User
Pass
2FA
 
 

Second Spec Bug

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message596
ionutz2991

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2014 16:31)
Joined: 20 May 2011
Posts: 20, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 33.9
Votes: 3

 
Post Posted: 20-05-2011, 18:56:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am si eu o problema destul de enervanta cu second spec. pe scurt cand incerc sa-l activez apare animatia obisnuita apoi nu se intampla absolut nimic. l-am lasat special vreo 5 minute sa vad daca ceva dar nu s-a intamplat nimic. si asta nu e singura eroare care o am, da' e cea mai enervanta si care ma deranjeaza cel mai mult. acum 5 sau 6 zile pe la 18-20 cand a cazut serverul de cateva ori s-a intamplat sa am niste rollback-uri foarte interesante legate de meserii. initial voiam sa fac tailoring, am crescut pana la 150, apoi m-am razgandit si am inceput mining+jewel. am facut mining cam 150 si jewel cam 30 si a cazut serverul. cand am revenit aveam tailoringul de 150 invatat inapoi, miningul era si el acolo cu 2 sau 3 iar jewel cu 1. deci aveam 3 meserii in acelasi timp. si ca totul sa mearga "bine" pana la capat, tot atunci am luat si sec-spec. de doua ori. prima data la un roll back l-am pierdut, dar nu am recuperat nici un ban(cam ciudat) iar dupa al 2-lea rollback din asta nu l-am mai pierdut da' nu-l pot activa. care e faza? am incercat sa sterg cache+wtf. nimic. tot la fel apare animatia obisnuita si nu se intampla absolut nimic. idei ce ar trebui sa fac? am facut ticket, daca la asta va ganditi, si am primit sfat sa vin aici.
merci anticipat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 21-05-2011, 03:42:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Legat de spec bug, fa ticket si zi sa se citeasca gm guild info, scrie acolo cum sa se rezolve spec bug

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 28-09-2024, 00:16:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x