User
Pass
2FA
 
 

Server....

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message571
Guerilla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2013 20:48)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 26, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 4

Post Posted: 21-12-2010, 18:14:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da,am mai facut un topic si vad ca va interesat ce am scris acolo de ati "rezolvat" problema.Am rugat ca sa anuntati cand dati restart la server!!!Am pierdut 3 ore cu tailoringul si acuma sigur il am la fel cum il aveam cand am inceput.DEci nici voua nu c-ar placea sa se dea restart in timpu jocului.SI macar daca s-ar salva progresele,da nu.Daca o sa mai contiunuati asa o sa plece lumea de pe server.
Stateam intr-o zi si citeam topicurile de pe acest forum si cand am vazut atatea plangeri cand ziceau oameni ca au pierdut iteme din cauza datului unui restart amarat si ca nu se facea nimic,am zis ca degeaba aveti serverul daca ati rezolvat cele mai grele buguri si la o chestie simpla:DE A ANUNTA CAND SE DA RESTART SAU SE INCHIDE SERVERUL nu vreti sa faceti nimic.Ma scuzati totusi daca nu ati vazut acel post insa nu prea cred sa nu fi trecut vreun admin si sa nu fi vazut.O zi buna!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Westy

[Tom&Jerry Fan]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:28)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2197, Topics: 190
Location: In A Mouse Hole

Reputation: 283.9
Votes: 38

 
Post Posted: 21-12-2010, 18:14:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu de fiecare data este planificat restart sau shutdown cateodata pur si simplu CRAPA !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexx95x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2014 19:46)
Joined: 02 Feb 2010
Posts: 67, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 223.9
Votes: 4

 
Post Posted: 21-12-2010, 18:17:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca resusesti tu sa te intorci in timp ca sa anunti crashurile esti zeul meu. O sa observi ca Shockeru anunta cu 15 min inainte de un restart planificat. Cat despre rollback, nu se da rollback la armory , deci cand iti dispare un item postezi link la armory in care arata ca ai luat itemul si se rezolva.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 21 December 2010 16:54



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 26-06-2024, 21:04:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x