User
Pass
2FA
 
 

Salutare...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1862
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 19-06-2014, 17:45:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

...si bine v-am regasit. Mai bine zis...pe cine am mai gasit.

Am revenit dupa o perioada lunga de absenta si din pacate nu am gasit nimic bun. Scriu postul asta, doar pentru a atrage atentia asupra unui lucru : SE MAI OCUPA CINEVA DE SERVERUL ASTA ???

Intru la joaca si gasesc numai pusti corditi,care vorbesc dupa cum le vine lor pe chelie. Gasesc codati la fiecare colt al hartii si culmea este ca am impresia ca deja este o intrecere: care are wall-ul sau aim-ul mai bun. - Gasesc numai admini incompetenti care nu au habar de limba romana sau de comenzile basic, nu mai vorbim de altele.

Toate astea, adunate ma fac sa nu mai intru pe server si din pacate, asta era singurul server pe care ma mai jucam in timpul liber. Am amici care pe vremea cand eram admin aici, jucau de placere, acum la fel ca mine. Pacat. La un moment dat se crease o amicitie intre noi si eram cativa care chiar stiam sa ne simtim bine. Acum vad ca toate astea s-au dus dracu...


Cu respect,
Yo


"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 19-06-2014, 18:53:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yo, ne mai ocupam, dar suntem si cu munca acum si nu prea mai avem timp. nettcafe are si el ceva probleme. In weekend acum am sa vorbesc cu aEros sa facem ceva in privinta adminilor si a altor probleme. Este si perioada de examene pentru unii... Poti intra sa joci linistit, toate se vor rezolva. Momentan nu am nici acces la consola, am renuntat o perioada, am sa vorbesc cu ceilalti owneri sa vad daca mai pot reprimii accesul.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 19-06-2014, 19:11:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer si eu ma gandeam la fel, sa vorbesc cu ei, poate imi dau accesul la loc. Macar atunci cand intru sa mai fac una alta.

"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
agressive_playa

[funktastic]



Status: Offline
(since 17-04-2016 11:48)
Joined: 10 Nov 2012
Posts: 2876, Topics: 79
Location: Constanta

Reputation: 575.2
Votes: 79

     
Post Posted: 19-06-2014, 19:19:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca nu se mai ocupa nimeni de servar si sa dus dracu, si ai gasit numa admini incompetenti si analfabeti la ce **** mea vrei sa mai revii???

doamne ce nu-mi plac prostii astia care fac pe destepti At Wits' End At Wits' End


 
Staff message (SeaGer):
 
1 warn pentru limbaj. Controleaza-te!



Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
B.Ruffneck

[W.G.A.C.B.A.]



Status: Offline
(since 11-09-2016 16:31)
Joined: 10 Dec 2013
Posts: 7359, Topics: 1663
Location: Alexandria, Teleorman

Reputation: 193.4
Votes: 807

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  inactiv 
Post Posted: 19-06-2014, 19:29:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

agressive_playa wrote:
daca nu se mai ocupa nimeni de servar si sa dus dracu, si ai gasit numa admini incompetenti si analfabeti la ce **** mea vrei sa mai revii???

doamne ce nu-mi plac prostii astia care fac pe destepti At Wits' End At Wits' End



Ai mare dreptate...
El probabil este foarte bun,nu se compara cu noi. Ne inclinam in fata ta maestre. Dosent Matter




Cumpar Gift CS:GO 1,5k rep

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 19-06-2014, 19:30:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

agressive_playa wrote:
daca nu se mai ocupa nimeni de servar si sa dus dracu, si ai gasit numa admini incompetenti si analfabeti la ce **** mea vrei sa mai revii???

doamne ce nu-mi plac prostii astia care fac pe destepti At Wits' End At Wits' End


In primul rand,

Nu ma cunosti, nu te cunosc, cred ca e cazul sa pastram o limita de bun simt si de civilizatie. Faptul ca tu ai parerea asta, imi confirma ceea ce am scris mai sus. Nu ma cunosti si totusi judeci si jignesti. Asta este o atitudine proasta si nu ajuta la nimic.

