User
Pass
2FA
 
 

Schimbare modului de Gta.Freakz.Ro

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message710
HiPPeR

[Freakz Admin]



Status: Offline
(since 17-11-2015 07:48)
Joined: 02 Oct 2015
Posts: 84, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: -73.2
Votes: 2

     
Post Posted: 24-10-2015, 19:33:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mia venit o idee cum sa facem mai multi playeri sa schimbam modul serverului in mod rpg factiunile structura generala a serverul va ramane asa doar il facem mai distrctiv vam facut aces topic sa votati cu Pro Contra
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BuLLeT' #

[knubi//]



Status: Offline
(since 14-08-2019 16:18)
Joined: 14 Dec 2011
Posts: 1431, Topics: 102
Location: root

Reputation: 397.7
Votes: 48

   
Post Posted: 24-10-2015, 20:20:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ar trebuii sa obligi si argumentarea decizie.

# Desi nu sunt player actual ci fost player o sa spun CONTA.

#1 . DNS Gta.Freakz.Ro niciodata nu va fii putut privit altfel decat ca un mod godfather.

#2. Cand am zis ca serverele RPG au multi playeri nu inseamna ca o sa ai si tu pe server multi playeri doar pentru ca schimbi tu GM -, pentru realizarea unui server RPG ai nevoie de mult timp liber si indemanare in scripting, gm trebuie luat de la 0 nu iei unu dupa internet il pui si gata ai server. Ideea e ca serverele trebuie sa fie cat mai originale daca nu, nu o sa mearga. Eu zic sa puneti mana de la mana sa faceti rost de vreo 20 de euro si sa cumparati reclama platita ( legala din toate punctele de vedere fara sa va fie stearsa perioada respectiva de timp ) asta daca vreti sa faceti ceva cu serveru', in schimb sa:mp-ul chiar nu mai merita.



@Cheloo Sa:Mp !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-xdM-Diablo

[Admin Sa:Mp ]



Status: Offline
(since 30-11-2016 12:27)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 2119, Topics: 9
Location: Buzau

Reputation: 94.3
Votes: 45

Post Posted: 24-10-2015, 20:42:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de acord cu Bullet in totalitate ! un mod Rpg nu ne scoate din asta. Avem nevoie sa fim uniti si sa punem toti osul la munca fie admin/helpers fie player simplu . De geaba esti admin/helper daca nu ai playeri . Trebuie sa ne unim sa facem reclama sa facem servar-ul cunoscut . Cu modul Rpg eu sunt contra in toate privintele.
P.S Si ca o paranteza si fara sa fie cu suparare la nimeni de 2 zile un admin nu am vazut pe sv nici in timpul dupa-amizi nici seara. Cu mai multa activitate si cu putin interes cred ca ne punem iar pe picioare si o sa fim cum am fost o data constant 60-70 playeri



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 24-10-2015, 21:22:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu te pricepi absolut deloc la scripting si nu stii sa faci un gm de la 0 RPG, ramai la GF actual.Btw, sa schimbi modul repetat nu este absolut deloc o idee buna.

Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by HiPPeR, 27 October 2015 06:43



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-06-2024, 04:19:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x