User
Pass
2FA
 
 

Simona Sensual a împartit prezervative 'calde' tiristilor blocati pe centura

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social
Author Message658
scipioaa

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 18-12-2021 07:57)
Joined: 29 Dec 2014
Posts: 10134, Topics: 1804
Location: Romania

Reputation: 1608.2
Votes: 600

Post Posted: 18-01-2016, 23:13:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vedeta s-a simþit profund impresionatã de faptul cã zeci de ºoferi de TIR au rãmas blocaþi pe ºoseaua de centurã fãrã niciun sprijin. „Trebuie sã ne mobilizãm noi, fetele care ºtim centura, pentru cã autoritãþile nu fac nimic pentru ºoferii de TIR. Odatã ce ajungi sã îi cunoºti îþi dai seama cã sunt niºte oameni minunaþi, care ºi-ar da ºi hainele de pe ei ca sã te ajute, plus cã îþi mai dau ºi 50 de lei la plecare”, a precizat vedeta.





Cu sânul plin de prezervative, Simona a trecut pe la fiecare cabinã de TIR, fãcându-le o surprizã plãcutã acestor ºoferi stãtuþi în zãpadã. „Nu conteazã cã sunt vedetã, eu nu uit de unde am plecat”, spune Simona. „Numai eu ºtiu cât de nasol e sã rãmâi pe gerul ãsta în cabinã ºi sã n-ai mãcar un prezervativ cald. Nici nu-þi mai vine sã faci sex pe bani în condiþiile astea. Pe vremea asta poþi sã te îmbolnãveºti foarte grav, vã spun serios. Acum câþiva ani, pe un frig ca ãsta eu am luat o boalã contagioasã gravã, ºi am mai dat-o ºi la alþii. Cã aºa de întâmplã mereu, de ce sã nu recunoaºtem.”
Sursa.

Pe mine personal, știrea asta m-a amuzat extrem de grav. Pe lângã prezervativele "calde" care le-a dat tiriștilor, a mai dat la rândul ei și niste boli venerice. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social  


The time now is 28-03-2024, 23:14:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x