In alta ordine de idei, faptul ca o parte din admini sunt, de cele mai multe ori, incompetenti si agramati, personal ma deranjeaza. Vreau ca cel care admineaza sa stie ce sa faca, nu sa faca asta pentru ca el este "jmecher".

Deci, abtine-te de la replici stupide si invata sa ii respecti pe cei din jurul tau.


"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 19-06-2014, 19:40:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va rog frumos sa terminati.

1. Yo, putina rabdare, nu mai jignii nici tu.
2. playa,aici nu esti la tine acasa sa vorbesti asa si sa te doara pe tine toate alea.
3. Ruffneck daca esti de acord cu vocabularul lui playa mergi te rog pe camp impreuna cu el.

In concluzie daca tu playa si tu Ruffneck erati viteji apasati frumos butonul de report si primea un avertisment ceva. Pana va mai treziti si altele nu mai postati va rog frumos, deja se numeste poluare ce faceti voi aici. Ati facut de ajuns serverul de bascalie, asta se stie. La urmatoarea postare aiurea se vor lua masuri. Nici un admin sa nu mai posteze aici. O sa posteze aEros si v-a inchide topicul.

Va rog sa va trimiteti PM-uri daca aveti ceva de rezolvat intre voi si faceti cumva sa recuperati cei 8 ani de-acasa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
agressive_playa

[funktastic]



Status: Offline
(since 17-04-2016 11:48)
Joined: 10 Nov 2012
Posts: 2876, Topics: 79
Location: Constanta

Reputation: 575.2
Votes: 79

     
Post Posted: 19-06-2014, 20:14:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nocivel wrote:
agressive_playa wrote:
daca nu se mai ocupa nimeni de servar si sa dus dracu, si ai gasit numa admini incompetenti si analfabeti la ce **** mea vrei sa mai revii???

doamne ce nu-mi plac prostii astia care fac pe destepti At Wits' End At Wits' End


In primul rand,

Nu ma cunosti, nu te cunosc, cred ca e cazul sa pastram o limita de bun simt si de civilizatie. Faptul ca tu ai parerea asta, imi confirma ceea ce am scris mai sus. Nu ma cunosti si totusi judeci si jignesti. Asta este o atitudine proasta si nu ajuta la nimic.

In alta ordine de idei, faptul ca o parte din admini sunt, de cele mai multe ori, incompetenti si agramati, personal ma deranjeaza. Vreau ca cel care admineaza sa stie ce sa faca, nu sa faca asta pentru ca el este "jmecher".

Deci, abtine-te de la replici stupide si invata sa ii respecti pe cei din jurul tau.



ce limita de decenta sa pastrez eu cu tine cand tu vi si ne jignesti pe toti ca suntem agramati si incompetenti si ca totu e nasol si sa dus dracu
nu te cunosc si nici nu vreau, eu mi-am facut o parere si judec dupa ce ai scris tu.....cu respectu e o vorba ”respecta daca vrei sa fi respectat”


Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
B.Ruffneck

[W.G.A.C.B.A.]



Status: Offline
(since 11-09-2016 16:31)
Joined: 10 Dec 2013
Posts: 7359, Topics: 1663
Location: Alexandria, Teleorman

Reputation: 193.4
Votes: 807

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  inactiv 
Post Posted: 19-06-2014, 20:26:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu imi bat capul cu tine. Daca aveai capul pe umeri faceai cerere de revenire,te plangeai in privat unui owner ca X nu isi face treaba si gata...nu vi si injuri ca la tine in curte.



Cumpar Gift CS:GO 1,5k rep

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 19-06-2014, 21:12:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

V-am rugat sa nu mai postati, am sa iau masuri in privinta asta. La urmatorul post aveti amandoi remove.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 19-06-2014, 21:17:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Beowulf wrote:
V-am rugat sa nu mai postati, am sa iau masuri in privinta asta. La urmatorul post aveti amandoi remove.


Inchide topicul, te rog. Imi pare rau ca s-a inteles pe dos si s-a ajuns aici. Nu am chef de polemici inutile.


"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by kalwin, 20 June 2014 05:29



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 04-06-2024, 03:20:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password