User
Pass
2FA
 
 

Salut !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1296
tReNuLetzZz

[GlontzzZ.de.L3mN]



Status: Offline
(since 29-03-2012 09:31)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 526, Topics: 17
Location: Undeva prin Romania :))

Reputation: 61.8
Votes: 8

Post Posted: 27-07-2011, 11:07:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Un titlu adecvat Adminul schimba multe
- Numele tau
- Numele adminului reclamat Ag3nt_smoke
- Harta, ora si data faptei reclamate awp_zigzag ora 12:00
- Motivul / Regula incalcata Sincer nu am nimik personal cu el inainte mi se parerea super de treaba dar de cand are adminul au inceput si aerele:

1.Nu stie comenzile vb cu mn pe amx_tsay + ca imi spune ca nu mereg sa faca demo,dupa care ma rogi sa dau ban nush cui si apoi sa aud ca nu ai demo cand team pus sa dais top in consola miai z ca a scris completed demo (cum nu merge)?Eu nu cred ca el cunoaste comnezile la perfectie asa cum se lauda,iar cand eu incerc sa te ajut din moment ce am vazut ca ai facut 5 greseli enorme in 20 de min tu sari la gatul meu si imi spui http://fisierulmeu.ro/47PVCAD57I3K/agent-bmp.html
2.Eu nu te vad decat specator
3.Playerii nu trebuiesc tradati de sus asa cum faci tu drept ex cand acel player a anuntat ca cruella are cod tu trebuia sai raspunzi frumos si nu sa incepi sa il faci nush cum si sa razi.
4.Si eu am ascultat de admini mai mari ca mn si mi-a folosit mult dar vad ca tu deja ai ajuns owner

AM MAI SPUS SI REPET NU AM NIMIK CU TINE DAR INVATA SA RESPECTI PTR. A FI RESPECTAT !!!!
Daca eu am gresit cu ceva imi cer scz dar as dori ca acest admin sa ramana cu player ( nu este demn de acest acces)






Cu stima GlOntzzZ.de.L3mN ! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ag3nt_Smoke
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-07-2011 09:56)
Joined: 10 Jul 2011
Posts: 39, Topics: 8
Location: Pe ici colo :D

Reputation: 51.2
Votes: 4

Post Posted: 27-07-2011, 11:14:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)


Mane ... io ti-am spus ca nu pot face demo si u ai zis sa postez pe forum... si sa vb cu porphet, din cauza ca nu imi merge sa fak demo nu am postat 2 clienti - si mai masoarati cuvinetele
deci nu imi spune u mie ca nu stiu sa fac un demo... ca la comenzi amx iti dau lecti ... si daca am helper ce? Voi incerca sa fiu cat mai correct . Sa nu mai spuna nimeni ca nu stiu sa fac demo.. si la faza cu cruella am glumit si eu dar vad ca u nu stii de gluma... si vad ca u imi spui ca stau doar spectator... si te inseli... ia mai uite-te pe gametracker si vezi cate ore am eu si cate ore ai u si vezi score per minut !!!


EDIT by PropheT

+ 2 WARN-uri



[FaN.ReSpAwN] - Ag3nt_Smoke
FaN ReSpAwN.FrEaKz.Ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tReNuLetzZz

[GlontzzZ.de.L3mN]



Status: Offline
(since 29-03-2012 09:31)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 526, Topics: 17
Location: Undeva prin Romania :))

Reputation: 61.8
Votes: 8

Post Posted: 27-07-2011, 11:50:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am munca daia nu am multe ore pe server dar am fost un admin la locul meu si serios tocmai daia cred ca mau votat colegii mei,iar la faza cu helper mam referit ca esti grad mai mic si trebui sa asculti de cei mai mari si nu sa le aplici replicile pe care mi le-ai spus tu mieSi nu mai fi tu asa sigur ca dai clasa la lume in adminat...eu am icnercat doar sa te ajut dar ma deranjat faptul ca ai sarit la gatul meu desi eu iti vroiam binele.
Eu nu vreau sa ma cert cu nimeni sau sa-mi porti dusmanie dar gradul pe care lai dobandit tea facut sa te cerzi regele lumi...






Cu stima GlOntzzZ.de.L3mN ! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 27-07-2011, 12:36:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hehe...uite cum revenim aici. Nu-i asa agent ? - Si cu mine ai facut la fel si te crezi buricul pamantului. Sa iti dau o veste : NU ESTI !!! Eu in ultima perioada nu am putut intra pentru ca sunt prins cu alte probleme si nu cunosc problema comenzilor, insa ma pot pronunta in privinta comportamentului.
Subscriu lui Glontz: RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT !

Numai bine !

Yo


"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ag3nt_Smoke
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-07-2011 09:56)
Joined: 10 Jul 2011
Posts: 39, Topics: 8
Location: Pe ici colo :D

Reputation: 51.2
Votes: 4

Post Posted: 27-07-2011, 14:19:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci eu nu vreau sa am probleme cu nimeni dar totul a inceput de la ... demo.. - si uite cum se strica prietenia - Sa stiti ca eu nu vreau sa par nustiu cine daca am admin... eu adminul voi incerca sa fac in asa fel incat sa il merit...Si GlontzzZ scz pt ce am zis cu comenzile amx - scz pt offtopic


[FaN.ReSpAwN] - Ag3nt_Smoke
FaN ReSpAwN.FrEaKz.Ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tReNuLetzZz

[GlontzzZ.de.L3mN]



Status: Offline
(since 29-03-2012 09:31)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 526, Topics: 17
Location: Undeva prin Romania :))

Reputation: 61.8
Votes: 8

Post Posted: 27-07-2011, 15:24:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stai linistit ca nu sunt eu genul sa port dusmanie,esti colegul meu si nu am nimik cu tn.





Cu stima GlOntzzZ.de.L3mN ! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 27-07-2011, 15:29:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

16. Nu reprosati altui admin deciziile luate! In cazul in care considerati ca nu sunt corecte veti lua legatura cu un OWNER sau CO-OWNER.
18. NU este permisa cearta dintre admin/jucator sau admin/admin (1-4 warn)

21. Daca beneficiati de anumite privilegii, asta nu inseamna ca vi se si cuvin, in consecinta daca ai admin nu esti nici ZEU si nici nu ai lumea la picioare.

Agent la urmatoarea reclamatie privind comportamentul pe servar fata de playeri/admini vei primi downgrade la player.


____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TerorisT, 30 July 2011 01:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-06-2024, 08:59:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x