , ca nu ti-am vorbit de sus , asta doar daca dai dovada de profesionalism.


There is no good without evil !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 07-06-2024, 18:51:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password